Sztuka współczesna rzeźby dekoracyjnej do biura Minionek Gniewosław, oczywiście może być twój.

Duża Rzeźba Do Domu Dekoracja Minionek Lampa

Ta duża rzeźba do domu to produkt ręcznie wykonany i pomalowany. To idealna dekoracja do domu lub mieszkania. Zobacz i przekonaj się sam.
Dekorowanie wnętrz to nie tylko umieszczenie tu figurki i statuetki tam. Oznacza to wyrażanie siebie poprzez dobór kolorów, rozmieszczenie mebli i akcenty. Chodzi o stworzenie odpowiedniej atmosfery, która mówi: „To jest mój dom”. Ale zmiana schematu dekoracji nie musi rozbijać banku. Przy niemal każdym budżecie możesz dokonać prostych lub poważnych zmian w projekcie, aby uzyskać wygląd idealnie pasujący do Twojego stylu.


Wybór punktu, gdzie duża rzeźba do domu stanie.
Większość profesjonalnych projektantów wnętrz zaleca wybór głównego punktu dla każdego pomieszczenia w domu. I który będzie prezentował motyw, styl lub nastrój pomieszczenia. Może to być duży mebel, zabytkowy dywan lub efektowny gobelin. Następnie możesz użyć mniejszych elementów wystroju domu. A takich jak poduszki dekoracyjne, świeczki i ozdobne ramki do zdjęć. Po to, by zbudować główny punkt. Każde pomieszczenie w Twoim domu, od kuchni, jadalni, łazienki, a nawet pralni czy biura. Oczywiście może skorzystać na odrobinie wystroju.

Kupuj ekskluzywne ozdoby do domu.
Masz trochę pieniędzy na zainwestowanie w poważne zmiany wystroju swojego domu? Metalminionpl oferuje szeroki wybór dużych rzeźb do domu i ogrodu. Te ręcznie robione dzieła sztuki współczesnej spawanej rzeźby zaspokoją każdy gust i styl. To zdumiewające, jaką różnicę może wnieść nowa duża rzeźba do domu. Bez wątpienia to świeży powiew sztuki.

Duża rzeźba do domu to wystrój dla każdego stylu dekorowania.

Niezależnie od tego, czy czujesz się najbardziej komfortowo w otoczeniu jasnych kolorów i nowoczesnych sylwetek. Czy też wolisz bardziej tradycyjny, formalny styl dekoracji? Metalminionpl ma idealne dekoracje do Twojego domu. Kup idealną ozdobę dla siebie, a mój szeroki wybór rzeźb oświetlenia ci w tym pomorze. Albowiem, po prostu przejrzyj moją stronę w poszukiwaniu inspiracji do dekoracji wnętrz.

Z jakich materiałów składa się duża rzeźba do domu?
Duża rzeźba do domu postać Minionka zbudowana z materiałów takich jak:

  1. Po pierwsze jest duży zbiornik po gazie technicznym, który stanowi korpus rzeźby.
  2. Rączki i nóżki figury Minionka wykonałem z metalowych kawałków rurek i prętów.
  3. Oko i opaska okularu zrobiłem z łożyska stalowego oraz metalowego płaskownika.
  4. Ponadto podstawę stworzyłem z kawałka metalowej blachy. Do której zaś przymocowałem duże dekoracyjne stópki w kolorze srebra.
  5. Do podstawy przytwierdziłem dużego kalibru łuskę pocisk artyleryjski wykonany z metalu kolorowego miedzi. Oczywiście pocisk służy jako lampa Edisona dekoracyjna do domu.

Podsumowanie unikatowej figury postać Minionek lampa.

W podsumowaniu duża rzeźba do domu to produkt ręcznie wykonany oraz ręcznie pomalowany. Rzeźba ta charakteryzuje się dużą dokładnością o szczegóły, jak i estetycznym wykonaniem.

Co najważniejsze, duża rzeźba postaci Minionka to jedna z moich pierwszych dzieł, jakie wykonałem jako artysta.

Duża rzeźba Minions jest częścią limitowanej kolekcji rzeźb figur nietypowych postaci z filmu Minionki rozrabiają. Figura ta posiada własny numer seryjny 6/2018 oraz imię GNIEWOSŁAW.

Duża figura do domu Minion to nie tylko idealna dekoracja, ale także funkcjonalne zastosowanie. To przede wszystkim wyborny pomysł na prezent ślubny lub jako dekoracja domu weselnego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *