Rzeźba Dekoracyjna ze Złomu Ozdoba ogrodu Podwórka Figura Postać Chłopca

Rzeźba Dekoracyjna z Metalu Postać Ludzka 👽

W życiu nie ma przypadków, ta rzeźba dekoracyjna nie ot tak się Tobie pokazała. Już czas się obudzić, albowiem masz okazję zapoznać się z możliwościami kreacji tego inteligentnie wyglądającego młodzieńca.

Niech się tylko Tobie nie wydaje, Ty musisz to wiedzieć, a wgłębi otchłani własnego wnętrza, masz odpowiedź.

Szukasz brakującego elementu, który pomoże Ci wykończyć przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz? Rzeźba dekoracyjna minimalistyczna postać ludzka z naszej słynnej kolekcji może być właśnie tym, czego szukałeś.

Ta ręcznie wykonana rzeźba figuratywna jest wykonana z solidnych materiałów wysokiej jakości. Takich jak odzyskane metalowe elementy złomu z recyklingu, kuty metal i stalowe części samochodowe.

Czy rzeźba dekoracyjna to dobry pomysł na prezent i święta?

Niektóre z dzieł sztuki współczesnej rzeźby wyglądają naturalnie i medytują. Podczas gdy inne dzieła są dość jasne i odważne. Niektóre oddają hołd uroczym zwierzętom, podczas gdy inne są proste i czyste. Bez względu na to, jaki styl rzeźby wybierzesz.

To musisz wiedz, że te starannie dłonią rzemieślnika artysty wykonane elementy przyniosą Ci radość. Ponadto Twojemu wnętrzu, jak i ogrodowi przez wiele radosnych lat. Być może zainteresuje Cię również rzeźba dekoracyjna uroczej postaci Minionka z filmu Minionki rozrabiają.

Cóż, bez względu na to, dlaczego zdecydowałeś wprowadzić świeżość w swoją przestrzeń komfortu życia, dekorując swoje wnętrza oraz ogród. Metalminionpl oferuje szeroki wybór ręcznie robionych, najwyższej jakości rzeźb figuratywnych w każdym kształcie i rozmiarze.

Niezależnie od tego, czy czujesz się zabawny, poważny, tradycyjny czy też abstrakcyjny. To każda z dekoracyjnych rzeźb i figur w mojej kolekcji z pewnością może być tematem do rozmowy.

Czy ta rzeźba dekoracyjna spełni twoje marzenia?

Wybór idealnej rzeźby dekoracyjnej do przestrzeni wnętrz, jak i na zewnątrz jest zarówno nauką, jak i sztuką. Albowiem są względy techniczne, funkcjonalne. Na przykład, ważną informacją dla Ciebie jest, to ile przestrzeni pochłonie Twoja rzeźba dekoracyjna, gdzie zostanie postawiona i czy chcesz się nim cieszyć sezonowo, czy przez cały rok.

Tak więc decyzja należy do Ciebie, to jaka rzeźba dekoracyjna będzie ci bliższa duszy. Co ważne, podążaj za intuicją i nie słuchaj umysłu, niechaj serce przejmie inicjatywę. A tylko wtedy będziesz pewien trafnej decyzji. Co więcej, poczujesz moc twórczej kreacji źródła wysoko wibracyjnej energii.

Podsumowanie Figurki postaci ludzkiej wygląda następująco:

Podsumowując, rzeźba dekoracyjna jest ręcznie wykonana z pospawanych elementów metalu stali i złomu z recyklingu. Rzeźbę wykonał zapalony pasjonat i miłośnik sztuki współczesnej rzeźby dekoracyjnej artysta Metalminionpl. Ponadto całość zabezpieczyłem bezbarwnym lakierem w celu uzyskania powłoki ochronnej.

Jak widać, rzeźba dekoracyjna jest miniaturą postaci człowieka, inteligentnego oraz obytego w pełni świadomego. Być może posiada on jakiś zasób wiedzy. A która zaś umiejętnie użyta, jest w stanie nauczyć nas kreować prawdziwą rzeczywistość. Co oczywiste, taka, jaka ona jest, bez tych wszystkich nakładek i programów. Które odcinają nas od kwintesencji życia w błogostanie, a w zamian oferują życie wegetatywne.

Rzeźba dekoracyjna stworzona z intencji artysty, pod działaniem wysokiej wibracyjnej energii źródła kreacji światła. Co więcej, rzeźba dekoracyjna została zaprogramowana moją energią intencji. Posiada iskrę światłą i małą cząsteczkę mnie, z której pomocą zmienisz świat.

Zobacz jedną z moich twórczych prac – Rzeźba z metalu spawanego złomu – HUMANOID.

Tak na koniec, jest możliwość nabycia tej rzeźby w moim sklepie internetowym Etsy lub na miejscu w siedzibie Galerii sztuki. 

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *