Ozdoba Klubu Sportowego Dekoracja Pubu

Rzeźba Ze Złomu Postać Prawdziwego Mena 👽

Ta rzeźba ze złomu będzie twoim nauczycielem, pomorze Ci zrozumieć naturę wszechświata. Poznasz prawdę, kim jesteś?

Moja kolejna rzeźba ze złomu ma motyw humanoidalny. Tak staram się pokazać kruchą naturę ludzkości poprzez cykl narodzin, proces tworzenia, macierzyństwo, miłość. Jednakże rzeźbę z metalu złomu odbieram jako narzędzie przekazu informacji ze źródła.

Fascynują mnie silne potrzeby jednostki, aby wyjaśnić swoją egzystencję, szukam swojego źródełka prawdy, potęgi umysłu. Wyzwaniem dla mnie jest tworzenie ogromnych metalowych rzeźb ze złomu. Które tworzą instalację całości. W celu stworzenia idealnego obrazu z przepływu wysoko wibracyjnej kosmicznej energii kreacji. Tylko w taki sposób mogę urzeczywistnić cały potencjał zasobu przekazanej mi wiedzy. Przede wszystkim jest większy wgląd odbiorcy w pole interpretacji energii.

Z jakich elementów powstała rzeźba ze złomu?

W 100% wszystkie materiały składowe rzeźby postaci humanoidalnej pochodzą z odzysku recyklingu, metalu, stali złomu. Pozyskuje je na pobliskich składowiskach skupu metali kolorowych. Po czym następuje proces usuwania zanieczyszczeń, przeważnie metodą piaskowania. Kolejno etap twórczy spawania żelastwa w całość oraz malowanie farbą lakierem bezbarwnym.

  • Elementy rzeźby ze złomu są to:
    Podstawowym budulcem rzeźby jest zużyta gaśnica samochodowa, tworzy ona korpus figury.
  • Ponadto kawałki metalowych rurek i pręcików tworzą ręce i nogi postaci.
  • Podstawę tworzy solidny profil z metalu, co utrzymuje stabilnie rzeźbę na podstawie.
  • Na twarz postaci zużyłem wiele drobnych elementów typu: śrubki, nakrętki, stalowe łożyska. Jednakże większa część buźki powstała z drutu spawalniczego. W ten sposób rzeźbię metal, profilując pożądany kształt.
  • Co więcej, jest odrobina łańcucha oraz kulki stalowe łożyska tocznego.

Jaki jest przekaz rzeźby humanoidalnej?

Rzeźba ze złomu niesie ze sobą przekaz taki, aby zwyciężyć wroga, musisz najpierw poznać siebie.

Co widoczne, postać mężczyzny trzyma w dłoni łańcuch, na którym jego końcu zamontowana jest srebrna kulka Mocy. W drugiej dłoni trzyma kolejną srebrną piłeczkę skondensowanej energii źródła poznania prawdy.

Beż wątpienia widać, że jest to pewny siebie facet, znający siebie i swoje możliwości. Ponadto oszacował swoją wartość i wie, że nie jest tylko pyłkiem kurzu unoszący się na wietrze. Ponieważ zna ukrywaną prawdę, posiada zasób wiedzy umożliwiający kreację materii rzeczywistości.

Zorientował się, że coś tu jest nie tak na tym świecie. Po czym zaczął szukać prawdy. Zadał sobie dwa proste pytania: kim ja jestem i co ja tutaj robię? W końcu znalazł źródło, otrzymał oświecenie, a wiedza wlewała się w niego potokiem. I tak poznał kwintesencję kreacji życia.

Rzeźba ze złomu metalu stworzona z pewną intencją oraz zaprogramowana na to, aby Cię chronić.

Co istotne, rzeźbę ze złomu ręcznie wykonał pasjonat artysta sztuki współczesnej rzeźby Metalminionpl.

Rzeźba ze złomu także do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp

Zapraszam do zapoznania się z podobną ofertą spawanej rzeźby postaci ludzkiej – rzeźba z metalu spawanego złomu.

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *