W galerii sztuki współczesnej rzeźby Minionki tworzą znaczącą część kolekcji. Zobacz jedyną w swoim rodzaju kolekcję metalowych rzeźb postaci z kreskówki i filmu. Mowa jest o niestandardowych postaciach Minionkach. I co najważniejsze wszystkie rzeźby Minionki ręcznie wykonane oraz ręcznie pomalowane. Materiały użyte do budowy rzeźby pochodzą w całości z odzysku, recyklingu.

  1. Po pierwsze Galeria sztuki Metalminionpl posiada w swojej kolekcji około 200 rzeźb Minionka. Każda z rzeźb jest indywidualnie wykonana z dbałością szczegóły.
  2. Po drugie Galeria MetalMinionPoland posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty.  Tworzone oczywiście z ogromną pasją oraz zamiłowaniem. Bądź pewny, że znajdziesz tam wiele różnego stylu, kształtu, kolorystyce i rozmiaru rzeźby. Ręcznie wykonane oraz ręcznie pomalowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Metalowe wyroby dekoracyjne do wnętrza mieszkania lub domu galeria sztuki posiada w swojej ofercie. Oprócz tego, dzieła do ozdoby przestrzeni na zewnątrz do ogrodu, na taras, balkon i patio.

Gdzie kupić Rzeźby Minionki?

Ta ręcznie wykonana rzeźba Minionka to bez wątpienia elegancka dekoracja. Z jednej strony rzeźby Minionki sprawdzą się w roli dekoracji wnętrza domu lub mieszkania. Z drugiej jako artystyczne dekoracje ogrodowe. Jak i ozdoby podwórka i trawnika. A z trzeciej niska cena 2600 złotych robi wrażenie.

W rzeczywistości ta rzeźba wykonana na wzór i podobieństwo postaci z filmu Avatar. Tak więc już dziś  możesz nabyć wyjątkowy produkt dekoracyjny. Oczywiście w postaci tego uroczego metalowego niebieskiego Minionka lampy Led. Co do ceny, to jak wszystkie moje rzeźby Minionki można nabyć w okazjonalnej cenie – 3800 złotych.

Jeżeli szukasz jedynej w swoim rodzaju rzeźby Minionka. Ponieważ masz zamiar udekorować w oryginalnym stylu swoje wnętrze mieszkania. To ta rzeźba uroczego Minionka spełni twoje oczekiwania. Z racji na swoje niesamowite ubarwienie. Ten Minionek idealnie się zaprezentuje w twojej przestrzeni.

Bądź co bądź masz tutaj cenę tego eleganckiego produktu – 2600 złotych. 

Zobacz, jak te metalowe rzeźby Minionki zacnie się prezentują. Być może chcesz mieć w swojej kolekcji tego uroczego Minionka? Najpierw chcesz wiedzieć, ile kosztuje rzeźba Minionek? Jak dla Ciebie to 2600 złotych. Tak samo jak ty się dziwię. Dlaczego cena tego Minionka jest taka niska? Ponieważ to PROMOCJA.

Z jakich materiałów powstają Rzeźby Minionki?

Wszystkie rzeźby Minionki powstają z jakościowych materiałów wtórnych recyklingu. Które osobiście pozyskuje na sąsiadujących z moim warsztatem skupach metali kolorowych.

Głównym budulec rzeźby to gaśnice samochodowe oraz zbiorniki po gazie. Do tego, wiele pomniejszych metalowych elementów. Wśród nich znajdziesz części maszyn i urządzeń przemysłowych. Części samochodów, motocykli i rowerów także. 

Ten gotowy wyrób dekoracyjny jest bardzo solidnie oraz estetycznie wykonany. Ponadto odporny na uszkodzenia. Jak i zmienne warunki pogody, takie jak deszcz, wiatr, mróz i słońce.

Minionek rzeźby z metalu jako uniwersalna dekoracja sztuki artystycznego spawania figur do nabycia w galerii METALMINIONPL.

Wejdź do mojego świata sztuki współczesnej rzeźby Minionki. Poznaj to urocze żółte metalowe postacie z filmu i kreskówki. Być może znajdziesz wśród nich bratnią duszę. Która odmieni twoja przestrzeń oraz doda elegancji twojej osobie.

Metalowe rzeźby postaci Minionka do nabycia w moim sklepie Etsy.

W Galerii sztuki współczesnej rzeźby Minionki tworzone z ogromną pasją i zamiłowaniem. Sprawdź, jaką sztukę artystyczną ci proponuje? Z pewnością ta przepiękna rzeźba Kobiety Minionki robi wrażenie na oglądających. Wystarczy tylko spojrzeć, aby dostrzec walory estetyczne tego produktu. Od razu widać, że jest to dzieło artystyczne ręcznej roboty.

Ponadto ręcznie pomalowane z zachowaniem najwyższych standardów estetyki. Co rzuca się jeszcze w oczy? To, że rzeźba Pani Minionki wykonana z miks materiałów recyklingu.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje tak eleganckie dzieło sztuki współczesnej rzeźby Minionka? Jaki zawsze w Galerii sztuki Metalminionpl trwa promocja. I dlatego wszystkie produkty kosztują niewiele. Innymi słowy, kupujesz wysokojakościowy produkt, za bardzo niską cenę.  Jak długo będzie taka niesamowita promocja na ceny rzeźby Minionki w galerii Metalminionpl?

Prawdopodobnie do odwołania przez artystę tej Mega Promocji.

Cenna Pani rzeźby Minionki to jedyne 4800 złotych.