Takiej Rzeźby Głowy Jeszcze nie Widziałeś/Aś Dekoracja z Metalu Ogrodowa

Urok Rzeźby Głowy z Metalu Super Gościa, ok.

Masz okazję stać się posiadaczem jedynej w swoim rodzaju rzeźby głowy kosmicznej istoty wyższych wymiarów wibracji energii źródła. Rzeźba głowy jest kreacją artysty siewcy światła sztuki współczesnej rzeźby Metalminionpl.

Myśl o tym, czego lub co byś chciał. Po czym zacznij to sobie wizualizować przez jakiś czas i cierpliwie czekaj. Wytrwałość i pewność tylko wzmocni Moc kreacji!

Bardzo bym chciał, abyście poczuli się tutaj jak u siebie w domu. Po prostu na luzie w magicznej atmosferze sztuki przemierzajcie moje włości. Być może odnajdziesz Siebie, poczujesz moc kreacji źródła. Jestem z Wami duchem, a ty zwyczajnie podążaj za intuicją. Do miłego!!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

W Metalminionpl chcę mieć pewność, że podczas zakupów online znajdziesz najlepsze dzieła sztuki współczesnej rzeźby. Szukałeś rzeźby głowy, a ta strona wyświetla najbardziej zbliżone produkty, jakie mam dla rzeźby głowy do kupienia online.

Dzięki milionom unikalnych ofert w sieci Internet jest ogrom dekoracji i artykułów gospodarstwa domowego. A wiesz, pomogę Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego stylu i Twojego domu. Najpierw może przejrzyj mój szeroki wybór rzeźb i figur. Dlatego zobacz co Galeria sztuki współczesnej rzeźby ma do zaoferowania.

Jeśli nie możesz znaleźć idealnego produktu w wynikach bieżącego wyszukiwania rzeźby głowy. To możesz spróbować wyszukać ponownie lub skorzystać z nawigacji działu na górze strony.

Stwórz doskonały punkt centralny w połączeniu z uroczymi stolikami akcentującymi i wyrównaj swój dom dzięki temu niesamowitemu dekorowi.

Stanowi on doskonały element centralny obok sofy lub w jadalni. Ta efektowna rzeźba głowy jest idealna zarówno do jasnych, jak i ciemnych tonacji wnętrz. Nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Eklektyczny design.

Aczkolwiek zewnętrzne klimaty są także idealnym miejscem, aby dzieło sztuki mogło się zaprezentować.

Wiesz, jakie są parametry rzeźby głowy?

  • Waga 11 kg.
  • Wysokość 40 cm.
  • Szerokość 25 cm.
  • Głębokość 30 cm.
  • Cechy rzeźby głowy

Model głowy człowieka 3D to uniwersalna rzeźba stojąca ręcznie wykonana ze spawanego materiału z recyklingu. A mianowicie z metalu oraz stali złomu.
Ta wszechstronna rzeźba ludzkiej głowy jest bardzo solidnie wykonana z materiału bardzo dobrej jakości. Co znacznie zwiększa wytrzymałość na jakiekolwiek uszkodzenia.
Jest to jedyna taka rzeźba w ofercie, ponieważ wykonałem tylko jedną sztukę.
Projekt rzeźby własnej inwencji twórczej, dlatego masz gwarancję indywidualności.
Rzeźbę zaś wykonał miłośnik i pasjonat sztuki współczesnej rzeźby z recyklingu artysta Artur Miliszewski. Co istotne, etap twórczy dzieła odbywał się w miłej atmosferze wysokich wibracji energii źródła kreacji.
Jest to idealny prezent dla bliskiej Ci osoby bez znaczenia na okazję.

Podsumuję zalety, bo wad brakuje tego jego Mości.

Podsumowując zalety i wady rzeźby głowy, można dojść do wniosku, że jest to produkt uniwersalny. Jeżeli jesteś dobrym smakoszem życia, powinieneś zrozumieć mój przekaz.

Co ważne, rzeźbę głowy można także nabyć w moim sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp

Zobacz ten produkt – rzeźba współczesna głowa z metalu.

W razie pytań jestem do waszej dyspozycji.

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *