Mała rzeźba dekoracyjna domu uroczej postaci sługusa z nr.9

Mała Rzeźba Dekoracyjna Zewnątrz i Wewnątrz.

Artystyczna mała rzeźba postać Minionek, to idealna ozdoba dla twojego domu, biura lub mieszkania. Staranne ręczne wykonanie dzieło sztuki współczesnej rzeźby z metalu artysty Metalminionpl.

Mała rzeźba ozdobna, którą widzisz w lokalnym centrum ogrodniczym, wygląda świetnie, dopóki nie przyniesiesz jej do domu. Po czym nie spróbujesz wymyślić, gdzie ją umieścić na swoim podwórku. A być może wewnątrz mieszkania lub domu.

Podobnie jest z bałaganem lub niezręcznie ustawianymi meblami w domu. Małe rzeźby dekoracyjne, które nie pasują do siebie. Oczywiście, że mogą naprawdę sprawić, że podwórko lub dom będzie wyglądał na ciasny, niechlujny, a nawet tandetny.

Każdy zna przynajmniej jeden dom w swojej okolicy, który tak wygląda. Ale jeśli poświęcisz trochę czasu na zaplanowanie swoich pomysłów. Bynajmniej, zanim trafisz do centrum ogrodniczego.

To możesz całkowicie uniknąć tej słabej radości. Oto jedna z uroczych przykładów małej rzeźby figuratywnej. Innymi słowy, to dzieło sztuki spawanej z metalu złomu spełni twoje oczekiwania.

Czy ta mała rzeźba jest ręcznego rzemiosła? Cała filozofia.

Jedyna w swoim rodzaju mała rzeźba figurka sługusa Minions wykonana w pojedynczym egzemplarza. Ponieważ artysta rzeźbiarz oraz spawacz w jednym, zawsze tworzy unikatową sztukę rzeźby. Ręcznie z precyzją mistrza składa w całość metalowe elementy rzeźby.

Materiały składowe małej figurki Minion:

  1. Po pierwsze są dwie gaśnice samochodowe, które najpierw pozyskałem na złomowisku. Po czym wszystko dokładnie wyczyściłem z wszelakich zabrudzeń resztek farb metodą piaskowania. W końcowej fazie obie te gaśnice z metalu wypolerowałem na błysk.
  2. Po drugie są to kawałki metalowego złomu typu: rurki, pręty, części samochodowe oraz stalowe łożyska toczne.
    Podstawę wykonałem z plastra drewna liściastego brzozy, co oczywiście stabilnie utrzymuje rzeźbę w pionie.

Jakie są zalety małego sługusa?
W związku z tym, że ta mała rzeźba jest zabezpieczona profesjonalnym bezbarwnym lakierem samochodowym. To czyni ją uniwersalną dekoracją. Ponieważ zawsze swoje miejsce znajdzie wewnątrz domu lub mieszkania. Podobnie jak na zewnątrz, w pasuje się w ogród, czy podwórko jak ulał.

Mała rzeźba Minionek to super pomysł na prezent.

Jeżeli masz kłopot z wyborem prezentu dla twoich bliskich. Bez znaczenia w sprawie, ponieważ ten malutki sługus Minionek załatwi całą sprawę.

Dzieło wykonał artysta sztuki współczesnej spawanej rzeźby Metalminionpl. Ponadto do nabycia także w sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *