Nowoczesna rzeźba do ogrodu dekoracja postaci z kreskówki, figurka Minionek

Nowoczesna rzeźba do ogrodu w każdym stylu

Ta nowoczesna rzeźba do ogrodu specjalnie stworzona, aby mogła się w jego pełnej krasie prezentować. To jedyne w swoim wykonaniu dzieło sztuki współczesnej artystycznego spawania złomu metalu.

I co istotne, rzeźba w tym formacie wykonana tylko w pojedynczej sztuce. Jednakże jest częścią większej kolekcji z limitowanej edycji rzeźb i figur nietypowych postaci z filmu Minionki rozrabiają.

W związku z tym możesz stać się posiadaczem jednego z dwudziestu dzieł sztuki Minions. Co więcej, możesz nabyć całą kolekcję tych wyjątkowych nowoczesnych figur postaci uroczego stworka potworka Minionka.

Czy ta nowoczesna rzeźba do ogrodu z jakościowych materiałów?

Ta wyjątkowa nowoczesna rzeźba do ogrodu ręcznie wykonana z wyselekcjonowanych materiałów pierwszej jakości. Ponadto wszystkie te materiały pozyskuje z wtórnego rynku. Innymi słowy, nowoczesna figura do ogrodu Minions jest produktem w stu procentach z recyklingu.

Co istotne, cały proces twórczy tego produktu odbywa się w kilku fazach. I tak zaczynam od poszukiwań odpowiedniej jakości towaru metalu stali złomu. A w ten wyjątkowy towar zaopatruje się na pobliskich skupach i składowiskach metali kolorowych.

W kolejnym etapie usuwam wszystkie resztki farby metoda piaskowania pod wysokim ciśnieniem. Następnie wszystkie te półprodukty łącze w całość solidnym i trwałym spawem. A używam do tego spawarki typu migomat.

Tak wykonana nowoczesna rzeźba do ogrodu trafia na stół. Na którym zaś poleruję metal na wysoki połysk. A do tego zabiegu używam maszyny i pasty polerskiej.

I na sam koniec rzeźba figura postaci uroczego stworka potworka Minionka otrzymuje warstwę ochronną. A którą ręcznie nakładam natryskowo pod ciśnieniem. Lakier bezbarwny, którego użyłem, jest bardzo wytrzymały na uderzenia oraz na zmienne warunki pogodowe.

Jakie zastosowanie ma ta nowoczesna figura Minions?

Bez wątpienia, jest to dekoracyjna nowoczesna rzeźba do ogrodu, na podwórko, na patio, balkon i taras. Akurat w tego typu miejscach figura postaci Minions czuję się wybornie. Ponieważ do takich miejsc ją stworzono.

Kolejnym idealnym miejscem, gdzie ta nowoczesna rzeźba się sprawdzi, jest wnętrze twojego mieszkania lub domu. Bądź pewny tego, że salon, pokój dziecięcy, biuro, a nawet przedpokój jest idealnym miejscem. Do tego, aby wyeksponować tak unikatową rzeźbę postaci z kultowej kreskówki Minions.

Rzeźba do ogrodu na prezent urodzinowy.
Wiem, że bywa i tak, że mamy niejako kłopot w wyborze prezentu dla bliskiej nam istoty. Co więcej, prezentu, który swoim urokiem oczaruje obdarowanego. Ponieważ zdarzają się i takie osobniki w naszym życiu, którzy to są wyjątkowo wybredni. I w większości przypadków ciężko jest im dogodzić, bo ciągle czegoś w życiu szukają.

Teraz w końcu posiadasz potencjał, produkt, który spełnia wszystkie kryteria, do tego, aby stać się wyjątkowo trafionym podarkiem. I to bez znaczenia na wiek i upodobania istot świętujących.

Ta nowoczesna rzeźba do ogrodu wyszła spod ręki artysty rzemieślnika pasjonata sztuki współczesnej spawanej rzeźby z metalowego złomu z recyklingu. Marka Metalminionpl tworzy unikatowe dzieła artystyczne własnego stylu nowoczesnej sztuki.

Już dzisiaj możesz odmienić swój ogród, nadając mu smaczku prawdziwej sztuki. Tworzonej zaś z miłości i z serca.

Nowoczesna rzeźba do ogrodu do nabycia także w moim sklepie online Etsy.

Co istotne, rzeźba ta posiada wyjątkową podstawę, którą wykonałem z plastra starego drewna. A drewno to pochodzi z konstrukcji dachowej mojego warsztatu, czyli pracowni artystycznej. Ponadto wiek tego drewienka szacuję na ponad dwieście lat. Tak więc wraz z nowoczesną rzeźbą do ogrodu otrzymujesz ode mnie w prezencie kawałek Historii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *