Opis rzeźby Minionek Imprezowicz z kolekcji 2018

Opis rzeźby Minionek Imprezowicz Nr 2/2018 Przewodnik

Zobacz opis rzeźby Minionek Imprezowicz Nr 2/2018.

Spis treści:

 • Wprowadzenie
 • Opis produktu
 • Cel projektu
 • Grupa docelowa
 • Rzeźba z przekazem
 • Podsumowanie

Opis rzeźby Minionek Imprezowicz — Wprowadzenie

Krótki opis rzeźby Minionek Imprezowicz wprowadzi was w świat sztuki współczesnej rzeźby artysty Metalminionpl. 

Galeria sztuki MetalMinionPl posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty tworzone z ogromną pasją i zamiłowaniem. Z pewnością znajdziesz tam wiele różnego stylu, kształtu, rozmiaru i kolorystyce rzeźby. Co istotne, ręcznie wykonane oraz ręcznie malowane.

Przede wszystkim oferuję metalowe wyroby dekoracyjne do wnętrza mieszkania lub domu. W swojej ofercie mam dzieła do ozdoby przestrzeni na zewnątrz. Do ogrodu, na taras, balkon i patio.

Wszystkie moje rzeźby powstają z jakościowych materiałów wtórnych recyklingu. Które pozyskuję na sąsiadujących z moim warsztatem skupach metali kolorowych. W głównej mierze do budowy rzeźb używam zużytych gaśnic samochodowych. Jak i zbiorników po gazie oraz baniaków wodnych. Ponadto wiele pomniejszych elementów metalu, stali, złomu. Do tego, części maszyn i urządzeń przemysłowych oraz rolniczych.

W kolejnym etapie usuwam ze złomu resztki farby oraz nieczystości. Następnie łącze wszystkie metalowe elementy w całość. Używam do tego spawarki półautomatycznej typu Mig. W końcowym etapie Minionek Imprezowicz nabiera kolorów. Które to zabezpieczam ochronną warstwą bezbarwnego lakieru. 

I tak powstaje gotowa rzeźba dekoracyjna bardzo solidnie oraz estetycznie wykonana. Odporna na uszkodzenia, jak i zmienne warunki pogody. Choćby takie jak deszcz, wiatr, mróz i słońce.

Opis rzeźby Minionek Imprezowicz użytych materiałów.

Z jakich materiałów stworzyłem rzeźbę postać Minionka-opis produktu?

 1. Pierwszy podstawowy materiał to 3 butle po gazie. 
 • Z pierwszej butli zrobiłem korpus rzeźby Minionka.
 • Druga butla w dwóch kawałkach posłużyła jako słuchawki. Do których zamocowałem dwa głośniki.
 • Z trzeciego zbiornika zrobiłem kulę dyskotekową. W której wyciąłem plazmą logo klubu dyskoteki. Następnie wypolerowałem metal na wysoki połysk. Zamontowałem nagłośnienie wraz z instalacją elektryczną i anteną. I na końcu podłączyłem światełko Led. Zasilane z baterii Makita o napięciu 18 Volt.
 1. 2. Po drugie rączki i nóżki rzeźby Minionka Imprezowicza to metalowe kawałki rurek oraz prętów.
 2. Po trzecie oko wykonane z metalowej części samochodu. Opaska okulara ze stalowego łańcucha.
 3. Podstawę rzeźby wykonałem z  solidnej metalowej części silnika spalinowego. Co oczywiście zapobiega przed uszkodzeniem, zarysowaniem mebli, na których stanie nasz eksponat. Ponadto utrzymuje stabilnie rzeźbę w pionie.

Opis rzeźby Minionek Imprezowicz Grupa docelowa

Jaka jest grupa docelowa sztuki metalowego Minionka? Zobacz dalszy opis rzeźby Minionek Imprezowicz, tam jest wszystko opisane. 

W rzeczywistości rzeźba Minionek ze spawanego metalowego złomu to idealna dekoracja domu. Także mieszkania lub ogrodu. Oczywiście dla każdego chętnego posiadania w swojej przestrzeni jedynego w swoim rodzaju dzieła sztuki. Przede wszystkim ręcznie zrobionego z pasją i miłością. Wyłącznie z materiałów w stu procentach recyklingu. 

Co więcej, piękny wygląd i kreatywny projekt sprawia, że ta metalowa rzeźba to trafiony prezent na parapetówkę lub prezent urodzinowy. To doskonały wybór, aby podarować przyjacielowi i rodzinie. Innymi słowy, to prezent na każdą okazję. 

Rzeźby z metalu Minionka uwydatnią stylizację Twojego wnętrza. A także sprawi, że każdy z pokoi  będzie przytulniejszy i przyjemniejszy.

Opis rzeźby minionek Imprezowicz Funkcję i Zalety.

Czy poszukujesz wykwintnych elementów, aby udekorować nudny i prosty blat biurka lub stołu?

Bynajmniej dekorowanie przestrzeni życiowej to zawsze ekscytujące i wartościowe przedsięwzięcie. A wybór idealnej ozdoby i elementów akcentujących może mieć poważny wpływ na projekt Twojego domu. Oprócz tego, że uwydatni stylizację Twojego wnętrza. Ale także sprawi, że każdy pokój będzie przytulniejszy i przyjemniejszy.

Nie oznacza to jednak, że musisz kupować najdroższe dekoracyjne rzeźby do swojego mieszkania. Bo dzięki odpowiedniemu i przemyślanym rozmieszczeniu prostych ozdób. Możesz zmienić wygląd każdego pomieszczenia w swoim domu.

Minionek rzeźba ze złomu nadaje subtelnego polotu nowoczesnej elegancji. Ta nowoczesna rzeźba Minionek obnosi się z wykwintnym rękodziełem. Ponadto zawiera ciekawe dodatki, które nadają rzeźbie funkcjonalności.

Opis funkcji użytkowych rzeźby. 

 1. Po pierwsze rzeźba posiada wbudowane radio marki Makita oraz 3 głośniki. 
 2. Po drugie rzeźba posiada 2 źródła światła. Jedno w oku minionka. A kolejne w lśniącej kuli, która kręci się na palcu dłoni Minionka.
 3. Trzecie to eleganckie opakowanie. Zbytnio nie będę go opisywał. Powiem tyle, że wykonane ze starych drewnianych desek. Oraz metalowych płaskowników i kątowników. Co istotne, skrzynia ta posiada zamocowane kółka. Które umożliwiają lekki transport produktu.

Podsumowanie rzeźby Minionka

Krótki podsumowujący opis rzeźby Minionek Imprezowicz Nr 2/2018.

 1. Przede wszystkim to wszechstronny produkt. Można go wykorzystać do ożywiania pustych powierzchni stołów. Jak i do dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów. 
 2. Ponadto rzeźba Minionek jest idealną ozdobą klubu Disco, restauracji oraz domu weselnego. 
 3. Co więcej, wyjątkowy prezent dla bliskich ci rodziny lub przyjaciół.
 4. Jeżeli szukasz rzeźby kolekcjonerskiej? To idealnie się składa. Ponieważ rzeźba Minionek Imprezowicz to dzieło sztuki kolekcjonerskiej z numerem 2/2018.
 5. Jeżeli szukasz rzeźby, która ma wbudowane radio wraz z całym systemem? Kolejny raz trafiasz w samą dziesiątkę. Ponieważ ta rzeźba posiada markowe radio Makita, 2 głośniki. Jak i wiele innych funkcji, których opisywać nie będę.

Zobacz moje inne rzeźby oraz jak galeria rzeźby Minionka się prezentuje. Najlepiej odwiedź galerię sztuki współczesnej artysty rzemieślnika Metalminionpl.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *