Dekoracja Trawnika Ogrodu Ozdoba Patio Balkonu i Tarasu Postać Ludzka

Rzeźba Metalowa Mała Postać Ludzka Ozdoba.

Realistyczna rzeźba metalowa wysoko postawionej osoby może być tym, czego szukasz. Zobacz moje prace artystyczne ze spawanego metalu złomu, które mogą cię także zainteresować.

Jedyna swojego rodzaju rzeźba metalowa miniaturowej postaci człeka, już dziś może być twoja.

RĘCZNIE WYKONANA RZEŹBA METALOWA MĘŻCZYZNY. Metalowy człowiek wykonany ręcznie z trwałych materiałów metalowych. Ponadto z pięknym metalicznym wielokolorowym wykończeniem, co czyni go bardziej realistycznym.
RZEŹBA Z METALU DEKORACJA OGRODOWA DO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ. Wytrzymały metalowy materiał budulcowy rzeźby sprawia jednak, że to idealna dekoracja dziedzińca.

Ponieważ sztuka na podwórku przez cały czas wygląda imponująco. Przede wszystkim metalowe rzeźby stanowią wspaniały dodatek do domu i ogrodu.

Rzeźba metalowa posiada wysokie parametry.

FARBY LAKIERY BEZBARWNE ODPORNE NA POGODĘ. Rzeźba metalowa w formie Humanoida pokryta jest powłoką odporną na warunki atmosferyczne, wodoodporną i nierdzewną. A każda jej część jest solidnie połączona. Jest świetną ozdobą ogrodu, wnętrza domu, wnętrza mieszkania, podwórka, trawnika, patio.
WYSOKIEJ JAKOŚCI RZEŹBY I POSĄGI METALOWE Z DWUROCZNĄ GWARANCJĄ. Co istotne, dostarczam w idealnym opakowaniu i łatwy w montażu, bez użycia narzędzi. Innymi słowy, przywiązuję dużą wagę do jakości produktów i obsługi klienta. Idealny wybór na prezent.
RZEŹBA METALOWA ISTOTA LUDZKA – DODAJ WSPANIAŁY DODATEK DO SWOJEGO DOMU!
Metalminionpl specjalizuje się twórczością artystyczną sztuki współczesnej rzeźby dekoracji wnętrz i ogrodu. W odróżnieniu od nowoczesnego systemu pracy artysta skupia się na tradycyjnym rzemiośle. Wszystkie zaś rzeźby dekoracje wykonuje jeden artysta-rzemieślnik. Te dekoracje z rzeźb metalu są tak realistyczne, że z przyjemnością zrobisz wiele zdjęć.

Szerokie zastosowanie ma ta figurka małego człowieczka.

NAJLEPSZE PREZENTY DLA PRZYJACIÓŁ I KREWNYCH
Niezależnie od tego, czy to parapetówka, święto, czy prezent urodzinowy. Bez wątpienia ta pięknie zaprojektowana metalowa statua jest idealnym wyborem. Ten wyjątkowy i fascynujący prezent, sprawi Twoim przyjaciołom i rodzinie niezapomnianą niespodziankę.

SZEROKIE ZASTOSOWANIE STATUETKI FIGURY CZŁEKA
Realistyczny wygląd będzie odpowiednią dekoracją dla Twojego domu. To świetny pomysł, aby umieścić rzeźbę w biurze, salonie, werandzie, na patio, w ogrodzie i tak dalej. Co więcej, jako dekoracja baru, restauracji, klubu gier, itp.

Rzeźba metalowa człowieczka także do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp. Zapraszam wszystkich pasjonatów sztuki współczesnej rzeźby z metalu złomu do oględzin moich prac.

Tak na koniec zapraszam cię, abyś zobaczył filmik na YouTube kilkuminutowy z mojej galerii sztuki rzeźby.

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *