Rzeźba figura sztuki współczesnej dekoracyjnej

Rzeźba Figura z Metalu Postać z Bajki Minion

Ta rzeźba figura uroczego stworka sługusa Minionka może już dzisiaj należeć do Ciebie. To idealna dekoracja do twojego wnętrza domu lub mieszkania.

Jakiego rodzaju rzeźba figura metalowa najlepiej nadaje się do ekspozycji na zewnątrz?

Rzeźby plenerowe i ozdoby do trawników można wykonać z praktycznie każdego materiału. A w tym z różnych metali. Jednak niektóre metale mają lepszą naturalną odporność na działanie czynników atmosferycznych. Podczas gdy inne zwyżkują atrakcyjne patyny i pożądane ślady zużycia. Stal nierdzewna zaś nigdy nie zardzewieje. Natomiast aluminium dobrze trzyma się po utworzeniu ochronnej warstwy korozji. A miedź z czasem stworzy atrakcyjną naturalną patynę. Bez wątpienia, mosiądz zachowuje się podobnie jak miedź. Aczkolwiek przy odpowiednim wykończeniu może również zachować swój pierwotny wygląd przez wieki.

Z jakich materiałów składa się rzeźba figura Minionka?

Zacznę od tego, że rzeźba figura postaci uroczego Minionka to ręcznie wykonane i pomalowane dzieło sztuki współczesnej spawanej rzeźby z metalu złomu recyklingu. Artysta, który wykonał tę rzeźbę, tworzy wyjątkową sztukę własnego stylu.

Przede wszystkim wszystkie materiały do stworzenia rzeźby figury Minionka pozyskuję na sąsiadujących z moim warsztatem skupami metali kolorowych. W początkowej fazie kreacji materiał ulega gruntownemu czyszczeniu z wszelakich zabrudzeń lub pozostałości starych farb.

Kolejny etap mojej twórczości polega na artystycznym spawaniu metalowych stalowych elementów złomu. Do momentu aż uzyskam zadowalający kształt danej rzeźby.

Następnie rzeźba figura zabezpieczona podkładem antykorozyjnym. Po czym finalne ręczne malowanie natryskowo lakieru bezbarwnego. W celu uzyskania trwałej chroniącej rzeźbę osłony. Dzięki tego rodzaju zabezpieczeniu rzeźbę można użytkować na zewnątrz, bez obaw o utratę kolorystyki.

Podstawowym materiałem składowym rzeźby figury postaci sługusa Minionka jest zużyta gaśnica samochodowa. Ponadto wiele metalowych kawałków rurek i prętów oraz kilka stalowych łożysk tocznych przemysłowych.

Podstawę rzeźby Minionka wykonałem z kawałka solidnego drewna, którego wiek szacuję na ponad dwieście lat.

Zobacz krótkie podsumowanie dekoracji postaci Minionek.

Rzeźba figura uroczego sługusa Minionka to wysokiej jakości produkt ręcznego wykonania. Dzieło to stworzył miłośnik sztuki współczesnej rzeźby z metalu Artysta Metalminionpl z Drezdenka.

Rzeźba figura posiada walory dekoracyjne. Jest to idealna dekoracja do wewnątrz mieszkania lub domu. Aczkolwiek to także trafiona ozdoba dla twojego ogrodu lub podwórka.

Oprócz cech dekoracyjnych rzeźba ta posiada funkcję użytkową. Ponieważ może służyć jako podstawka lub stojak na świeczkę.

Figura Minionka wykonana z bardzo solidnych i trwałych materiałów. Co w konsekwencji klasyfikuję rzeźbę do kategorii niezniszczalne.

Już dzisiaj możesz stać się szczęśliwym posiadaczem tej kolekcjonerskiej rzeźby postaci Minionka. Zobacz mój sklepik online Etsy, w którym możesz dokonać zakupu tej rzeźby.

 Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedaży internetowej na platformie Etsy, kliknij tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *