Figurka dekoracyjna zielonego Minionka Ozdoba domu i ogrodu

Rzeźba Współczesna z Metalu Ozdoba Minionka

Rzeźba Współczesna z Metalu Kolekcja Galerii Metalminionpl

Jedyna w swoim rodzaju rzeźba współczesna z metalu spawanego z recyklingu. Dzieło artysty pasjonata sztuki współczesnej Metalminionpl. To wyjątkowa dekoracja ręcznie wykonana z intencją niesienia światełka. Które to rozświetli twoje wnętrze, nie tylko domu lub mieszkania, a twojego ciała i ducha. Jeżeli poczułeś energię wysyłaną z wnętrza tego dostojnego gościa, to musisz coś wiedzieć.

Oznacza to tylko jedno, że ze sobą rezonujecie. A mianowicie zostaliście do siebie dopasowani poprzez źródło światła kosmicznej kreacji. Do dzieła!!

Czy rzeźba współczesna z metalu złomu z recyklingu postaci Minionka spełnia twoje kryteria? Być może szukasz czegoś innego, co sprawi, że Twoje wnętrza zaczną w końcu żyć, a Twój ogród będzie żywy i atrakcyjny?

Współczesna rzeźba z metalu na prezent urodziny

Cóż, masz dziś szczęście! Mogę oszczędzić ci trudu chodzenia do wielu sklepów w poszukiwaniu doskonałej rzeźby. Ponieważ mam coś dla Ciebie, to idealny do każdego ogrodu i wnętrza mieszkania lub domu Minionek.

Ta rzeźba współczesna z metalu doda elegancji Twojemu wnętrzu. Ponadto rzeźba uroczego Minionka jest świetną ozdobą, dla twojego kunsztownego salonu. Gdyż obłędnie prezentuje się w tego typu pomieszczeniach jak salon, sypialnia, biuro, a nawet ogród.

Jest to idealna dekoracja do wnętrz i na zewnątrz. Która sprawi, że Twój dom i ogród nabiorą nowego, świeżego wyglądu. Ponieważ elegancki design o doskonałej jakości ma elegancki i atrakcyjny wygląd.

W rzeczywistości ta rzeźba współczesna z metalu wykonana. Który oczywiście swoją jakością mógłby się pochwalić. Dlatego, że jest to bardzo trwały materiał pozyskany z recyklingu złomu. Z pewnością wyselekcjonowany spośród ogromnej hałdy obfitującej ogromnym wachlarzem wysoko gatunkowego materiału.

Czy rzeźba współczesna z metalu to idealna dekoracja wnętrz?

Podstawowym budulcem tej współczesnej rzeźby metalowego Minionka jest gaśnica z recyklingu. Którą skrupulatnie wyczyściłem z wszelakich zanieczyszczeń. Po czym cała reszta złomu uległa zespoleniu w całość.

Innymi słowy, z precyzją profesjonalisty rzemieślnika zespawałem wszystko do kupy. Pomalowałem dobrej jakości farbą podkładem, nawierzchniową i na koniec poprawiłem bezbarwnym lakierem. I tak powstało kolejne dzieło z cząstką artysty Metalminionpl. Być może przetrwa ono wszystkie kataklizmy, aż tak jest solidny i trwały.

Indywidualnie wykonane ręcznie rzeźby są najlepszej jakości i w najlepszym stylu. To idealny prezent dla rodziny i przyjaciół. Możesz podarować go znajomym i rodzinie jako prezent urodzinowy. Zadziwi twoją rodzinę i przyjaciół.

Więc na co czekasz? Zdobądź tą niesamowitą metalową rzeźbę współczesnego Minionka, aby udekorować swoje podwórza. Tak nadasz swojemu przydomowemu ogrodowi atrakcyjny i świeży wygląd. Nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli chcesz mieć ten produkt u siebie. Co więcej, może chcesz się dowiedzieć o tej unikatowej rzeźbie.

Podsumowanie artystycznej figurki postaci Minionek wygląda następująco:

W podsumowaniu wychodzi na to, że rzeźba współczesna z metalu. To jedyna w swoim rodzaju ozdoba, wykonana w liczbie pojedynczej sztuki. Ponadto jest częścią limitowanej kolekcji rzeźb figuratywnych postaci Minionka z ograniczoną liczbą 100 sztuk. Co istotne, to ręczne precyzyjne wykonanie artysty Metalminionpl ma w sobie potencjał energetyczny.

Rzeźba współczesna z metalu postaci Minionka do nabycia w sklepie internetowym Etsy.

Artur Miliszewski Galeria Sztuki Wspólczesnej Rzeźby Metalminionpl Zaprasza

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *