Zobacz, jaką kolekcję rzeźby głowy posiada Galeria sztuki Metalminionpl, być może znajdziesz swoje odbicie twarzy. Wielu współczesnych artystów poprzez swoją pracę bada tożsamość osobistą lub kulturową. Jednocześnie krytykuje struktury społeczne i instytucjonalne. A nawet próbuje na nowo zdefiniować sztukę. Niezależnie od tego, czy jesteś zaskoczony, zakłopotany, czy zachwycony tym, co widzisz w Metalminionpoland. To mam nadzieję, że zainspiruje Cię do refleksji nad kwestiami ważnymi dla Ciebie i Twojej społeczności. Proszę, wracaj często i pamiętaj: każde dzieło sztuki było kiedyś współczesne. 

Jakie Rzeźby Głowy Wybrać? Zobacz Kolekcję Galerii Metalminionpl.

Zobacz, jakie rzeźby głowy wybrać do ozdoby domu, mieszkania lub ogrodu?

Sztuka spawania złomu postać z filmu Harry Potter
Galeria sztuki współczesnej dekoracja wnętrza
Głowa potwora postać Orka
Rzeźby głowy postaci ludzkiej
Galeria rzeźby głowy postaci człowieka
Rzeźba głowy dziecka dekoracja ogrodu
Głowa czarownicy ze spawanego złomu
Rzeźba twarzy ludzkiej postaci orka
Rzeźba głowy postać policjanta
Unikatowa figura z metalu głowa pirata
Głowa diabła rzeźba z metalu spawanego złomu
Realistyczna rzeźba głowy ludzkiej

Zapoznaj się z opisem rzeźby głowy.

  • UNIKALNE RĘCZNIE WYKONANE METALOWEJ SZTUKI – Ekskluzywna sztuka artystyczna z Metalminionpl z dumą prezentuje tę trójwymiarową, żelazną, mieszaną rzeźbę głowy. Tę rzeźbę 3D można prezentować w domu i biurze, wystroju regału, wystroju kominka, wystroju biurka itp.
  • BARDZO SZCZEGÓŁOWY I WYJĄTKOWY – Każdy element obejmuje złożone rzemiosło, cięcie, modelowanie, spawanie, obróbkę antykorozyjną. To tylko kilka czynności, które podejmuje, aby stworzyć najfajniejszą sztukę w okolicy.
  • ARTYSTYCZNY STYL ŻYCIA: Rękodzieło to w 100% ręcznie malowane i ręcznie zrobione, z pewnością doda uroku Twojemu kominkowi. Ponadto blacie, półce lub ulubionym elementom dekoracyjnym.
  • PREZENT I IDEALNA DEKORACJA – na Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święto Dziękczynienia, Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki, Prezent Urodzinowy. Na dodatek, dla Twoich bliskich i przyjaciół. Ta wspaniała metalowa sztuka Minions 3D, to dekoracja w sam raz na centralną scenę w salonie, sypialni, jadalni, biurze, hotelu, barze, klubie itp.
  • 100% GWARANCJA SATYSFAKCJI – Szybka wysyłka oraz zakup bez ryzyka. W związku z tym, że posiadam dwa sklepy internetowe, masz opcję do wyboru. Bo jeżeli czujesz, że lepiej jest robić zakupy na platformie Etsy, to zapraszam. Dlatego daję ci namiar na aukcję rzeźby głowy, to sklep Etsy – MetalMinionLamp. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, skontaktuj się ze mną. A ja zaś zrobię prawie wszystko, aby Tobie pomóc.

Czy to dobry pomysł na dekoracje, czy prezent?

Jeżeli czujesz, że w twoim domu czegoś brakuje, że twoje mieszkanie jest jakieś nie takie. Być może potrzebna Ci jest rzeźba do domu wykonana z intencją. Ponadto, która posiada program ochronny właściciela przed złą energią. Ponieważ te rzeźby głowy są naładowane wysoko wibracyjną energią kreacji źródła. Dlatego, bo wszystkie prace wykonano w spokoju, zadumie, medytacji.

Zapraszam do odwiedzin mojej strony internetowej, gdzie znajdziecie wiele różnych ciekawych produktów dekoracyjnych do wewnątrz na zewnątrz. Między innymi rzeźby z metalu i rzeźby ze złomu. Oprócz tego możesz zobaczyć moją galerię rzeźby Minionka.