Rzeźba z Metalu Dekoracja Salonu Ozdoba domu Figura Człowieka

Rzeźba z Metalu Dekoracja Wewnątrz Zewnątrz

Ta rzeźba z metalu postaci Humanoida ma Ci coś do przekazania. Posiada ładunek energetyczny, zasób wiedzy o mocy kreacji materii. Być może jesteś szczęściarzem i to właśnie Tobie uda się zmienić swój los. Myśli i słowa tworzą rzeczywistość, to czego pragniesz, dostaniesz.

Zacznę od tego, że to jedyna w swoim rodzaju spawana rzeźba z metalu złomu recyklingu niestandardowej postaci ludzkiej. Oczywiście została ona kunsztownie wykonana rękoma wszechstronnego rzemieślnika artysty. Jak i wielkiego miłośnika sztuki współczesnej metalu odzyskanego złomu.

W rzeczywistości artysta tworzy te wyjątkowe dzieła, będąc pod natchnieniem energii źródła światła. A co ma zaś ogromne znaczenie. Ponieważ wpływa na widzenie i odbiór rzeczywistości w danej chwili, na etapie tworzenia danego dzieła.

Czy rzeźba z metalu postaci ludzkiej niesie ze sobą przekaz?

Kiedy artysta znajdzie się w odmiennym stanie świadomości. Wtedy łączy się energetycznie ze źródłem. Po czym skrupulatnie próbuje przenieść odebrane informacje do świata materii w postaci sztuki rzeźby. I tak powstaje przekaz, kreacja innej gęstości wymiaru częstotliwości wibracji energii.

Co jest istotne, moja twórczość artystyczna niesie ze sobą pewną intencję. Dlatego i ta rzeźba z metalu ją posiada, jest to ładunek energetyczny. W pewien sposób rzeźbę zaprogramowałem odpowiednią informacją. Tak więc stworzyłem narzędzie, którego potencjał może każdy wykorzystać w szczytnym celu.

Czy rzeźba z metalu niesie ze sobą przekaz?

Rzeźba z metalu przedstawia postać ludzką mężczyznę, który chce zademonstrować swoją siłę, prężąc muskuły. Co ewidentnie widać to, że ma pewność i wiarę w siebie. Przede wszystkim ta rzeźba z metalu chce ci coś powiedzieć.

Jestem świadomy swojego istnienia oraz posiadam spory zasób wiedzy. Jak i znajomość czegoś, co przez wieki było ukrywane. Poznałem wielką tajemnicę, zajrzałem za kurtynę tego przedstawienia, które w kółko odgrywają na naszych oczach.

Wiem jak ujarzmić rzeczywistość. Co więcej, jak zacząć kreować własny świat pełen miłości i uczciwości. A zatem daje ci tą srebrną metalową kulę mocy, którą trzymam w dłoni. Wykorzystaj ten ładunek, kierując się tylko i wyłącznie sercem.

Podsumuję Figurkę Postać Prawdziwego Mężczyzny.

Zobacz, jak się prezentuje rzeźba spawana z metalowego złomu na etapie twórczym. Rzeźbę wykonałem, spawając w całość metalowe elementy złomu pozyskane z recyklingu.

Pokrótce opiszę zużyty materiał, który nadał kształt rzeźbie, a jest to:

  1. Pierwsza Metalowa gaśnica w stylu surowym.
  2. Ponadto kawałki rurek z metalu utworzyły rączki i nóżki mężczyzny, zaś palce kawałki pręcików oraz stalowe wałeczki łożyska tocznego.
  3. Co więcej, twarz uformowałem, spawając do siebie wielu drobnych elementów metalu i stali, typu śrubki, nakrętki itp.
  4. A podstawą jest żeliwna kratka ściekowa.
  5. W końcowej fazie twórczej rzeźba z metalu otrzymała powłokę zabezpieczającą w postaci bezbarwnego lakieru. Co uodporniło ją na zmienne warunki atmosferyczne, gdyby miała się prezentować na zewnątrz.

Zobacz, co oferuje Galeria sztuki współczesnej rzeźby Metalminionpl.

Rzeźba z metalu postać człowieka jest do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp

Zobacz jeden z moich filmów na YouTube, tak naprawdę zajmie ci to kilka minut. 

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *