Dlaczego tworzę rzeczywistość, jako artysta kreator sztuki współczesnej rzeźby? Jeżeli chcesz poznać moją ciekawą historię. O tym, jak z budowlańca przekwalifikowałem się na artystę. To zapraszam.

Eksploruj mój artystyczny świat, w którym zaś różne cuda się dzieją. Być może odnajdziesz w mojej galerii cząsteczkę siebie? Albo poczujesz na sobie prawdziwą energię pozyskaną wprost od Źródła Kreacji Wszystkiego.

W rzeczywistości przebywanie w mojej artystycznej przestrzeni może wywołać u Ciebie pewne objawy. Dlatego uświadamiam cię o tym banerem powyżej, czego tutaj doświadczysz.

Czy artysta jest z powołania?

Co prawda moja twórczość jako artysta, nie jest przypadkowa. Ponieważ przypadki nie istnieją!!! Przede wszystkim jestem artystą z powołania.

A kto powołał artystę do działania, tworzenia sztuki? Bez wątpienia jest to sam Stwórca Gry. W której to wszyscy bez wyjątku bierzemy udział.

Jeżeli chcesz poznać całą historię artysty rzemieślnika Artura Miliszewskiego. To oczywiście musisz dać krok do przodu. Tylko najpierw otwórz umysł i porzuć wszelakie przekonania. Po czym przygotuj się, aby przyjąć na klatę prawdziwą rzeczywistość. Poniżej ci wszystko wyjaśnię. 

Spis treści:

 • 1. Czy artysta jest z powołania?
 • 2. Kim jest artysta Metalminionpl?
 • 3. Pobudka! Pamiętaj, każdy z nas jest kreatorem!
 • 4. Zobacz, artysta oferuje ci iskierkę źródła.
 • 5. Jaka jest rola artysty w społeczeństwie?
 • 6. Jak Działa Artysta Mieszanych Stylów Sztuki.
 • 7. Jak to jest być artystą? Dobre pytanie.
 • 8. W sumie sam już nie wiem, jestem artystą, czy nie jestem artysta?
 • 9. W każdym razie zaczynam tworzyć, to sztuka przetrwania i adaptacji.
 • 10. To czas, gdzie umiera rzemieślnik i powstaje artysta.
 • 11. Przede wszystkim rób to, co kochasz.
 • 12. Mało, że artysta to także mistrz cieśla, mistrz Termoizoler i czeladnik elektromonter.
 • 13. Dlaczego artysta wstydził się swojej twórczości?
 • 14. Myśli, Słowa i Czyny Tworzą Rzeczywistość!
 • 15. Artysta wie, że sztuką jest posiadać cel, który wytyczy odpowiednią drogę.

Kim jest artysta Metalminionpl?

Nazywam się Artur Miliszewski. Od czterech lat tworzę różnego rodzaju sztukę współczesną rzeźby. Oczywiście z materiałów pochodzących w 100% recyklingu upcyclingu.

Jako artysta działam pod marką MetalMinionPL.

Przede wszystkim tworzę sztukę własnej wyobraźni. A raczej sztukę przekazu informacji wprost od źródła. Co istotne jestem tylko pośrednikiem pomiędzy Stwórcą a istotami człeczymi. Aczkolwiek wszystkie moje prace tworzę świadomie. Jednakże czuję, że podczas mojej twórczości jestem w jakimś transie w innym wymiarze. Na dodatek trudno jest mi to wytłumaczyć słowami.

Co jest istotne, że w każdą rzeźbę wkładam 100% siebie. A jest to bynajmniej czysty wysoko wibracyjny destylowany lusz (kosmiczna energia). Tworzenie artystycznej sztuki recyklingu na chwilę obecną pochłonęło mnie w całości. Prawdę mówiąc, jest to mój cały świat, jak i całe moje życie.

Artysta sztuki współczesnej rzeźby z metalu Artur Miliszewski

Pobudka! Pamiętaj, każdy z nas jest kreatorem!💥👽

Sam moment mojego przebudzenia ze snu iluzji był bardzo ciężki. A było to w sumie 4 lata temu. To w tym właściwie czasie nastąpiła moja ogromna wewnętrzna przemiana. I tak ze starego życia wślizgnąłem się w nowe życie. Innymi słowy, był to moment mojej śmierci i ponownych narodzin.

Z dnia na dzień zamknąłem moją dobrze prosperującą firmę budowlaną. Którą zaś od piętnastu lat zarządzałem. Jakoby na rzecz czegoś mi nie znanego, o czym nie miałem żadnego pojęcia.

Aczkolwiek w głębi siebie czułem, że to jest właśnie ta, odpowiednia droga. I mimo wielu trudności, jakie mnie na co dzień spotykają. Co oczywiste, że brnę do przodu z podniesionym czołem. Po prostu codziennie wykonuje swoją pracę, która jest moją wielką pasją. Ponadto ów pasja przesiąknięta jest bezwarunkową miłością do wszystkich i do wszystkiego.

Jedno wiem na pewno, że w życiu nie ma czegoś takiego jak przypadek. Ponieważ wszystko było, jest i będzie po coś. To jest właśnie kwintesencja życia w prawdzie ze samym sobą. Każdy z nas jest kreatorem własnej oraz zbiorowej rzeczywistości. Co więcej, każdy z nas ma taki sam potencjał twórczy.

Zobacz, artysta oferuje ci iskierkę źródła.

Wszystko zależy od nas, jak tę iskrę wykorzystamy. W prawdzie możemy rozpalić wielki ogień. Który z pewnością da nam pewne możliwości do rozwoju. O ile będzie, to mądrze zagospodarowane. Możemy także nie dostrzec ogromnego potencjału tego wzniosłego narzędzia, jakim jest ogień.

Co w konsekwencji może nas doprowadzić do dziwnej sytuacji. W jakiej to znajduje się dużo większa część społeczeństwa świata i okolic. A mianowicie, do biernego i mało fascynującego życia w ciemnościach własnego ego. W którym to zapomniano już o mocy światła, daru kreacji rzeczywistości.

Jaka jest rola artysty w społeczeństwie?

Jako artysta, moim zadaniem jest zbudzić was w jak największej liczbie z letargu. Innymi słowy, ze zbiorowej halucynacji. Ponieważ tylko w taki sposób możemy tutaj coś zmienić. Dlatego musimy być świadomi zasad rozgrywającej się między nami gry. Tak naprawdę walka toczy się o nasze dusze o naszą energię i światło źródła kreacji.

Jedyne co musimy zrobić. To zacząć świadomie żyć. Czyli w pełni obfitości wszystkiego, co nam najlepsze. Będziemy czerpać z życia dobroci pełnymi garściami. Bo niby dlaczego miałoby być inaczej? Ponieważ tak nam wmawiano przez nasz cały żywot. To, że jesteśmy nic niewartym ziarenkiem piasku w otchłani ogromu kosmosu.

Nic bardziej mylnego. Ponieważ to wszystko nie wygląda tak, jak chce nam się wmówić, że takie właśnie jest. A jak to w rzeczy samej wygląda?

Jak Działa Artysta Mieszanych Stylów Sztuki.

Witam serdecznie w świecie sztuki nowoczesnej, a być może i współczesnej. Sztuki z ręki artysty amatora, podczas gdy tworzę rzeźbę Potwora.

W stylu sztuki metalowego uroczego oryginalnego oraz unikatowego, jak i ręcznie robionego sługi. Oczywiście mowa jest o żółtej postaci Minionka. Ten sam, który co rusz, jak i wszędzie się błąka.

Bynajmniej twierdzi, że szuka swego nowego potomka. A być może to miało być ziomka. W rzeczywistym świecie i fabryce METAL MINION POLAND z miejscowości DREZDENKA. Gdzie sztuka z metalu wydaje się jakoby ogarnięta. I na tyle ciekawa, że nie może pozostać przez nikogo pominięta.

Dlatego musicie te dzieła zobaczyć wszyscy bez wyjątku. Albowiem to nowy układ nowego początku nurtu sztuki. I jak na razie nikomu nieznanej. Przez niewielu widzianej w rzeczywistości. A szkoda, bo ta sztuka pełna wyobraźni i kreatywności. A jak tam moje zdolności? Na pewno dużo piszę o moralności i życiowej ułomności.

Jak to jest być artystą? Dobre pytanie.

W rzeczy samej to bardzo dobre pytanie, jak to jest być artystą? Bynajmniej coś na ten temat wiem. I oczywiście postaram się jak najlepiej przekazać wam obraz moich doświadczeń. Mam na myśli moją przemianę z osobowości budowlańca na osobowość artysty. To znaczy, że w tym wpisie opowiem wam jak na razie tylko jakąś część mojej historii.

Na początek opowiem trochę, czyli nakreślę temat, który ewidentnie dotyczy artysty. Przede wszystkim postaram się moi drodzy odpowiedzieć na pytania: Jak to jest być artystą, na czym polega praca artysty. Tak więc ja do dzieła. A wy w tym czasie możecie porównywać życiowe doświadczenia rzemieślnika i artysty.

Prędzej czy później nadchodzi pewien okres w naszym życiu. Który zaś weryfikuje pewne istotne kwestie tyczące się naszej osoby. Bynajmniej jest to czas na to, aby zadać sobie dwa proste pytania. Jednakże są one bardzo ważne, takie nasze być albo nie być. A coś mi się wydaje, że 90% ludzi ma trudności z odpowiedzią na nie.

Artysta własnego stylu sztuki ze złomu

W sumie sam już nie wiem, jestem artystą, czy nie jestem artysta?

Bo na pewno żaden ze mnie programista. Powiedziałbym już prędzej, że jest ze mnie specjalista. Wracając do tematu, ludziska powiadają, jakoby wiara nas uskrzydlała. To dlaczego jest tak, że realia sprowadzają mnie na ziemię. Po czym się zastanawiam, czy aby była to dobra decyzja?

A może oni wszyscy mieli rację? Powoli, ale systematycznie zaczyna mi już brakować sił. I coraz ciężej jest mi się podnieść. Do tego, każdy kolejny mój upadek to nowe blizny i rany.  Które ogólnie mówiąc same już nie chcą się goić, jak do tej pory. Ponieważ uodporniły się na podawane lekarstwa. Jednakże wbrew bólowi i zadanym ranom nadal wierze w to, że się w końcu uda.

W każdym razie zaczynam tworzyć, to sztuka przetrwania i adaptacji.

Owszem ktoś mi kiedyś powiedział, że muszę mieć wielkie cohones. Innymi słowy, mówiąc, że mam jaja. A dzięki czemu takie stwierdzenie? Bo z dnia na dzień zamknąłem swoją działalność prowadzoną przez kilkanaście lat. Oczywiście na rzecz czegoś nowego, o czym nie miałem żadnego pojęcia. W każdym razie na tamtą chwilę miałem zero wiedzy na temat sztuki rzeźby itp. Nie mówiąc o tym, kim jest artysta i co tak w ogóle robi tego formatu osobowość.

Wyobraź sobie, jak byś teraz wylądował na innej planecie. Ponadto nie wiesz co to za świat i jakie obowiązują tam prawa i reguły. Ale mimo tego zamierzasz tam jednak żyć i pracować. W rzeczywistości tworzysz coś, czego nie potrafisz tak naprawdę prawidłowo nazwać.

Jednakże czujesz, jakoby ten świat nie był ci obcy. A z racji tej, że znasz zasadę działania ludzkiej podświadomości. To oczywiste jest, że zdajesz sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. Przede wszystkim wiesz, że w prawdziwym życiu bywa różnie. Z jednej strony może błędnie interpretujesz obecną rzeczywistość. Z drugiej strony jednak odczuwasz coś dziwnego. I jak do tej pory niespotykanego, ale bynajmniej przyjemnego.

Nie wiem, czy wiesz, co to jest za uczucie obudzić się z 36-letniego letargu. Trochę szkoda, że za wiele ci nie opowiem, gdyż nie ma takich słów, aby to wyrazić. Jedno co wiem na pewno, czym jest kwintesencja życia. Ponadto wiem, czym jest w życiu egzystencja.

To czas, gdzie umiera rzemieślnik i powstaje artysta.

Tak czy inaczej, masz na uwadze i jedno, czyli poczucie euforii. Jak i drugie, czyli spory zasób wiedzy oraz solidny plecak doświadczeń.

Ale mimo wszystko twoja decyzja jest jednoznaczna, idę dalej. Przecież, co ma być, to będzie. Czyż nie jest tak, że do odważnych świat należy. Zapewne należy, jednak w tamtej chwili życie zaczęło mnie na poważnie weryfikować.

I tak z dnia na dzień doświadczałem czegoś to nowego. Aczkolwiek należy wspomnieć, że nie koniecznie miłego. I na dłuższą metę bądź co bądź dokuczliwego.

Całe szczęście, że artysta jest typem człowieka silnego i odpornego. Bo kto wie, do czego mógł doprowadzić dalszy rozwój tych dziwnych sytuacji.

Przede wszystkim rób to, co kochasz.

Wyobraź sobie, że w pewnym momencie zostajesz prawie sam jak palec. Co więcej, w miejscu, z którego bynajmniej nie ma powrotu. W międzyczasie uświadamiasz sobie kilka zaistniałych istotnych faktów.

 1. Po pierwsze to, że odebrano ci prawie wszystko, co miałeś. Z jednej strony tych, których kochałeś.
 2. A z drugiej tych kochających inaczej, czyli fałszywych przyjaciół.

Jedyne czego ci nie zabrano to wiarę w marzenia. No i garstkę tych kochanych i kochających istot, które także wierzą w to, co robisz. Wbrew pozorom zaczynasz tworzyć swój odosobniony świat.

Z tego co wiemy, czynisz to na obcej ci planecie, mimo braku akceptacji ze strony tubylców. Co najważniejsze robisz to, co kochasz. To, co sprawia Ci ogromną przyjemność i radość życia.

Mało komu znany artysta sztuki współczesnej rzeźby z metalu
Galeria sztuki współczesnej W wykonaniu Artura Miliszewskiego

Mało, że artysta to także mistrz cieśla, mistrz Termoizoler i czeladnik elektromonter.

 Krótko mówiąc, artysta obudził w sobie śpiącego Lwa. O którym istnieniu jakoś nie miałeś zbytnio pojęcia. Być może to dlatego, gdyż wtedy zasób twojej wiedzy ograniczał się do podstawowych informacji. Takich naprawdę podstawowych z prawie każdej dziedziny nauki.

Oprócz znajomości moich umiejętności co do mojego fachu. Z racji tej, że uwielbiam pracować, stałem się profesjonalistą w kilku wykonywanych zawodach.

 1. Po pierwsze zostałem czeladnikiem w zawodzie Elektromonter.
 2. Po drugie fachowiec i zarazem mistrz Cieśla z 20-letnim stażem.
 3. Kolejny mój wyuczony zawód to Mistrz Termoizoler. To byłoby na tyle jeżeli mowa o wyuczonych zawodach. Ponadto potwierdzonych świadectwem, inaczej kawałkiem bezwartościowego papieru.
 4. Czwarty to artysta. Jako artysta tworzę własny artystyczny świat. W którym zaś panuje ład i porządek. 

Dlaczego artysta wstydził się swojej twórczości?

Na ten moment, zakończę opis mojej historii o tym, jak zostałem artystą. Zatrzymałem się w chwili, kiedy jeszcze zbytnio nie kumałem całej tej sztuki. I podobnie, nic nie czułem, że ja, jako artysta. 

Jeszcze całkiem niedawno rozmyślałem, bodajże z 2 lata do tyłu. Czy tak naprawdę jestem artystą? Wtedy bardzo ciężko przez gardło przechodziło mi to słowo artysta. I jednocześnie czułem jakoby zawstydzenie taką nieśmiałość.

W sumie to z natury jestem wstydliwy. Wróć, poprawka byłem wstydliwy. To, co było ze mną nie halo? Dlaczego przez 3 lata mojej intensywnej twórczości miałem o sobie nijakie mniemanie? Co więcej, ukrywałem się przez ten czas przed opinią publiczną z tym co tworzę.

Artysta rzeźbiarz w metalu złomie Artur Miliszewski

Myśli, Słowa i Czyny Tworzą Rzeczywistość!

Artysta wie, że sztuką jest posiadać cel, który wytyczy odpowiednią drogę.