Witaj serdecznie w moim świecie sztuki współczesnej rzeźby zwierząt. Zacznę od tego podstawowego pytania. A mianowicie, kto stworzył tę kolekcję rzeźby zwierząt? W galerii Metalminionpl wszystkie dzieła tworzy jeden artysta. Co najważniejsze jest to wielki miłośnik i pasjonat sztuki rzeźby z metalu złomu recyklingu.

W rzeczywistości twórczość tego artysty rzemieślnika to jego cały świat. Bywa i tak, że Artur, bo tak ma na imię dniami i nocami przesiaduje w swoim warsztacie. Gdzie tworzy z kawałków złomu oraz gaśnic jedyne w swoim rodzaju produkty. Między innymi rzeźby zwierząt, rzeźby postaci ludzkich, jak i figurki Minionki.

Każda z rzeźb wykonana z ogromną starannością i dbałością o szczegóły. Prawdę mówiąc, patrząc na te posągi widać od razu. To, że artysta w swoją pracę wkłada całe swoje serce. Dla pewności, że moja ocena jest trafiona.

Szukasz Dekoracyjnej Rzeźby zwierząt? Zobacz w kolekcji Rzeźby Galerii Metalminionpl.

Zobacz to zdjęcie poniżej rzeźby zwierząt i oceń swoim okiem fachowca.

Przyjrzyj się dokładnie rzeźbie z każdej strony. Dlaczego nalegam, aby precyzyjnie zweryfikować daną rzeźbę. Ponieważ artysta tworzy swoje kreacje z zamiarem przekazania informacji. W związku z tym większość z rzeźb posiada jakiś detal.

Który znacząco wskaże odbiorcy odpowiedni kierunek. Gdzie ma się udać, aby mógł odebrać zasłużoną nagrodę. Wróćmy do tematu poniżej przedstawionej fotografii. Na której ewidentnie eksponuję się postać pingwina. W każdym razie jak dla mnie ta metalowa rzeźba wygląda jak prawdziwa.

Jest na tyle realistyczna, że mogłaby zrobić małe zamieszanie w Zoo. Wyobraź sobie teraz, 2-3 takie rzeźby zwierząt postaci pingwinów. Które jakiś zgrywus zanosi do Zoo. Po czym usadawia je wśród reszty zwierząt, czyli pingwinów. Teraz twoja kolej, obserwuj ludzi, którzy zaś obserwują rzeźbę pingwina.

I co? Jest tak, jak mówiłem. A mianowicie nikt z publiczności się nie zorientował, że pingwin to metalowa rzeźba imitującą zwierzę. Mało tego, nawet kierownik zoo myślał, że ten posąg to prawdziwy zwierzak. Jeżeli by podsumować rzeźby zwierząt, które wyszły spod ręki artysty Artura.

Tak już wspominałem, że sztuka tego mistrza spawarki oraz kreatora. To bez wątpienia dzieła artystyczne stworzone z intencją. Które oczywiście przynoszą same korzyści jego właścicielom.

Zapraszam do zapoznania się z kolekcją rzeźby zwierząt. Bo być może to jest ten czas i to miejsce. Jak nie tu i nie teraz to kiedy? 

Rzeźby Zwierząt Filmu Pingwiny z Madagaskaru Figura Pingwin Kowalski.

W kilku słowach opiszę rzeźbę tego uroczego zwierzaczka na zdjęciu powyżej.

  • ✔️ EKSKLUZYWNE RZEMIOSŁO — Najwyższej jakości metalowe elementy rzeźby zwierząt połączone ze sobą solidnym spawem. Oczywiście robił to spawacz artysta i rzemieślnik w jednym. Który bynajmniej zna się na robocie, na tym co robi jak mało kto. Następnie ręcznie maluje złożone w całość rzeźby w różnokolorowe akcenty. Po to, aby nadać wysokiej jakości wygląd z misternymi detalami. Co więcej, rzeźbę pingwina pomalowałem moją nowatorską techniką. Którą zamierzam w najbliższym czasie opisać i opublikować na blogu artystycznym. Ponadto figura wykonana na wzór i podobieństwo ogólnie znanej postaci bajki. A mowa o kreskówce Pingwiny z Madagaskaru. W rzeczywistości mamy tutaj do czynienia z pingwinem Kowalskim.

Kolejne Rzeźby Zwierząt Raczej z Afryki, a ta Rzeźba Słonia?

Ta rzeźba zwierzaka powyżej rzeczywiście wykonana na wzór i podobieństwo słonia Afrykańskiego. Aczkolwiek w niestandardowym wykonaniu. Ponieważ to zwierzę wykonałem w stylu Metalminionpl,  czyli Minionka.

  • ✔️ WYJĄTKOWY PREZENT — Zapakowany  oczywiście w pięknym pudełku prezentowym gotowym na każdą okazję. To idealny pomysł na podarunek dla przyjaciół lub krewnych. Aby i oni czuli się chronieni przez uroczę zwierzę słonia. Ponadto dobre rozwiązanie niejako kłopotu w doborze czegoś wyjątkowego na szczególną okazję. A mowa jest o ceremonii ślubnej, a raczej o prezencie ślubnym. Innymi słowy, jeżeli szukasz prezentu ślubnego. Bez znaczenia, czy dla panny młodej, czy pana młodego? Ponieważ w każdym z nich na to zasługuje. Aby otrzymał w ofierze jedyna w swoim rodzaju rzeźbę słonia. Oprócz tego, że otrzyma produkt jakościowy, jak i kolekcjonerski.

Figurka Czerwonego Ptaka to Postać Minionka Angry Birds.

W kilku słowach opiszę rzeźbę tego uroczego ptaka na zdjęciu powyżej. A to czy ten ptak należy do gatunku zwierząt, sam musisz ocenić. Bo jak dla mnie ptak to zwierzę. 

  • REALISTYCZNY PTAK: Rzeźba ptaka Minionka w kolorze intensywnej czerwieni z dodatkiem niebieskiego. Z pewnością doda bajkowego charakteru Twojemu ogrodowi lub mieszkaniu. Jednocześnie stworzy naturalną atmosferę w Twojej przestrzeni. Z jednej strony może to być ogród. Z drugiej zaś strony wnętrze mieszkania lub wnętrze domu. Kolejnym miejscem dogodnym figurce jest balkon, taras lub patio. Tak prawdę mówiąc, to każde miejsce jest dobre dla tego uroczego stworka. Jednak w szczególności polecałbym umieścić czerwonego ptaka wśród najmłodszych członków rodziny. Mam na myśli pokój dziecięcy lub nastolatków. A z racji tej, że metalowy posąg posiada praktyczne zastosowanie funkcję lampy Led. To idealnie posłuży jako lampka nocna. I kiedy maluchy spać w ciemności się lękają. To zawsze możesz zapalić bajeczne światełko w oku Minionka. A ono swoją magiczną mocą ochronną rozświetli mrok nocy. Po czym nastanie jasność, która wykona powierzone zadanie.

Tymczasem w Kolekcji Rzeźby Zwierząt Kret

Tym razem pokażę wam urocze zwierzę ogrodowe. Przede wszystkim uwielbiane przez wszystkich ogrodników. Zwłaszcza wtedy, kiedy zwierzaczek wychodzi z ziemi na powierzchnię. 

  • ✔️ DEKORACJA OGRODOWA — Jeżeli w kolekcji rzeźby zwierząt kreta zobaczycie. To wiedz, że spoglądasz na dekoracyjne dzieło artystyczne. A to idealny dodatek do stworzenia własnego punktu skupienia. Użyj tej wspaniałej dekoracyjnej rzeźby zwierząt ze spawanego żelaza z funkcją oświetlenia na otwartej przestrzeni. Aby stworzyć kolorowe, stylowe akcenty w swoim dopieszczonym ogrodzie! Ta piękna ozdobna rzeźba kreta trzyma w łapce stylową lampę. Która z pewnością doda subtelnego, ale interesującego akcentu Twojemu światu. Umieść rzeźbę ogrodowego zwierza w miejscu. W którym w długie zimowe noce brakuje ci światła. I tak naprawdę kłopot masz z głowy. A wszystko to dzięki lampie kreta. Wykonanej raczej w stylu zabytkowym z materiałów metalowego złomu. Ponadto posiada oświetlenie typu Led. Zasilane napięciem 230 volt. W podsumowaniu rzeźby zwierząt kret wygląda naprawdę dobrze. Co istotne, rzeźby zwierząt  ręcznie wykonane i pomalowane. Z materiałów w 100% recyklingu. 

Tym razem w Kolekcji Rzeźby Zwierząt Kot Minionek miejsce zagrzał.

W kilku słowach opiszę metalową rzeźbę tego uroczego zwierzaczka na zdjęciu powyżej.

  • ✔️ METALOWA RZEŹBA DEKORACYJNA — W mojej kolekcji rzeźby zwierząt możemy spotkać wiele ciekawych osobliwości. Jedna z nich wykonana na wzór i podobieństwo kota. Ponadto forma łudząco przypomina postać z kreskówki. Ponieważ to jest jedna z bohaterek z filmu animowanego Minionki rozrabiają. 

Ta metalowa rzeźba Disneya raczej wszystkim znana.

Jedna z wielu rzeźb zwierząt w kolekcji galerii sztuki Disney przedstawia Myszkę Mickey. Co najważniejsze rzeźba bardzo starannie wykonana z dbałością o szczegóły. Przez co zyskała nad wymiar realistycznego wyglądu. Zresztą to widać na zdjęciu powyżej. Ponadto ręcznie pomalowana profesjonalną farbą w jaskrawe barwy. Po czym zabezpieczona ochronną warstwą bezbarwnego lakieru. Tak wykonana rzeźba może śmiało dekorować przestrzenie na zewnątrz. Z drugiej strony przestrzeń wewnątrz mieszkania znacznie lepiej się sprawdza.