Rzeźby z betonu w rzeczywistości tworzy Artur Miliszewski betonowy rzemieślnik. Ten, który wzniósł swoją pracę na nowy poziom artyzmu. Czyż nie jest tak, że wielu ludzi wyobraża sobie beton, jako matową, pozbawioną życia płytę chodnikową. Jednakże Artur dostrzega w nim ogromny potencjał. Choćby postaci człowieka, małego dziecka, a nawet 5-metrowego węża. „Pierwszy posąg, jaki zrobiłem, to rzeźba z betonu postaci ludzkiej — wyjaśnia artysta rzeźbiarz Artur. 

Szukasz Dekoracyjnej Rzeźby z Betonu? Zobacz w Kolekcji Galerii Metalminionpl.

Zobacz Moją Kolekcję Rzeźby z Betonu od Nr 1/10.

Unikatowe rzeźby z betonu postać ludzka w żółtych okularach

Być Może Szukasz Rzeźby z Betonu Postaci Człeka?

Jeśli szukasz rzeźby z betonu do sprzedaży online?  To Galeria sztuki Metalminionpoland ma dla Ciebie kilka opcji. Które z pewnością zadowolą najbardziej wybrednych kupujących.

Galeria zdjęć rzeźby postaci ludzkich z betonu

Czy Rzeźby z Betonu Postaci Uroczych Kobiet?

Co istotne, mam mnóstwo stylów Rzeźb Ogrodowych i dekoracji do ogrodu. Jeżeli interesują cię unikatowe rzeźby z betonu do dekoracji ogrodu lub podwórka. To być może znajdziesz coś dla siebie.

Galeria sztuki współczesnej dekoracji ogrodowych

Może Jednak Rzeźba z Betonu Postać Chłopca.

Jak chcesz zawęzić swoje opcje do czegoś bardziej konkretnego niż obecny filtr „Rzeźby z Betonu”. Bo na przykład interesują cię ręcznie wykonane Rzeźby Kolekcjonerskie. Po prostu użyj, filtra szukaj.

Rzeźby z betonu niespotykanych postaci

Ta Rzeźba z Betonu Postać Babci Jest ok.

Czy Galeria sztuki Metalminionpoland to dobre miejsce na zakupy? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że szukasz konkretnego miejsca. W którym bezpiecznie online kupisz betonowe produkty oraz rzeźby z betonu. I pamiętaj, że oferuję bezpłatną wysyłkę do prawie każdego zamówienia.

Sztuka współczesna dekoracje do ogrodu i podwórko

Co Powiesz na Rzeźby z Betonu Postaci Chłopca w Twoim Ogrodzie?

Ta rzeźba postaci chłopca ma unikalny akcent. Który to idealnie pasują do każdego rodzaju wystroju. Ponadto wykonany z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Co zaś pozwala na użycie rzeźby wewnątrz lub na zewnątrz.

Rzeźby z betonu postaci czarownicy

Podobnie Betonowa Rzeźba Czarownicy.

Musisz wiedzieć, że w ten sposób wzbogacając swój dom lub ogród. Za pomocą tej eleganckiej i wyrafinowanej rzeźby czarownicy. Wnosisz do Twojej przestrzeni odrobinę tajemniczego uroku. Najwidoczniej znasz się sztuce z betonu jak mało kto. I wiesz, co za sztuka z tobą rezonuje. Dlatego też zapewne odczuwasz spokój ducha i wyjątkową atmosferę. 

Sztuka współczesna dekoracji ściany

A te Rzeźby z Betonu Tajemniczych Twarzach Czaszek

Co prawda te ręcznie wykonane wykończenie w kolorze piaskowego beżu daje poczucie tajemniczości. Jak i zaawansowanej tekstury. Którą to można łatwo wkomponować w różnorodne style wystroju.

Płaskorzeźby z betonu postaci Piratów

Co Prawda te Płaskorzeźby z betonu wyglądają inaczej.

Ta piękna i wszechstronna rzeźba ogrodowa jest idealnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Ponadto werandy, patio, tarasu, podwórka lub dowolnej przestrzeni. Oczywiście na zewnątrz, a nawet i przestrzeni domowej! Czy zgodzisz się ze mną, że tego typu wystrój mówi wiele o jego właścicielu?

Dekoracja ściany wieloma twarzami postaci ludzkich

Te Rzeźby z Betonu o Wielu Twarzach Dekoracją Twojego Podwórka

W rzeczywistości ta znakomita nostalgiczna praca jest stworzona specjalnie dla Ciebie. I od dzisiaj będzie ulubieńcem Twojego ogrodu.

Betonowa rzeźba żmija ogromnych rozmiarów

Betonowa Rzeźba Żmija Również.

Chcesz zobaczyć ogromnych rozmiarów pięciometrową rzeźbę żmija? Która dekoruje punkt centralny galerii sztuki współczesnej Metalminionpoland. To, co musisz zrobić, aby zobaczyć dzieło? Jak dla mnie wydaje się niewiele. Ponieważ wystarczy przyjechać na miejsce do siedziby Firmy.

Poza tym jest kolekcja Rzeźby z Betonu Nr 11/20.

Artysta sztuki dekoracji ogrodowych z cementu

Z Jednej Strony Betonowa Rzeźba Chłopca.

Kolejna kolekcjonerska praca, wyrzeźbiona z detalami. Od wyraźnego zachwytu po uśmiechniętą twarz. Co istotne, rzeźba wykonana z wysokiej jakości betonu z wykończeniem imitującym koszyk.

Kolorowa rzeźba z betonu to dekoracja do ogrodu

Z Drugiej Strony Ogrodu Kolorowe Rzeźby z Betonu.

Wiesz, gdzie najlepiej umieścić betonową rzeźbę? Pod ulubionym drzewem lub w ulubionym miejscu w ogrodzie. 

Dekoracyjna figura ogrodowa postać babci

A w Centrum Ogrodu Rzeźba z Betonu Postać Babci

Doda kapryśnego i zabawnego wyglądu do twojego zewnętrznego wystroju ogrodu. A wszystko to zawdzięczamy tej uroczej rzeźbie postaci babinki.

Betonowa rzeźba czarownika jako dekoracja podwórka

Betonowa Rzeźba Czarownika Być Może Zdobić Podwórko

To dlatego, że dzięki temu ponadczasowemu pięknu rzeźby. Przypomnisz sobie niewinność swojego czarodziejskiego dzieciństwa.

Betonowa rzeźba pająka to idealna dekoracja do twojego ogrodu

Podobnie, jak Betonowa Rzeźba Pająka

Niezależnie od tego, czy użyjesz tego jako dekoracji w ogrodzie. Jak i na patio lub na tarasie, czy w pobliżu wejścia przed domem. To ta rzeźba pająka z pewnością wszędzie tam wprowadzi zabawną i zachęcającą atmosferę. Pozostawiając jednocześnie eleganckie trwałe wrażenie!

Następnie Mała Betonowa Rzeźba Dziecka

Szukasz produktu wykonanego z trwałych materiałów? Który ma dopełnić wystroju Twojego domu, podwórka i ogrodu. Zobacz mój projekt rzeźby postaci Młodego. Oczywiście doda on do twojej przestrzeni kapryśnego wyglądu. A misterne detale sprawią, że to ponadczasowy element dekoracyjny.

Rzeźby z betonu dwójki chłopców w okryciu matki

Kolejno Rzeźby z Betonu Dwójki Dzieci

Każdą z rzeźb dwójki dzieci specjalnie wykonałem i ręcznie wykończyłem. Aby odzwierciedlić cechy małego stworzenia dla realistycznego wyglądu.

Betonowa rzeźba upiornego chłopca to idealna ozdoba do ogrodu

Ponadto Betonowa Rzeźba Upiornego Dziecka

To zachwycające upiorne dziecko z pewnością znajdzie się na Twojej liście ulubionych rzeźb ogrodowych.

Rzeźba z Betonu Pięknej Kobiety sztuka współczesna

Rzeźba z Betonu, jak widać Pięknej Kobiety

Być może ta przepiękna rzeźba kobiety to dekoracja ogrodu, jakiej szukasz. Dla pewności zobacz moje rzeźby do ogrodu na patio lub podwórko, jak i do wewnątrz domu i mieszkania.

Sztuka współczesna dekorowania ogrodu

Podsumowując, Dekoracyjna Sztuka z Betonu

Więc choć odkryj mój świat rzeźb z betonu na żółto i na niebiesko. A w nagrodę poznasz prawdę o samym sobie.

Czy mróz i słońce mogą uszkodzić rzeźbę z betonu?

Jak zauważyłeś, beton i asfalt często pękają. Nie są one (podobnie jak kamień) silne w napięciu (jak w przypadku, gdy część materiału jest rozrywana, a nie ściskana). Jednym ze sposobów pękania obiektów betonowych i kamiennych jest przenikanie wody do szczelin i zamarzanie. Woda rozszerza się o około 9%, gdy zamarza. Ta sama rozszerzająca się woda może rozerwać (to znowu napięcie) beton lub kamień. Jeśli jednak chcesz, aby Twój betonowy pomnik na świeżym powietrzu (albo droga lub chodnik) przetrwał przez maksymalny czas? To oczywiście musisz wykluczyć wpuszczanie wody w głąb betonowej struktury rzeźby. 

Co jest istotnie ważne, że betonowe produkty dekoracyjne zabezpieczam profesjonalną warstwą odporną na przesiąkanie wody, mróz, słońce itd. Jeżeli jednak chcesz uzyskać więcej informacji na temat jak zabezpieczyć beton przed skutkami zimy, kliknij tutaj. A może szukasz rzeźby z metalu lub rzeźby ze złomu? Odwiedź moją stronę główną lub zakładkę rzeźby