Nowoczesna Galeria sztuki współczesnej rzezby artystycznej z metalu galerii Metalminionpl

Superbohaterowie w Sztuce Zdradzają Tajemnice Świata!

Witaj Bohaterze, w tym artykule Superbohaterowie w sztuce zdradzą największą tajemnicę świata. Oczywiście mówię to na poważnie. Abyś nie był gapą, bo taka wiedza ot, tak publikowana nie jest. To dla twojego dobra, moi superbohaterowie chcą ci pomóc. A więc niech serce cię prowadzi.

Co prawda Superbohaterowie od pokoleń ratują społeczeństwo. Ci dzielni, zamaskowani ludzie są znani z tego, że pomagają światu. Przede wszystkim stać się lepszym miejscem, oraz powstrzymywaniu złych złoczyńców przed realizacją ich złowrogich planów.

Mogą to być po prostu postacie ze sprytnych historii.  Którzy zrobili więcej niż zwykłe dostarczanie rozrywki. Ponieważ inspirują narody na całym świecie do bycia najlepszą wersją siebie. Oczywiście jaką mogą, do czynienia dobra i tworzenia sztuki. Zobacz, jak artysta rzemieślnik sztuki współczesnej rzeźby z metalu Galerii Metalminionpl honoruje superbohaterów w sztuce za ich dobre uczynki i odwagę. 

„Z dużą mocą przychodzi duża odpowiedzialność”. – Wujek Ben

Superbohaterowie w sztuce odkrywają spis treści:

 1. Zobacz, jak walczą Superbohaterowie w sztuce Angelo Accard.
 2. A teraz Superbohaterowie w sztuce walki Różowa Pantera.
 3. A jak walczą ci Superbohaterowie w sztuce SN.
 4. Ci Superbohaterowie w sztuce Nelson Fabiano dopiero walczą.
 5. Zobacz Opis superbohatera Wojownika Siewcy Światła.
 6. Ci Superbohaterowie w sztuce tworzą kolejną warstwę sztuki.
 7. Jak Superbohaterowie w sztuce tworzą rzeczywistość, a nie iluzję?
 8. To ty jesteś Superbohaterem.
 9. Wszystko, co potrzebujesz, masz wewnątrz siebie.
 10. W podsumowaniu superbohaterowie w sztuce walczą aż miło.

Zobacz, jak walczą Superbohaterowie w sztuce Angelo Accard.

Pochodzący z małego miasteczka na południu Włoch Angelo Accardi łączy artystyczne inspiracje ze swoim surrealistycznym światem. Czerpie wpływy od dawnych mistrzów z ojczyzny i nowych ikon dnia dzisiejszego. Razem te „zagubione” postacie oddziałują na siebie w absurdalny sposób. Być może dlatego, że przemierzają dziwaczny wszechświat Accardiego, namalowany z jego twórczego umysłu.

W 2004 roku amerykański film o superbohaterach animowanych komputerowo Iniemamocni przedstawiał typową amerykańską rodzinę z niezwykłym zwrotem akcji… każdy członek rodziny miał nadludzkie moce. Od niewidzialności do szybkości, każdy członek rodziny miał wyjątkową zdolność. Jednak co najważniejsze, każdy członek miał odwagę. Bob Parr, znany również jako Mr. Incredible, poprowadził swoją rodzinę do pełnoetatowej kariery superbohaterów.

W rzeczywistości rodzina ta wspólnymi siłami walczyła ze złoczyńcami, takimi jak Syndrom. Tylko po to, aby uczynić świat lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Angelo Accardi uhonorował Pana Iniemamocnego, malując go z przodu i pośrodku na swoim obrazie. Do tego trafnie zatytułowanym On nas uratuje.

Wade Wilson, lepiej znany jako Deadpool, to fikcyjna postać stworzona przez Marvel Comics. Początkowo Deadpool przedstawiano jako supervillain. Jednak z czasem ewoluował, by stać się zupełnie nowym typem bohatera. Który to używa swojego czarnego humoru i rozbija czwartą ścianę. Chcąc pokazać styl komedii, który jest bardzo unikalny dla jego komiksu. Podobny humorystyczny efekt stosuje w swoich obrazach Angelo Accardi.

A teraz Superbohaterowie w sztuce walki Różowa Pantera.

 Accardi gra na koncepcji czarnego humoru Deadpools często pokazuje ludzką egzystencję jako ironiczną i bezsensowną. I jak na ironię umieszcza Deadpoola na strusia z wycelowanym w niego pistoletem.

Podczas gdy Różowa Pantera wiwatuje w tle. Deadpool postrzegany jako absurdalna postać w jeszcze bardziej absurdalnym świecie patrzy w kierunku swoich stóp. I nagle jak piorun z jasnego nieba doświadcza najwyższego oświecenia.

A jak walczą ci Superbohaterowie w sztuce SN.

Superbohaterowie w sztuce SN inspirują piękno i wdzięk, tak samo jak siła i wytrwałość. Ponieważ uważa, że ​​pod względem estetycznym te dwie rzeczy idą ze sobą w parze.

Przede wszystkim wierzy w potęgę natury i piękno ludzkości. Jak i że współpracując z naturą, a nie przeciw niej, wyjdziemy jako superbohaterowie, których kreuje w swojej sztuce.

Głównie SN łączy fotografię z węglem drzewnym, farbami i zamontowanymi motylami. W konsekwencji tworzy urzekające obrazy, które wydają się należeć do surrealistycznego świata.

Gdy dostosowuje te kobiety do masek superbohaterów i ubierając je w motyle. To SN tworzy pięknego superbohatera, który jest jednością z naturą. 

Co więcej, artystę często się cytuje jako miłośnika i obrońcę przyrody. W rzeczywistości w swojej najnowszej kolekcji przedstawia te superkobiety jako opiekunki i opiekunki dzikiej przyrody i pól.

To właśnie miłość do natury zapoczątkowała jego artystyczną podróż.

A od najmłodszych lat SN marzył, by pewnego dnia zostać fotografem National Geographic. I dziś fotografuje dzikie zwierzęta.

Jednakże wykorzystuje je w wyjątkowy sposób, tworząc świat. W którym natura jest zawsze potężna, a jej obrońcy zapierają dech w piersiach.

Ci Superbohaterowie w sztuce Nelson Fabiano dopiero walczą.

Pochodzący z Portugalii Nelson Fabiano rozpoczął karierę artystyczną w ramach fotografii. Ten artysta tworzy naprawdę wyjątkowe kompozycje, bawiąc się kolorami, liniami i metodami. W ten sposób chce odtworzyć ikony ze sztuki poprzednich dekad. A także ze świata komiksów i superbohaterów.

W Wonder Woman Step by Step Fabiano składa hołd fikcyjnej superbohaterce i członkowi założycielki Ligi Sprawiedliwości, Wonder Woman. Po raz pierwszy pojawiła się w 1941 roku i od tego czasu stała się międzynarodową sensacją. Jako jedna z najbardziej wpływowych bohaterek, jakie kiedykolwiek istniały.

 W branży komiksowej jest silną postacią kobiecą dla dziewcząt i chłopców. W której mizoginia jest powszechna od dziesięcioleci. Co prawda Wonder Woman zaczynała jako pozytywny wzór do naśladowania.

Jednak z biegiem czasu wyrosła na ikonę feministyczną. Której przypisywano fizyczne i psychiczne mocne strony, wartościom i atrybutom etycznym. 

Co więcej, Fabiano często wykorzystuje zdjęcia wielkich miast, które robił przez całe życie. I często wraca do jednego miasta, do Wielkiego Jabłka.

Fabiano buduje na swoim płótnie znane ulice i budynki jako idealne tło dla swoich superbohaterów. Używając farb, płaskorzeźb i dodanych kolaży. Z jednej strony scena Nowego Jorku wygląda mrocznie i ponuro.

A z drugiej superbohaterowie budzą nadzieję. Ponieważ Kapitan Ameryka jest silny i potężny. Ponadto inspiruje pokolenia Amerykanów do patriotyzmu i odnalezienia własnej mocy i siły w sobie.

Zobacz Opis superbohatera Wojownika Siewcy Światła.

Pochodzący z polski artysta rzemieślnik i kreator sztuki współczesnej Galerii Metalminionpl tworzy między innymi wyjątkową sztukę rzeźby z metalu. Taką naprawdę wyjątkową. Innymi słowy, Artur kreuje własny świat własnej inwencji twórczej. W którym z pewnością znajdziesz wiele postaci superbohaterów.

Między innymi postać kapitana Ameryki. Jednakże w niestandardowym wydaniu. Ponieważ ów Superbohater wykonany na wzór i podobieństwo postaci kreskówki Minionki rozrabiają lub Despicable Me minion. Ponadto możesz doświadczyć nadprzyrodzonych mocy Super Wojownika Ninja. Ta postać także należy do rodzinki minionków. 

Po krótkim wstępie przejdę do historii Superbohaterskich postaci Minionka sztuki współczesnej rzeźby ze złomu. Tak więc te postacie zostały stworzone przez najwyższą Moc źródła kreacji wszystkiego. 

W oczywistym celu. A mianowicie w walce z gadzim okupantem planety ziemi. Te gadziny od tysięcy lat trzymają ludzkość w wielkim kłamstwie. Do tego wykorzystują ich do karkołomnej harówy. Jak najbardziej dają w zamian za to zapłatę, niewielką miskę ryżu.

I tak ludzkość nieświadome swoje opłakanego położenia jak zwykle czeka na zbawiciela na białym koniu. Aby wybudził te wszystkie kochane duszyczki z tej zbiorowej hipnozy serwowanej przez gadziego okupanta.

To czas, aby Superbohaterowie w sztuce światowego formatu dali o sobie znać.

Tak więc najpierw Superbohaterowie przenikają do podziemnego świata, gdzie kryją się te paskudne Gadziny. Po czym infiltrują to plugawe towarzystwo od samego środeczka. W konsekwencji poznają największą tajemnicę świata. Którą od x czasu szczelnie ukrywano  przed świetlistymi istotami, czyli ludzkością.

Kolejno, aby upewnić się prawdy,

Ci Superbohaterowie w sztuce tworzą kolejną warstwę sztuki.

Taką nakładkę, która pozwala sprawdzić pozyskaną wiedzę. Podobne nakładki nakładane są każdej istocie. Zaczynają już od narodzin, czyli od chrztu. Następnie komunia i bierzmowanie. A kończą ci czarni czarodzieje na ślubach i ostatniej podróży. Oprócz tego jest:

 •  program szkolny
 • program telewizyjny
 • rodzice to kolejna pułapka
 • praca jak i cała przestrzeń wokoło
 • Kumple itd.

Jak widzisz z każdej strony, coś próbuje cię zmanipulować. Całe szczęście Superbohaterowie długi czas doświadczali zmiennych stanów świadomości. Jednocześnie wprowadzali się w stan Nirwany, by połączyć się ze źródłem wszystkiego. Aby teraz móc opowiedzieć ci całą prawdę.

Jak Superbohaterowie w sztuce tworzą rzeczywistość, a nie iluzję?

W bardzo prosty sposób.

Po pierwsze zaczynamy od orzeźwiającego prysznica. Siadamy i opróżniamy z głowy wszystko to, co do tej pory się nauczyłeś. Albowiem to samo kłamstwo, tylko ci miesza w głowie. Przede wszystkim musisz mieć otwarty umysł. Bo inaczej nie uwierzysz w to co ci zaraz powiem. To jest warunek konieczny, aby wznieść się wyżej ponad parkietkę.

Po drugie zacznij w końcu żyć. Zapamiętaj jedno, że tylko Tutaj i Teraz to wszystko się dzieje przyszłość i przeszłość. Nic oprócz tego nie istnieje. Teraz skup się na tym, że świadomie oddychasz. Poczuj wdech i wydech jednocześnie czuj jakoby to twoje być albo nie być.

Po trzecie i co najważniejsze zapoznaj się z niezmiennymi prawami wszechświata. A mianowicie:

 • Jak na górze tak i na dole
 • Wszyscy jesteśmy jednym.
 • Każda przyczyna ma swój skutek.
 • Proś, a będzie ci dane.
 • Myśli i słowa tworzą rzeczywistość.

Po czwarte, myśl tylko i wyłącznie o tym, czego chcesz. Bo 90 procent ludzi cały czas ma w głowie to, czego by nie pragnęła. Czyli większych rachunków, choroby, bólu itd. To ty jesteś kreatorem, takim mistrzem czarodziejem. I jak za potarciem czarodziejskiej lampy. Kiedy to Dżin po wyjściu z butelki na powierzchnie mówi, jakie jest twoje życzenie.

To ty jesteś Superbohaterem.

Oczywiście jak na zawołanie w najbliższym czasie w zależności od wielkości intencji życzenie się materializuje. Innymi słowy, nasz czarodziej spełnia wszystkie twoje zachcianki. Bez znaczenia na to, czy tego chciałeś, czy też nie.

W rzeczywistości wszechświat nie zna słowa nie. Tak więc, dla przykładu jak mówisz, że nie chcę chorować. To świat rozumie wręcz odwrotnie. I dlatego dostaniesz tego jeszcze więcej. Aż nie zrozumiesz, że popełniasz gafę.

Wszystko, co potrzebujesz, masz wewnątrz siebie.

Po piąte wszystko, czego potrzebujesz, to masz. Zapytasz, gdzie? W sobie głęboko ukrytą wewnątrz duszę i jaźń posiadasz. To one powiedzą najprawdziwszą prawdę. Jeżeli czegoś nie wiesz, zapytaj się Siebie. Tylko aby uzyskać odpowiedź na twoje pytanie, twój umysł musi być spokojny niczym dno oceanu. Inaczej nie usłyszysz głosu wydobywającego się z twego wnętrza.

Na koniec w razie niejasności pisz do Metalminionpl, a Superbohaterowie w sztuce Wojowników Ninja poprowadzą cię dalej. Tak więc kreuj świadomie przestrzeń wokoło ciebie.

W podsumowaniu superbohaterowie w sztuce walczą aż miło.

Superbohaterowie od dziesięcioleci inspirują dorosłych i dzieci, by byli najlepszą wersją siebie, chronili to, w co wierzą, i tworzyli sztukę we własnej formie.

Zobacz, jak niektórzy z naszych ulubionych bohaterów zainspirowali artystę Metalminionpl. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *