Zobacz rzeźby ze złomu ręcznie wykonane z materiałów recyklingu metalu, stali, żelaza oraz metali kolorowych. W większości niestandardowych postaci z filmu i bajek oraz inwencji twórczej artysty Metalminionpl. Z drugiej strony zwróć uwagę na detale. Bo jak wiesz, że diabeł tkwi w szczegółach. 

Szukasz Dekoracyjnej Rzeźby ze Złomu? Zobacz w Kolekcji Galerii Metalminionpl.

W tej rzeczywistości rzeźby ze złomu, które wykonałem z wielką pasją i zaangażowaniem. Pod wpływem kosmicznej energii, a raczej połączony ze źródłem kreacji wszystkiego. Z moją intencją mają dla was wiadomość. Choć ze mną, a pokaże ci prawdziwe oblicze tego świata. Co więcej, pomogę ci się obudzić z tego letargu. Bo wiesz, sztuką jest patrzeć na obraz bez żadnych filtrów. A tylko mały procent ludzi na tym świecie widzi. Są tacy, co widzą, ale jak się im pokaże. Jednak reszta populacji sobie smacznie śpi. To twój czas ⌛ 

Z jakich materiałów tworzę rzeźby ze złomu?

Zacznę od tego, że tworzenie czegoś z metalu wymaga dużo cierpliwości i umiejętności. Tymczasem tworzenie sztuki z przetworzonych materiałów metalowych wymaga jeszcze więcej czasu i dokładności.

Przedstawiony w tym wpisie utalentowany artysta Artur po raz kolejny udowadnia. To, że złom można przekształcić nawet w imponujące dzieła sztuki twórczej. Wykorzystuje wszystko, od starych części samochodowych lub motocyklowych. Po bezużyteczną elektronikę, zepsute urządzenia lub części zegarków. 

Sztuka rzeźby ze złomu jest tym, co nazywam moją pasją. Jak można zauważyć, moje dzieła tworzę między innymi z wyrzuconych nakrętek, śrub i sprężyn. Innymi słowy, są to metalowe części pojazdów zezłomowanych. Jednakże podstawowym budulcem moich rzeźb ze złomu są gaśnice, zbiorniki po wodzie oraz butle po gazie. Od małej gaśnicy kilkanaście centymetrów. Po kilku metrowe baniaki z mocnej hartowanej stali. W rzeczywistości rzeźby ze złomu wykonane z tak wartościowego materiału posłużą nam przez wieki.

Te Współczesne Rzeźby ze Złomu Nr 1/10 mówią do Ciebie.

Unikatowe rzeźby ze złomu postaci ludzkiej Nr 1/2021

Duża Rzeźba ze Złomu Postać Marduka Nr 1/2021 to dekoracja zewnętrzna.

Galeria sztuki współczesnej Metalminionpoland stworzyła kolekcje nowoczesnej sztuki rzeźby ze złomu. Oczywiście dla przyjemności oglądania i kontemplowania. A dla tych, którzy chcieliby posiadać w swojej kolekcji jedno lub wiele z tych dzieł. To mówiąc w skrócie mam bardzo ciekawą ofertę kupna. I aby uzyskać wyczerpujące informacje opisujące daną rzeźbę ze złomu oraz cenę. Wystarczy, że napiszesz do mnie na e-mail z konkretnym zapytaniem. A ja w jak najszybszym czasie Tobie rzetelnie odpowiem. 

Metalowa figurka postać mężczyzny Nr 2/2021

A Małe Rzeźby ze Złomu to ozdoby na zewnątrz i do wewnątrz. Nr 2/2021

 Odkryj  kolekcję oryginalnych rzeźb ze złomu na sprzedaż w moim katalogu. Z pewnością pomogą upiększyć równie Twoje wnętrze domu lub mieszkania. Jak i podwórko, ogród, taras lub balkon! Te ręcznie wykonane rzeźby ze złomu ożywią wewnętrzne i zewnętrzne przestrzenie. Ponadto wprowadzą słodki, mineralny dotyk. Którego być może brakowało w Twoim domu. Co istotne, moja Galeria w swojej ofercie oprócz rzeźby ze złomu ma wiele ciekawych kolekcji dzieł artystycznych.

Rzeźby ze złomu z recyklingu postaci Shivy nr 3/2021

W kolekcji Rzeźby ze Złomu jest Rzeźba Lord Shiva Nr 3/2021.

W galerii rzeźb ze złomu z pewnością znajdziesz nieziemskie postacie. A jedną z nich jest znana rzeźba Lord Shiva. Czy tą postać wykreowała ludzka wyobraźnia? A może Lord Shiva istniał na prawdę w pełni znaczenia tego słowa. Co do mojego posągu Shiva faktem jest, że to w pełni twór mojej wizji. A co do istnienia Lorda w świecie rzeczywistym. Być może istniała taka osobliwość. Co więcej, nadal istnieje. Sztuką jest mieć otwarty umysł w granicach rozsądku, intuicji. 

Ogromnych rozmiarów rzeźby ze złomu spawanego metalu stali z recyklingu postać diabła nr 4/2021

3.5-Metrowa Rzeźba Diabła ze Spawanego Złomu to Nr 4/2021 w Kolekcji.

Na załączonym obrazku powyżej widnieje rzeźba postaci diabła. To oczywiście jedyny w swoim rodzaju egzemplarz ręcznie wykonany z materiałów ze złomu. Co najważniejsze na stworzenie tego dzieła potrzebowałem 1500 roboczogodzin. Do tego zużyłem 600 kilogramów wszelkiej maści złomu i 70 kg drutu spawalniczego. A ilość gaśnic wykorzystanych w tym projekcie waha się w granicach 180 sztuk. Ponadto rzeźba diabła ma wiele ukrytych detali. Które zaś mogą wiele o dziele powiedzieć. Jak już wspominałem, diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego radzę z czystym umysłem podejść do tej kosmicznej kreacji. 

Galeria sztuki współczesnej piec grzewczy nr 5/2021

Sztuka Metalowa Użytkowa jako Piec Grzewczy Nr 5/2021

Dzięki wydajniejszym i łatwiejszym sposobom wytwarzania dzieł sztuki współczesnej. Artyści rzeźbią oryginalne jedyne w swoim rodzaju prace w metalowym złomie. Co więcej, tworzą kopie swoich istniejących prac w innych materiałach. Ale co najważniejsze zainteresowanie artystów metalem wciąż zwyżkuje. Co to oznacza, że na rynku sztuki rzeźby ze złomu pokażą się nowi artyści. A co za tym idzie nowe unikatowe dzieła artystyczne.

Niesamowita sztuka współczesna rzeźba Włóczęgi nr 6/2021

Niesamowita Rzeźba Postać Włóczęgi Nr 6/2021 to sztuka użytkowa.

Zacznę od tego, że rzeźba ze złomu postać włóczęgi doskonale nadaje się do nowoczesnego, współczesnego i wyrafinowanego wnętrza. Ponadto rzeźbę można również ustawić na zewnątrz w celu uzyskania oczekiwanego efektu dekoracyjnego. Dla wyjaśnienia rzeźba Włóczęgi to uniwersalne dzieło dekoracyjne. Do tego wykonane z połączenia kilku rodzaju materiału. Takich jak: drewno, metalowy złom, tworzywo sztuczne oraz szkło.

Rzeźby ze złomu postaci policjanta to idealna dekoracja ogrodu

Wśród kolekcji rzeźby ze złomu znajdziesz postać Policjanta z Nr 7/2021.

Co prawda artysta Artur rzeźbi, spawa i odcina w taki sam sposób, w jaki inni przychodzą do spowiedzi. Dlatego jego wyjątkowe metalowe rzeźby swoją wrażliwością i orzeźwiającym duchem zachwyca oko. Jednak, aby w całości poczuć kwintesencję mojej sztuki. To bezapelacyjnie trzeba wejść głębiej w króliczą norę, niczym w filmie Matrix. Po czym podążaj za białym królikiem. Innymi słowy, choć ze mną, a zobaczysz cuda, pokażę jak zajrzeć za kurtynę przedstawianej sztuki.

Duża Rzeźba Diabła ujeżdżającego Konia Nr 8/2021 to gorący temat.

Często kompozycja artysty Metalminionpl znacząco odbiega od standardów narzuconych nam przez system. Czy artysta poprzez swoje rzeźby ze złomu chce nam coś powiedzieć? Tak jak wspomniałem, tworzę sztukę przekazu informacji wprost od źródła. Ażeby wam przekazać całą tę esencję, robię takie dzieła, które aż krzyczą. To prawda, że jedno zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Co istotne, artysta rzemieślnik Artur nigdy nie ma żadnych szkiców, jak i żadnych prac przygotowawczych. Ponieważ to ręka kieruje umysłem i nigdy odwrotnie. To z niego eksploduje świat kojącej harmonii.

Spawana rzeźba liście drzew to ozdoba na zewnątrz do ogrodu

Metalowe Liście Drzew to Ozdoba Ogrodu Nr 9/2021

Artysta Artur Miliszewski pracuje z różnymi materiałami. Przede wszystkim łączy elementy odzysku, drewno, metal, skórę, szkło oraz kamień. To właściwie stamtąd następuje tajemnicza fuzja, zagadka stworzenia ogarnia przestrzeń. To wtedy nawiązuje się dialog z materiałem. Ten materiał, który uważamy za obojętny, jest jak najbardziej żywy. Tylko musimy umieć go słuchać. Ponadto rozmawiać, rozumieć, budować klimat zaufania. A przed przekazaniem go do formy, musimy uczynić go naszym wspólnikiem.

Rzeźby ze złomu dwu metrowego Minionka nr 10/2021

Rzeźby ze Złomu zdobią moją Galerię. przykładem Minionek bob Nr 10/2021

Czy cała subtelność sztuki złomu służy manifestacji niewidzialnego? Sekret polega na tym, aby zacząć od zwyczajności. Po czym przejść w kierunku wysublimowanego piękna. Oczywiście trzeba też wiedzieć, jak nadać dziełom najpiękniejsze efekty dekoracyjne. Co jednak jest niemal hermetyczną, magiczną, inicjacyjną wiedzą. Dziś wyobraźnia rzeźbiarza niewątpliwie nie ma granic. Jego artystyczna ekspresja osiągnęła szczyty. Widać to w jego monumentalnych dziełach ze spawanego metalu stali złomu z recyklingu.