W galerii sztuki współczesnej do nabycia rzeźby lampy. W sumie to w każdym rozmiarze, kolorze i stylu. Przede wszystkim te ręcznie wykonane rzeźby lampy Led z materiałów w 100 % recyklingu.

Tak więc to, że wszystkie materiały do budowy rzeźb pozyskuje wtórnie to ogromna zaleta tego produktu. Bynajmniej w tych czasach, w których  konsumpcja niszczy nasz świat.

Z pomocą idzie artysta miłośnik sztuki rzeźby z metalu Artur Miliszewski. Ten artysta rzemieślnik na tyle ile może próbuje ratować Matkę Ziemię.

W związku z tym jego sztuka artystyczna bazuje tylko i wyłącznie na materiałach z drugiej ręki. Moim celem jest przede wszystkim dawanie po raz kolejny życia na pozór zużytym rzeczą.

W rzeczywistości moja kolekcja posiada rzeźby lampy, które na nowo cieszą oczy użytkowników i posiadaczy.

Top 4 pomysły na rzeźby lampy.

Pierwsza jest elegancka rzeźba postaci uroczego Minionka Lampa Led. Co wyróżnia tę rzeźbę spośród innych rzeźb tego typu? Z pewnością ręczna precyzja wykonania. Ponadto jaskrawe ubarwienie rzeźby lampy. Pomalowane nowatorską techniką hydro-dip. Jeżeli interesuje cię cena za ten wyjątkowy okaz. To mam dla Ciebie niespodziankę. Taką, że cena za tak dopracowane dzieło sztuki to tylko 2600 złotych. 

Druga rzeźba to niestandardowa postać zielonego Minionka. Jak widać, rzeźba ta bardzo starannie wykonana. Do tego ręcznie jak i estetycznie pomalowana. Oprócz walorów dekoracyjnych rzeźba posiada funkcję użytkowe. A mianowicie służy jako dekoracyjna ozdobna lampa. Bez znaczenia na to, czy do wewnątrz, czy na zewnątrz? Albowiem to uniwersalny produkt dekoracyjny z wyższej półki. Zapewne interesuje cię cena za to cudeńko? Jak za darmo, bo tylko 2600 złotych.

A trzecia rzeźba to jedyna taka lampa postaci Minionka. Wykonana w pojedynczej sztuce, egzemplarzu. Dlatego, kto pierwszy nabędzie rzeźbę ten lepszy. Z pewnością interesuję cię cena za tego uroczego Minionka? To tylko 2600 złotych. Kolejna niesamowita promocja na artystyczną sztukę rzeźby lampy z metalowego złomu.

Czwarta zaś z kolei rzeźba wykonana na wzór i podobieństwo wojownika Ninja. Najważniejszą zaletą tej rzeźby jest funkcja lampy Led. Którego źródło należy upatrywać w oku postaci Minionka. Do tego wyjątkowe kolorowe jaskrawe ubarwienie nadaje rzeźbie smaku i elegancji. I tym przypadku cena za ten wyjątkowy produkt powala na kolana. Z racji tak niskiej ceny 2600 złotych, to chyba oczywiste.

Na czym polega produkcja rzeźby lampy?

Co najważniejsze to nie nazwałbym tego produkcją. Ponieważ wszystkie rzeźby lampy tworzone są indywidualnie. Tak więc twórczość polega na bezpośredniej pracy z metalem. Obejmuje cięcie i kształtowanie metalu, a także spawanie i łączenie elementów metalowych. 

Dużą zaletą pracy w metalu jest to, że rzeźby są bardzo trwałe. Z tego powodu wiele dużych rzeźb publicznych wykonuje się z metalu. A główna wada to, że praca z metalem może być trudna i niebezpieczna.

Co ważne, że praca ze złomem wymaga dużych inwestycji w sprzęt.  I intensywnego szkolenia w zakresie jego użytkowania. Z tego powodu wielu rzeźbiarzy rozpoczyna swoją karierę od pracy z łatwiejszymi, ale mniej trwałymi mediami. A należą do nich choćby glina, drewno, papier itp. Te materiały są również idealne do odkrywania nowych pomysłów modeli rzeźb. Sam nieco urozmaicam swoją sztukę, tworząc rzeźby, z różnych materiałów. 

  1. Z jednej strony znajdziesz rzeźby lampy z betonu.
  2. A z drugiej rzeźby lampy z drewna.
  3. I z trzeciej metalowe rzeźby lampy.

W rzeczywistości galeria sztuki Metalminionpl posiada znaczącą kolekcję wyjątkowych rzeźb oświetlenia.

Kolejne 2 pomysły lampy.

Ta piąta metalowa rzeźba przedstawia postać z kreskówki uroczego Minionka. Jeżeli szukasz dekoracji do pokoju dziecka. Takiej naprawdę zjawiskowej dekoracji.  Na której widok dziecko aż podskoczy z radości. To nie ma co się zastanawiać ino brać tego Minionka. Oczywiście, dopóki jest jeszcze ta okazyjna mini cenka 2600 złotych.

Szósta rzeźba wyróżnia się z kolei jaskrawym czerwonym ubarwieniem. Bo to oczywiście ręcznie pomalowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tak więc masz tutaj rzeźby lampy w atrakcyjnej cenie 2600 złotych.