Metalowe dekoracje wnętrza domu i

Metalowe Dekoracje zewnątrz i wnętrz, Minion

Zacznę od tego, że artystyczne metalowe dekoracje współczesnej sztuki spawania złomu. Są to rzeźby figuratywne uroczych postaci stworka Minionka. Być może to nie jest sztuka dla jakiegoś ancymonka, czy też zwyczajnego pionka. Albowiem są to wyjątkowe stworzonka, które szukają nowego członka do rodziny Minionka.

Czy artystyczne metalowe dekoracje rzeźby ze złomu uroczych postaci z kreskówki Minionki rozrabiają, są do nabycia? Oczywiście, że tak w Galerii sztuki współczesnej Metalminionpl.

Czy metalowa rzeźba Minionek to ręcznie wykonany produkt? Tak jest, na dodatek z jakościowych materiałów pozyskanych wtórnie z recyklingu złomu. Ponadto ręcznie pomalowany profesjonalną farbą akrylową w odcieniach żółtego, niebieskiego oraz czerni. Do tego figura Minionka zabezpieczona warstwą ochronną bezbarwnego lakieru samochodowego.

Trzeba mieć dobry pomysł na metalowe dekoracje.

Dzięki takiemu wykończeniu produkt ten można użytkować na kilka sposobów.

Ta niewielkich rozmiarów metalowa rzeźba Minionka to idealna dekoracja do ogródka. Dobrym położeniem dla tego uroczego żółtego stworka jest przestrzeń w obrębie przydomowego podwórka. Ponieważ w takiej otwartej scenerii metalowe dekoracje postaci minions można ciekawie wyeksponować.

Co więcej, możesz stworzyć małą instalację rzeźb na obraz przeżytego doświadczenia w swoim życiu. Które było dla Ciebie na tyle głębokie i wartościowe, że postanowiłeś/aś tę chwilę uwiecznić w materii.

Jeżeli szukasz wyjątkowej dekoracji z metalu do swojego mieszkania lub domu. Jednocześnie czujesz potrzebę zmiany wnętrza swojej świątyni. To musisz wiedzieć, że trafiłeś/Aś w odpowiednie miejsce. Albowiem ta metalowa dekoracja postaci Minionka sprawdza się w roli ozdoby salonu, biura, kuchni oraz pokoju dla dzieci.

Minionek sługus uważany za postać bohaterską i inspiruje zarówno dużych, jak i małych mężczyzn. Mój sługa ma wszystko, czego potrzebuje doświadczony pomocnik. Od eleganckiego kolorowego stroju z modnym nakryciem głowy włącznie. Po srebrną tacę, która może ci posłużyć, choćby jako podstawka świeczkę.

Zobacz moje kolorowe metalowe dekoracje do pokoju dziecięcego.

  1. Optymalna wielkość: Ta spawana ze złomu figura dekoracyjna ma wysokość 28 cm i jest przytwierdzona do drewnianej podstawy o szerokości 13 cm. Wraz z wyposażeniem, cała metalowa rzeźba ma 33 cm szerokości i dlatego znajdzie swoje miejsce w każdym miejscu w domu. Jednakowo na zewnątrz jako figuratywna dekoracja do ogrodu. Co więcej, jako dekoracyjny akcent do wnętrz.
  2. Pomysł na prezent: W rzeczywistości w świecie filmu i kreskówki sylwetka Minionka jest absolutnie znana, lubiana i podziwiana. Jednakże prezenty, które otrzymujemy, jak i wręczamy, są zazwyczaj takie same i z wiekiem stają się nieciekawe. Tak więc tym razem ofiarujesz coś zupełnie innego? Bez względu na wiek, czy to emeryt, czy na urodziny dziecka, obdarowany otrzyma coś wyjątkowego. Co będzie mu przez długi czas służyło.
  3. Kolorowe wykończenie: Minionek jest wykonany ze spawanego metalowego złomu i ręcznie pokryty profesjonalną farbą. W związku z tym, że wykończenie rzeźby wygląda naturalnie i zmienia się pod wpływem czynników takich jak pogoda. To w ten sposób każda postać przez długi czas zachowuje swoje świeże odbicie luminarza.

Zobacz moje ozdoby ze złomu domu.

Made in Poland: W galerii sztuki współczesnej rzeźby ze złomu Metalminionpl w Drezdenku metalowe dekoracje wykonuje ręcznie artysta rzemieślnik. W specjalnie przygotowanym warsztacie tworzy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dzieła artystyczne.

Do każdego z produktów podchodzę indywidualnie, dbając o drobne szczegóły wykończenia. Co więcej, kreacja sztuki rzeźby z metalu odbywa się w bardzo miłej i wysoko wibracyjnej atmosferze. W konsekwencji powstaje wyrób zrobiony z intencją taką, aby Cię chronił przed złymi mocami.

Ozdobna rzeźba metal Minions do nabycia w moim sklepie online Etsy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *