Wielka rzeźba ogrodowa to wyjątkowe dzieło wykonane w pojedynczej sztuce.

Wielka rzeźba z metalu Wojownik ozdoba ogród

Zobacz, jak ta wielka rzeźba postaci wojownika może zmienić miejsce w twoim otoczeniu. Odwiedź moją galerię sztuki współczesnej rzeźby ze spawanego metalu złomu recyklingu.

Od wielu pokoleń wielka rzeźba, posągi i ozdoby ogrodowe były wykorzystywane do ozdabiania ogrodów i terenów zielonych. Od rzeźb figuratywnych po lampy zewnętrzne, ozdoby ogrodowe wzbogacają wystrój ogrodu. I oczywiście dodają mu dodatkowej osobowości. Wybrany rodzaj sztuki ozdób ogrodowych ma jakiś znaczący wpływ na atmosferę i klimat ogrodu. W konsekwencji może wpłynąć na to, w jaki sposób zrelaksujesz się w zaciszu własnego ogrodu.

Dekoracje ogrodowe mogą uatrakcyjniać określony obszar oraz mogą kontrastować z otoczeniem. Jednak należy podejść realistycznie do rozmiaru kupowanych rzeźb figur ogrodowych. Dlatego, że mogą wyglądać nie estetycznie, jeśli ozdoby nie pasują do wybranego terenu.

Najbardziej uniwersalną ozdobą ogrodową jest wielka rzeźba ze spawanego metalu złomu recyklingu. Która to występuje we wszystkich kształtach i rozmiarach. Co zaś pozwala łączyć wyjątkowe rzeźby w instalację sztuki rzeźb.

Zanim wybierzesz pierwszą ozdobę ogrodową, która będzie cieszyć oko. To oczywiście zastanów się nad wielkością swojego ogrodu i miejscem. W którym to chcesz, aby Twój ogród się skupiał. Wybór rzeźby ogrodowej, która wpasuje się z Twoimi krzewami.

Ma bez wątpienia kluczowe znaczenie dla harmonii Twojego ogrodu. Wielka rzeźba ogrodowa powinna przyciągać wzrok i nie zabrudzać ogrodu. Jednakże przede wszystkim powinny być produktem, na który samemu chce się patrzeć.

Rzeźby ogrodowe mogą być małe i duże, proste i okazałe lub abstrakcyjne i współczesne. Jeśli Twój ogród ma już jakiś motyw przewodni. To wybór ozdób ogrodowych staje się nieco łatwiejszy. Wielkie rzeźby ogrodowe nadają ogrodowi wyrafinowany styl.

Z jakich materiałów powstała wielka rzeźba?

Wielka rzeźba postaci żołnierza to ręcznie wykonane i pomalowane dzieło sztuki artysty z Metalminionpl z Drezdenka.

  • Głównym materiałem składowym tej wielkiej rzeźby jest dość sporych rozmiarów butla po gazie. I która w rzeczy samej zachowała swój pierwotny kolor krwistej czerwieni.
  • Ręce i nogi wykonałem z metalowych odcinków rury i pręta.
  • Co istotne, twarz rzeźby żołnierza składa się z kilkudziesięciu drobnych kawałków metalu i stali. Połączonych ze sobą dużą ilością spawu. Oczywiście wszystkie te materiały są pochodzenia wtórnego złomu z recyklingu.
  • Włosy głowy rzeźby zrobiłem z dużej ilości metalowych gwoździ budowlanych. A które spawem połączyłem w całość.
  • Oprócz wyżej wymienionych materiałów znaleźć można: metalowy łańcuch, części samochodowe oraz części maszyn i urządzeń przemysłowych.

W końcowym etapie tworzenia wielka rzeźba postaci Generała została zabezpieczona profesjonalną powłoką ochronną. Co umożliwia z długiego użytkowania na zewnątrz bez dachu, mimo zmiennych warunków pogody.

Zobacz podsumowanie postaci Generała Shermana.

Jakie walory posiada postać Generała?
Wielka rzeźba postaci Generała to idealna dekoracja dla twojego ogrodu lub podwórka. Aczkolwiek, także znajdzie swoje miejsce dekoracyjne w wewnątrz mieszkania lub domu. Innymi słowy, to wyjątkowa ozdoba tarasu, patio lub balkonu.

Oprócz tego, że głowa się obraca, to jeszcze możesz do środka głowy przez mały otwór rewizyjny wsadzić zapaloną świeczkę lub innego typu źródło światła. W konsekwencji oczy rzeźby głowy zapalą się w dany odcień źródła światła.

Wielka rzeźba czerwonej postaci człowieka do nabycia w moim sklepie internetowym Etsy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *