Współczesna figurka Minionek z metalu nr.6

Współczesna figurka Minionek kolekcja 2022 r.

Współczesna figurka Minionek to dekoracyjna rzeźba spawanego metalu do wystroju domu i salonu.

Urocza rzeźbiona figurka wykonana z wysokiej jakości trwałych metalowych elementów. Jest idealna do dekoracji domu, czy biura.

Współczesna figurka Minionek jest ręcznie wykańczana i polerowana przez doświadczonego artystę rzemieślnika. Nowoczesna i prosta, kreatywna figurka ozdobna z pewnością przyniesie radość wszystkim obserwatorom.

Dostępna w naturalnych barwach kolorystycznych metalu. Profesjonalnie zapakowany dla lepszej ochrony i bezpieczeństwa dostawy.

Do kreatywnej dekoracji w domu i mieszkaniu, idealny na biurko lub półkę. Nie zazdrość swoim przyjaciołom i współpracownikom. Z pewnością będą chcieli jednego lub dwóch, gdy to zobaczą!

Współczesna figurka Minionek w skrócie opisany. Wykorzystaj w pełni.

Jednak, aby Twoje biuro było kompletne, potrzebujesz odpowiedniego wystroju. Ponieważ ważna jest różnorodność przestrzeni, czy to na półce, w biurze, w domku letniskowym, przy telewizorze. Oczywiście każde miejsce na tego typu rzeźbę jest dobre.

Ponieważ ten element jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. W konsekwencji jego trwałość sprawia, że ​​jest łatwy do przenoszenia i zapewnia dodatkową stabilność w różnych środowiskach. Następnie, ta współczesna figurka Minionek jest łatwa do czyszczenia!

Ten współczesny element centralny można stawiać na wszelkiego rodzaju różnych kolorowych tłach ściennych. I w ten sposób uzupełnisz choćby pokój w biurze. Co istotne, pasuje do różnych przestrzeni, czy to na półkę, do biura, w letnim domu, obok telewizora to wszystko działa.

 

Być może jeszcze nie wiesz, że Galeria sztuki współczesnej rzeźby z metalu recyklingu Metalminionpl posiada własną kolekcję. A jest to limitowana edycja dwudziestu sztuk figurek uroczego sługusa.

Przede wszystkim to precyzyjna ręcznie wykonana praca artysty miłośnika postaci z bajki Minions.

Do każdej z figur Minion podchodzę indywidualnie w bardzo miłej atmosferze. Ponieważ w pracy cenie sobie precyzję i zaangażowanie, tak na sto procent i więcej.

Bynajmniej zawsze się staram, aby każda z figur Minions różniła się od siebie. Choć czasami to trudne zadanie, jednak wszystko jest możliwe.

Zapraszam, do nabycia figurki Minionek w sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp.

Jeżeli masz ochotę zobaczyć coś, a raczej galerię rzeźb figur Minionki na YouTube? To zapraszam, kliknij tutaj.

Zdradzę wam tajemnicę ludzkości, czym jest sztuka kreacji?

Mimo wszystko, co podpowiada ci umysł, nie słuchaj go. A dlaczego? Bo to zły doradca. To, co masz robić? Oczywiście słuchaj własnego ja, intuicji. Co więcej, jeżeli czegoś nie wiesz, z czymś się zmagasz?

W obu przypadkach pytaj Siebie!! Albowiem w tobie jest najczystsza prawda. Innymi słowy, jesteś wszystkim, pełnią, kreatorem własnej oraz wspólnej rzeczywistości.

Dlatego zacznij myśleć o tym, co chciałbyś. Po czym zacznij to sobie wizualizować. Jakby się to już wydarzyło. No i masz, to cała recepta na sztukę życia.  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *