Rzeźba współczesna z metalu postać czerwonego Minionka

Rzeźba współczesna postać Minionek czeka 😍

Rzeźba współczesna Minions to ręcznie wykonane i pomalowane dzieło sztuki artysty Metalminionpl. Zobacz moją galerię sztuki spawanej rzeźby postaci Minionek, a z pewnością coś dla siebie znajdziesz.

Rzeźba współczesna Minions, niestandardowej postaci żółtego sługusa z filmu Minionki rozrabiają oraz Despicable Me Minions to specjalna oferta dnia. Ta jedyna w swoim rodzaju figura to ręcznie wykonane i pomalowane dzieło sztuki współczesnej. Ponadto w całości stworzone z materiałów odzyskanych recyklingu metalu, stali, złomu oraz kawałka drewna.

Przede wszystkim figurka Minions to bardzo solidne i trwałe wykonanie z wysokiej jakości metalowego złomu. Zespawanego w całość przy użyciu spawarki półautomat typu Mig. Następnie ręcznie pomalowana z dbałością o szczegóły profesjonalnymi farbami akrylowymi. I na koniec zabezpieczona ochronną warstwą lakieru bezbarwnego.

W takim stylu wykończone dzieło można śmiało eksponować na zewnątrz, pod tak zwaną chmurką. Bez znaczenia na to, czy pada deszcz, śnieg, czy mróz lub upał rzeźba współczesna Minions poradzi sobie w każdych warunkach bez obawy o utratę choćby jaskrawego ubarwienia.

30-centymetrowa rzeźba współczesna Minions posiada wiele zalet.

W jakie zalety odznacza się ta mała rzeźba współczesna postaci uroczego żółtego stworka sługusa.

  1. Po pierwsze to idealny produkt dekoracyjny do wewnątrz domu lub mieszkania. Jak i na zewnątrz do dekoracji swojego wypieszczonego ogrodu. Ponadto do ozdoby przestrzeni wokoło domu, a mianowicie podwórka. Co więcej, takie miejsca jak patio, taras i balkon także są do tego odpowiednie. Aby ten niewielkich rozmiarów uroczy sługa mógł w pełnej krasie się zaprezentować zgromadzonym gapiom.
  2. Po drugie to wybornie trafiony pomysł na prezent dla bliskich ci istot. Z pewnością zadowoli każdego obdarowanego, choćby najbardziej wybrednego i ciągle niezadowolonego człeka. A z racji tej, że to wszystkim starszym, jak i młodszym pokoleniom ludzi znana i lubiana postać. Oczywiście z kultowej bajki i filmu o żółtych stworkach sługusów najgorszemu złu. To bez wątpienia idealny podarek dla pasjonata sztuką postaci z kreskówek.
  3. Po trzecie to niezły kąsek dla wszystkich pasjonatów sztuki współczesnej rzeźby kolekcjonerskiej. Ponieważ ten unikatowy egzemplarz wykonano w liczbie pojedynczej sztuki. Albowiem artysta rzemieślnik odpowiedzialny za ten twór kreuje swój własny i niepowtarzalny styl. W którym tworzy tylko i wyłącznie prace różniące się w jakimś stopniu od siebie.

Czy ten produkt dekoracyjny posiada jaskrawe ubarwienie?
Jak można zauważyć to, że rzeźba współczesna Minions pomalowana w oryginalnej jaskrawej barwie żółtego. Jednak portki postaci Minions pokryłem już nietypowym dla tych stworów czarnym ubarwieniem. A zaś czapeczka ma zabarwienie w odcieniach krwistej czerwieni.

Takie zestawienie kolorystyczne rzeźby ze złomu postaci sługi Minionka nadaje mu uniwersalnych cech dekoracyjnych. I do tego sprawia, że każde miejsce jego spoczynku jest trafione w dziesiątkę.

Czy rzeźba współczesna Minions jest produktem funkcjonalnym?

Kolejną żelazną wyznawaną zasadą artysty Metalminionpl jest kreacja współczesnej sztuki rzeźby z metalu z funkcją użytkową. Innymi słowy, uwielbiam tworzyć swoje arcydzieła, aby były funkcjonalne i przydatne w codziennym życiu. Albowiem sam walor estetyczno- dekoracyjny dzieła sztuki to raczej za mało.

Tak więc rzeźba współczesna Minions może Ci służyć i jednocześnie spełniać swoje wytyczone cele. Bez wątpienia Minionek stworzony do tego, aby mógł Ci usługiwać. Zawsze może przyjąć postawę podstawki na świeczkę lub służyć Ci jako stojak, choćby na kielicha wódeczki.

Zobacz podsumowanie figurki Minionka Lampy Led.

Rzeźba współczesna Minions to produkt rękodzielniczy sztuki artystycznego spawania metalu, stali i złomu. Ponadto unikat na skalę światową, gdyż powstał tylko jeden taki model. I do tego wykonany z wysokiej jakości materiałów wtórnego pochodzenia recyklingu złomu.

Ten niewielkich gabarytów twór ma wysokość 32 centymetrów, co w zupełności mu wystarcza. Taki wzrost rzeźby jest tylko zaletą, ponieważ daje jej pewne możliwości adaptacyjne do każdego rodzaju miejsca położenia.

Figura ręcznie pomalowana profesjonalną farbą akrylową w jaskrawe ubarwienie. Innymi słowy, namaszczono go krwistą czerwienią, czernią i żółcią w celach czysto dekoracyjnych.

Bez wątpienia to idealny pomysł na wykończenie pomieszczenia mieszkania lub domu dziełem sztuki współczesnej rzeźby spawanej ze złomu. Następnie, figura Minions to trafiony wybór jakościowego towaru na prezent, choćby urodzinowy.

Dzieło to wykonał pasjonat sztuki współczesnej spawanej rzeźby ze złomu recyklingu artysta rzemieślnik. I do nabycia jest w moim sklepiku online Etsy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *