Rzeźby kolekcjonerskie to kolejna starożytna forma sztuki wizualnej, która sięga czasów prehistorycznych. Ponadto rzeźba kolekcjonerska tworzy trójwymiarowe obrazy wizualne, tradycyjnie wykorzystując materiały takie jak metal, drewno, tworzywa sztuczne. Jednak współcześni rzeźbiarze mają do dyspozycji niemal każdy przedmiot do stworzenia rzeźby, w tym metale, tworzywa sztuczne, szkło czy przedmioty znalezione. Współcześni rzeźbiarze mają również do dyspozycji szerszą gamę technik, w tym spawanie, rzeźbienie, montaż czy modelowanie. Współczesny rzeźbiarz Metalminionpoland często łączy rzeźbę z innymi mediami, takimi jak farby akrylowe i olejne. Eksploruj świat sztuki rzeźby kolekcjonerskiej uroczych żółtych postaci Minionka. Co więcej, czuj się jak w domu.

Szukasz rzeźby kolekcjonerskiej? Zobacz kolekcję rzeźby Galerii Sztuki Metalminionpl.

Jakie Rzeźby Kolekcjonerskie są Od Numeru 1-20 /2018?

Rzeźby kolekcjonerskie postać Biznesmena nr 1/2018

Ozdoby do Ogrodu Minionek Biznesmen Nr 1/2018

W rzeczywistości Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka Biznesmena jest numerem jeden. Oczywiście w limitowanej edycji kolekcji rzeźb postaci z kreskówki Minionki rozrabiają oraz Despicable Me Minion.

Imprezowicz nr 2/2018 rzeźba postać Minionka z radiem

Figury do Ogrodu Minionek Imprezowicz Nr 2/2018

 Co istotne, Minionek wykonany rękoma wielkiego pasjonata i miłośnika sztuki współczesnej rzeźby dekoracyjnej artysty z Metalminionpl.

Minionek Szczęściarz nr 3/2018 rzeźby kolekcjonerskie

Rzeźby kolekcjonerskie postaci Minionka Szczęściarza Nr 3/2018

W tym przypadku figura rzeźbiarska tej uroczej postaci sługusa stworka Minionka posiada praktyczne zastosowanie. Zresztą jak wszystkie moje rzeźby kolekcjonerskie taki parametr mają.

Rzeźby kolekcjonerskie współczesne Minionek Karateka nr 4/2018

Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka Karateki Nr 4/2018

Znowu ta figura rzeźba uroczego stworka postaci Minionka wprowadzi do twojej przestrzeni energii światła źródła kreacji. Dlatego bądź gotów przyjąć na Siebie spory ładunek wysoko wibracyjnej energii.

Sztuka Bohaterów Rzeźba Minionek Super Bohater Nr 5/2018

Jedyna w swoim rodzaju figura rzeźba spawanego metalu złomu z recyklingu postaci uroczego stworka Minionka. To przede wszystkim ręczne wykonanie z zachowaniem najwyższych standardów estetyki.

Minion Dzejson nr 6/2018 rzeźba współczesna kolekcjonerska

W Piątek 13 Rzeźba Minionek Dzejson Nr 6/2018 Ożyje.

Bardzo solidna konstrukcja figury rzeźby sprawia, że to wyjątkowo trwały i wytrzymały eksponat dekoracyjny. Ponadto zabezpieczony warstwą powłoki profesjonalnej farby lakieru bezbarwnego.

Rzeźby kolekcjonerskie postać Domomir nr 7/2018 dekoracja domu

Rzeźby kolekcjonerskie postać Domomira Nr 7/2018

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy zaś cenią sobie elegancję i klasę do zapoznania się z moją ofertą. Innymi słowy, zobacz, co ma ci do zaoferowania sztuka rzeźby kolekcjonerskiej, w wykonaniu Metalminionpl.

Minionek Gromisz nr 8/2018 rzeźba współczesna z metalu

Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka Gromisza Nr 8/2018

Rzeźby kolekcjonerskie z metalu przykuwają uwagę jako pojedyncze dekoracje, ale doskonale prezentują się też w grupie, tworząc niepowtarzalną kompozycję. I dlatego fajnie jest się zaopatrzyć w kilka rzeźb tego samego motywu.

Rzeźby kolekcjonerskie postać Niemsta Nr 9/2018 dekoracja domu

Kosmiczna Dekoracja Rzeźba kolekcjonerska Niemsta Nr 9/2018

Jeżeli masz kłopot z wyborem prezentu dla twoich bliskich. To musisz wiedzieć, że te niesamowite rzeźby kolekcjonerskie załatwią sprawę. Albowiem ta figura to idealny pomysł na prezent.

Minionek Lutomir nr 10/2018 rzeźby kolekcjonerskie ręcznie robione

Uderzająca Rzeźba Minionek Lutomir Nr 10/2018

Ile razy było tak, że mała rzeźba ozdobna, którą widzisz w lokalnym centrum ogrodniczym, wygląda świetnie. Bynajmniej, dopóki nie przyniesiesz jej do domu. Po czym nie spróbujesz wymyślić, gdzie ją umieścić na swoim podwórku.

Minionek Grzymisz Nr 11/2018 rzeźby kolekcjonerskie ze złomu

Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka imieniem Grzymisz Nr 11/2018

Czy wiesz, że ta nowoczesna rzeźba kolekcjonerska jest formowana z kawałków złomu? Które są ze sobą łączone pod wpływem ciepła, przy użyciu spawarki. Kolejnym faktem jest to, ze figurki z metalu mają naturalnej barwy wykończenie.

Minionek Bogudan Nr 12/2018 kolekcjonerska rzeźba współczesna z metalu

Rzeźby kolekcjonerskie postaci Minionka imieniem Bogudan Nr 12/2018

Z jednej strony niektóre nowoczesne rzeźby artystyczne umieszcza się na zewnątrz w ogrodzie. I w większości używa jako część zewnętrznej elewacji domu. Z drugiej strony nowoczesne rzeźby są przeznaczone do ekspozycji w pomieszczeniach, a niektóre z nich są kolekcjonerskie.

kolekcjonerski Minionek Kim nr 13/2018 dekoracja do biura

Wystrzałowa Dekoracja Rzeźba Minionek Kim Nr 13/2018

Czy wiesz, że Rzeźby z metalu stali złomu często wycenia się według artysty i ilości sprzedawanych reprodukcji? A to, że rzeźby wykonane z drewna są mniej trwałe i nie tak poszukiwane jak produkty kolekcjonerskie. 

Rzeźba współczesna Minionek Gromek nr 14/2018

Figura Minionek Gromek Nr 14/2018

Istnieje wiele sposobów, aby włączyć rzeźbę do schematu dekoracji domu. Co istotne figury dekoracyjne często mają w sobie element wyjątkowej rzeźby. Poniekąd twój wybór dzieła będzie odzwierciedlać Twój indywidualny styl.

Minionek Dalech nr 15/2018 figurka ze złomu

Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka imieniem Dalech Nr 15/2018

Na przykład włączenie inspirujących nowoczesnych rzeźb kolekcjonerskich do twojej przestrzeni w naturalny sposób inspiruje emocje.

Rzeźby współczesne Minionek Gniewosław nr 16/2018

Rzeźby kolekcjonerskie postać Minionka imieniem Gniewosław Nr 16/2018

Zobacz to ręcznie wykonane i ręcznie pomalowane dzieło sztuki współczesnej artysty z Drezdenka. Ponadto rzeźba z limitowanej edycji rzeźb figur postaci z filmu i bajek.

Rzeźby kolekcjonerskie Minionek Dalewuja nr 17/2018

Sztuka Simpson Figurka Minionek Dalewuja Nr 17/2018

Ta nowoczesna figura wykonana z wysokiej jakości materiałów wtórnego pochodzenia. Do tego zabezpieczona ochronną warstwą lakieru bezbarwnego. W konsekwencji rzeźba ta jest odporna na utratę jaskrawej barwy żółtego koloru.

Figurka kolekcjonerska Minionek Jarcz nr 18/2018

Sztuka Metalu Kolekcjonerska rzeźba Minionek Jarcz Nr 18/2018

Jak nowoczesna rzeźba kolekcjonerska uroczej postaci z kreskówki może być twoją ozdobą twojej przestrzeni. Zobacz moje prace artystyczne rzeźb i figur nietypowych postaci z filmów i bajek.

Sztuka współczesna Harry Pottera

Rzeźby kolekcjonerskie Harry Potter Minionek Mysław NR 19/2018

To prawda, że rzeźba kolekcjonerska posiada własny numer seryjny 19/2018 oraz Imię Mysław.

Rzeźby kolekcjonerskie postaci z bajki Minionki

Purpurowa Rzeźba kolekcjonerska Minionek Kazuch Nr 20/2018

Gdzie prędzej, czy później moja Sztuka współczesnej rzeźby kolekcjonerskiej dekoracji wnętrz dotrze? To raczej oczywiste, że w każdy nawet odległy zakątek świata. 

Rzeźby Kolekcjonerskie Od Numeru 20-30 /2018

Rzeźby kolekcjonerskie postać Adolfa Hitlera

Rzeźba Adolf Hitler — Minionek Adaś Nr 21/2018

Czy wiesz, że Galeria MetalMinionPoland posiada w swojej ofercie wysokiej jakości rzeźby kolekcjonerskie? Przede wszystkim są to produkty tworzone z ogromną pasją i zamiłowaniem.

Rzeźba współczesna Minionek Bodzepor nr 22/2018

Angry Birds Figurka ptaka Minionek Bodzepor Nr 22/2018

W mojej galerii sztuki najdziesz wiele różnego stylu, kształtu, rozmiaru i kolorystyce rzeźby. Bez wyjątku wszystkie ręcznie wykonane oraz ręcznie malowane. Między innymi kolekcjonerskie rzeźby zwierząt i ptaków z kultowych kreskówek i filmów dla dzieci.

Figurka kota Minionek Mirogod nr 23/2018

Kolekcjonerska rzeźba Minionek Mirogod Nr 23/2018

Czy wiedziałeś/Aś, że moja galeria sztuki współczesnej posiada przede wszystkim metalowe wyroby dekoracyjne kolekcjonerskie do wnętrza mieszkania lub domu?

Minionek Biezuj nr 24/2018 rzeźba kosmity

Rzeźba kolekcjonerska Kosmita — Minionek Biezuj Nr 24/2018

Dla pewności, ze nic cię nie opuści, eksploruj świat sztuki postaci kosmitów. Bo być może to twoje miejsce. Na pewno to odpowiedni czas na tego typu decyzję. Innymi słowy, być albo nie być o to jest pytanie?

Figurka Myszki Miki Minionek Mirogod nr 25/2018

Sztuka Disney Figurka z kolekcji Myszki Mickey — Mirogod Nr 25/2018

Oprócz Minionka Mirogod mam w swojej ofercie dzieła do ozdoby przestrzeni na zewnątrz do ogrodu, na taras, balkon i patio.

Minionek Ostrobot nr 26/2018 sztuka współczesna

Rzeźba kolekcjonerska Minionek Ostrobot Nr 26/2018

Pewnie wiecie, że wszystkie moje prace powstają z jakościowych materiałów wtórnych recyklingu. Które pozyskuje na sąsiadujących z moim warsztatem skupach metali kolorowych.

Rzeźby kolekcjonerskie Minionek Ostrobot nr 27/2018

Dekoracyjna Figurka Minionek Ostrobot Nr 27/2018

W głównej mierze do budowy rzeźby kolekcjonerskiej używam zużytych gaśnic samochodowych oraz zbiorników po gazie. 

Rzeźba ze złomu Ufoludek nr 27/2018

Rzeźba Kosmity Bieciech Nr 28/2018 Wraca na Ziemie.

A w końcowym zaś etapie kolekcjonerska rzeźba nabiera kolorów. Po czym, które zabezpieczam ochronną warstwą bezbarwnego lakieru.

Rzeźba Gargamela - Minionek nr 29/2018

Dekoracyjna Rzeźba Gargamel Minionek Nr 29/2018

Dla wyjaśnienia jest to gotowy wyrób dekoracyjny bardzo solidnie oraz estetycznie wykonany.

Sztuka współczesna Minionek Zamir nr 30/2018

Kolekcjonerski Minionek Zamir Nr 30/2018

Co więcej, Rzeźba Minionka odporna na uszkodzenia jak i zmienne warunki pogody. Choćby takie jak deszcz, wiatr, mróz i słońce.