Rzeźba metal spawany dekoracja domu postać Minionka

Rzeźba metal Minion dekoracja domu, zobacz

Jedyna w swoim rodzaju rzeźba metal Minion ręcznie wykonane dzieło artystyczne ze spawanego złomu może być twoje. Zobacz moje wszystkie produkty artystycznej rzeźby uroczego sługusa stworka Minion, aby zweryfikować jakość i styl.

Zobacz, czy nowoczesna rzeźba metal spawany Minions lampa Led jest w twoim guście. Czy tego rodzaju sztuki dekoracyjnej szukasz, co ten uroczy sługus Minions? Być może, że tak właśnie jest, ale najpierw zorientuj się w tym, co mam ci do zaoferowania.

Zacznę od tego, że to ręcznie wykonana rzeźba metal Minions z materiałów najwyższej jakości. A wszystkie te elementy składowe rzeźby pozyskałem wtórnie z recyklingu. Podstawowy budulec tej figury postaci Minionka to zużyta metalowa gaśnica samochodowa. I do tego kilka pomniejszych kawałków metalowego złomu części samochodowych oraz złomu przemysłowego.

Materiały te charakteryzują się wysoką jakością metalu, i są zdecydowanie trwalsze i odporne na rdzę.

Jakie zastosowanie ma rzeźba metal spawany Minions?

Przede wszystkim ta rzeźba metal spawany ręcznie malowany posiada. Ponadto dzieło sztuki wykonane z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Ten projekt stworzył pasjonat sztuki współczesnej rzeźby z metalowego spawanego złomu artysta rzemieślnik Metalminionpl z Drezdenka.

Co najważniejsze jest to rzeźba kolekcjonerska, wykonana tylko w pojedynczym egzemplarzu.

Ta figurka uroczego stworka sługusa Minionka jest niewielkich rozmiarów. W związku z tym jest w stanie dopasować się do prawie każdego miejsca otoczenia. Jednocześnie zachowuje swój niesamowity urok osobisty. Albowiem to dusza artysty stworzyła tę postać z bajki podobną do małej metalowej lalki.

Bez wątpienia rzeźba Minionka to idealny pomysł na dekoracje swojego wnętrza mieszkania lub domu. Ponadto może dekorować przestrzeń na zewnątrz podwórka lub ogrodu. Jednakże biorąc pod uwagę niewielkie gabaryty produktu, to zdecydowanie lepszą pozycją do ekspozycji jest środek pomieszczeń zamkniętych.

Jednak największa zalety tej wyjątkowej figury metalowej jest praktyczne zastosowanie. Ponieważ posiada wbudowane źródło światła Led zasilane napięciem 12 volt z zasilacza.

Rzeźba Minionka sługusa to bardzo ciekawa dekoracja pokoju dziecięcego. Ponadto może służyć dziecku jako lampka nocna.

Wydawać by się mogło, że większość społeczeństwa ma problem z wyborem czegoś ciekawego na prezent dla ich bliskich istot. Co oczywiste, że to coś musi spełniać wiele kryteriów, aby mogło spełnić oczekiwania osoby obdarowywanej. A która w zwyczaju potrafi tylko wybrzydzać i narzekać.

Tak więc tym razem będziesz przygotowany do tego rodzaju doświadczenia. Z pewnością twój prezent zrobi niesamowite wrażenie na każdym, który stanie się tym szczęśliwym wybrańcem, aby otrzymać takiej klasy podarek. No, ale czego to się nie robi dla kogoś, na kim nam znacząco zależy.

Podsumowanie postaci uroczego sługusa Minions.

Przede wszystkim to produkt ręcznie wykonany oraz ręcznie pomalowany z precyzją arcymistrza. Dzieło to wykonano jako pojedyncza sztuka rękoma artysty rzemieślnika sztuki współczesnej rzeźby z metalu. Ponadto każda z jego prac stworzona z pewną intencją. A która sama w sobie posiada ogromny potencjał energetyczny. Co więcej, dobrze wykorzystany przyniesie znaczącą poprawę komfortu życia szczęśliwego nabywcy rzeźby sługi siewcy światła Minionka.

Rzeźba metal spawany Minions do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *