Limitowana kolekcja rzeźb Dekoracje domu Ozdoby ogrodu Figurki Minionki

Rzeźba Minionka Uroczo Elegancka Dekoracja

Jedyna taka sztuka ręcznie wykonana rzeźba Minionka w całości z materiałów wtórnych recyklingu spawanego złomu. Jednak, co najważniejsze, figurka Minionek jest dziełem artystycznym kolekcjonerskim.

W rzeczywistości Rzeźba Minionka to dzieło artystyczne kolekcjonerskie.

  • Po pierwsze to wystrój przemysłowy: Bo moja unikalna przemysłowo-rustykalna rzeźba / figurka Minionka to idealne uzupełnienie wystroju domu. Ponadto do każdej półki / półki na książki, blatu, sypialni, biura, biurka, kuchni, kominka, jadalni lub stolika nocnego.
  • Po drugie to jakość wykonania: To dzięki temu, że sztukę spawania artystycznego wykonał artysta pasjonat i miłośnik sztuki współczesnej rzeźby ze złomu artysta Metalminionpl.
  • Po trzecie to pierwszej klasy Materiały: Ręcznie wykonana rzeźba Minionka pospawana z materiałów oczywiście pochodzenia odzyskanego. Na dodatek wszystkie elementy składowe figurki w początkowej fazie dokładnie czyszczę z zabrudzeń i resztek farby. Głównym zaś towarem tworzącym kształt postaci Minionka są dwie gaśnice samochodowe. Oprócz tego wiele części metalowych rurek i prętów oraz stalowe elementy auta. Całość ostatecznie zabezpieczona profesjonalnym bezbarwnym lakierem odpornym na zmianę warunki pogodowe.
  • Po czwarte to prezenty: Kolejną zaletą rzeźby Minionka jest jej wytrzymałość. Można domniemywać, że metalowa rzeźba Minionka przetrwa pokolenia.

Kolekcjonerska rzeźba Minionka to Elegancka Dekoracja.

Przede wszystkim statuetka Minionka to ręcznie wykonana pojedyncza sztuka dzieło kolekcjonerskie. Co ważne, Miniona stworzył rzemieślnik artysta pasjonat sztuki współczesnej rzeźby z metalu. Kolejny istotny fakt, że statuetka z numerem jeden, jest częścią kolekcji dwudziestu figurek postaci Minion z filmu Despicable Me.

Każda z rzeźb jest indywidualnie robiona w bardzo miłej przyjaznej atmosferze. Co zwiększa potencjał energetyczny produktu. Ponadto artysta tworzy swoje pracy z pewną intencją. Po czym programuje Minionka, aby chronił swojego właściciela przed zła energią.

W istocie ta wyjątkowa metalowa rzeźba czasami nazywana „Scrap Metal Art”. Jest postacią stworą z filmów Despicable me. Rzeźba w całości niewątpliwie wykonana ze złomu metali.

W podsumowaniu rzeźby są unikalne, projektuję i wykonuję je osobiście w moim warsztacie w Drezdenku.

Bardzo starannie spawam wszystkie części, aby żadne z rzeźb nie były takie same. Być może dlatego rzeźby te świetnie nadają się na prezenty. Ponieważ prezentują się fantastycznie, zwłaszcza oświetlone na półce lub podobnej, lub jako element centralny. Są świetnymi tematami do rozmów, wszyscy są nimi zafascynowani.

Wszystkie moje rzeźby odtłuszczam i lakieruję, aby można je było wyeksponować prosto z pudełka. Jeśli są trzymane na zewnątrz, mogą wymagać ponownego lakierowania w przyszłości. Aczkolwiek można pozwolić im „pogodzić”, aby nadać im rustykalny wygląd.

Wybór sztuki ręcznie wykonanej niesie ze sobą odpowiedzialność.

Tak więc wybór należy do ciebie! Tylko pamiętaj, kupujesz „jednorazową” wykonaną przeze mnie w moim warsztacie figurkę.

Co więcej, każda rzeźba rozwija się w miarę jej tworzenia w zależności od dostępnych części.

Przede wszystkim nie są to rzeźby importowane sztukami masowo produkowanymi w Chinach! Zobacz moje „inne przedmioty na sprzedaż” dla rzeźb, które aktualnie mam na sprzedaż. Co tydzień pojawiają się nowe rzeźby.

Rzeźba Minionka także do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *