Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch fioletowa postać Minionka

Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch Zobacz

Jedyna w swoim rodzaju rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch nr 2o./2018 do nabycia w Galerii sztuki współczesnej Metalminionpl. Tak więc zapraszam zobaczyć to dzieło, a jeżeli to rękodzieło aż tak Cię ujęło, że mowę odjęło. Z pewnością twe serce pojęło, że to tobie się zapragnęło posiadać to arcydzieło.

Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch dla poszukujących wyjątkowych elementów dekoracyjnych blatu biurka lub stołu?

Dekorowanie przestrzeni jest zawsze ekscytującym i wartościowym przedsięwzięciem. Wybór idealnego wyboru ozdób i elementów akcentujących może mieć ogromny wpływ na projekt Twojego domu. Nie tylko uwydatnia stylizację Twojego wnętrza, ale także sprawi, że każdy pokój będzie przytulniejszy i przyjemniejszy.

Nie oznacza to jednak, że musisz kupować najdroższe rzeźby dekoracyjne do swojego skromnego mieszkania. Dzięki odpowiedniemu i przemyślanym rozmieszczeniu prostych ozdób możesz zmienić wygląd każdego pomieszczenia w swoim domu.

Minionek ze złomu nadaje subtelnego, ale przyciągającego wzrok polotu nowoczesnej elegancji. Ta nowoczesna figuratywna rzeźba kolekcjonerska obnosi się z wykwintnym rękodziełem. Ponadto zawiera ciekawe dodatki, które tworzy efekt zadumy. Jego złote akcenty nadają mu wyrafinowany i luksusowy wygląd, którego nie sposób przeoczyć.

To wszechstronny produkt, który można wykorzystać do ożywiania pustych powierzchni stołów. Postaw go na bocznym stoliku w sypialni, środkowym stole w salonie, na otwartej półce lub na blacie kuchennym. Połącz go z innymi ozdobami lub kup kilka sztuk, aby wypełnić przewymiarowany pokój lub salon.

Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch Nr 20/2018 dekoracja ogrodowa
Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch fioletowa postać Minionka

Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch Nr 20/2018

Czy rzeźba kolekcjonerska powstała z jakościowych materiałów?
Oczywiście, że wtórnych z recyklingu, pozyskanych na sąsiadujących z moim warsztatem składowiskach metali kolorowych. Do budowy rzeźby zużyłem dwie gaśnice samochodowe. Ponadto wiele pomniejszych elementów złomu, metalu, stali, oraz metali kolorowych. W większości są to części maszyn i urządzeń przemysłowych oraz rolniczych.

W następnym etapie usuwam z blachy resztki farby oraz nieczystości używając piaskowania pod ciśnieniem. Kolejno łącze wszystko w całość, spawam ze sobą kawałki metalu, uzyskując pożądany kształt.

Tak wykonane dzieło sztuki jest bardzo solidne oraz estetyczne. Do tego, odporny na uszkodzenia, jak i zmienne warunki pogody. Choćby takie jak deszcz, wiatr, mróz lub słońce.

Co więcej, rzeźbę zabezpieczyłem ochronną warstwą bezbarwnego lakieru. Jednakże najpierw ją ręcznie pomalowałem w jaskrawe odcienie koloru czerwonego, czarnego i żółtego. W tym przypadku zastosowałem bardzo ciekawą technikę malarską zwaną- Hydro dipping.

Podstawę rzeźby kolekcjonerskiej sługusa demonka wykonałem z kawałka plastra drewna brzozy, z filcowymi podkładkami. Co zapobiega przed uszkodzeniem oraz zarysowaniem mebli, na których stanie nasz figurant Minionek.

Figurka Minionka posiada cechy sztuki użytkowej, ponieważ może Ci służyć jako lampka nocna. Zasilana napięciem 12 volt zasilaczem sieciowym ze źródłem światła w oku. Bynajmniej szklane nakrycie głowy postaci to tylko dekoracja. Ale za to bardzo szykowna i niespotykana.

Minions z numerem 2o/2018 to idealny pomysł na prezent dla bliskich Ci istot kolekcjonujących sztukę współczesną.

Rzeźba kolekcjonerska sługusa do nabycia w sklepie MetalMinionPoland Etsy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *