Rzeźba współczesna z metalu postać dużego diabła

Kontakt Galeria Sztuki Współczesnej Rzeźby Metalminionpl Drezdenko

Adres Galeria Sztuki

Ul. Chełm Drezdenecki 3

66-530 Drezdenko

Woj. Lubuskie

Polska

Galeria sztuki otwarta

10:00 AM – 22.00 PM
Poniedziałek- Sobota

Kontakt Galeria Sztuki

Telefon: +48 515779644
Email: metalminionpl@gmail.com

Kontakt Galeria Sztuki Metalminionpl Wizyty Zapowiedziane i Niezapowiedziane

Kontakt Galeria Sztuki Metalminionpl, aby uzyskać więcej informacji na temat zapowiedzianej wizyty. Co istotne, kontakt na miejscu siedziby galerii Metalminionpl można zapowiedzieć. Aczkolwiek nie ma takiej konieczności. Z racji tej, że twórczość artystyczna pochłonęła mnie w całości. To w rzeczywistości galeria sztuki oraz warsztat stały się moim domem. Dlatego, przesiaduje tutaj dniami i nocami. W związku z tym tak jak wspomniałem wizyty niezapowiedziane mile widziane. 

Dojazd do Galerii

Galeria sztuki położona na obrzeżach miasta Drezdenka. Co ważne, ulica Chełm Drezdenecki, na której umiejscowiona jest moja siedziba mało komu znana. Dlatego w razie komplikacji z dojazdem trudno będzie o pomoc mieszkańców. Aczkolwiek dojazd do bazy w sumie prosty, dasz sobie rade. Przede wszystkim trzeba kierować się na sąsiadującą ze mną firmę Meprozet. A stamtąd do celu około 200 metrów. Tak więc życzę szerokości.

O Galerii słów kilka.

Mój Zespół

Artysta Rzemieślnik Rzeźbiarz Artur Miliszewski pasjonat i wielki miłośnik współczesnej rzeźby spawanej z metalowego złomu. Założyciel marki Metalminionpl. Przede wszystkim kreator rzeczywistości materii połączony ze źródłem kosmicznej Energi twórczej.