Galeria rzeźby Minionka posiada indywidualnie wykonane ręcznie dzieła najlepszej jakości i w najlepszym stylu. To idealny prezent dla rodziny i przyjaciół. Możesz podarować go znajomym i rodzinie jako prezent urodzinowy. Zadziwi twoją rodzinę i przyjaciół. Więc na co czekasz? Zdobądź tą niesamowitą metalową rzeźbę współczesnego Minionka, aby udekorować swoje podwórza. Tak nadasz swojemu przydomowemu ogrodowi atrakcyjny i świeży wygląd. Nie wahaj się skontaktować ze mną, jeśli chcesz mieć ten produkt u siebie. Co więcej, może chcesz się dowiedzieć o tej unikatowej rzeźbie.

Galeria Rzeźby Minionka Zaprasza bez wyjątku do eksplorowania 🔝.

W podsumowaniu Galeria rzeźby Minionka wypada obiecująco. Przede wszystkim rzeźba z metalu to jedyna w swoim rodzaju ozdoba, wykonana w liczbie pojedynczej sztuki. Ponadto jest częścią limitowanej kolekcji rzeźb figuratywnych postaci Minionka z ograniczoną liczbą 100 sztuk. Co istotne, to ręczne precyzyjne wykonanie artysty Metalminionpl ma w sobie potencjał energetyczny. Rzeźba współczesna z metalu postaci Minionka do nabycia w sklepie internetowym Etsy. Oprócz tego Galeria rzeźby Minionka posiada opcję zakupu na miejscu.

Rzeźba postać Minionka dekoracja wnętrza
Figurka Minionek Nr 22/2022
Galeria rzeźby Minionki dekoracje do wnętrza
Rzeźba współczesna postać Minionka Nr 23/2022
Galeria rzeźby Minionka współczesnej postać Minionka Nr 38/2022
Rzeźba ze złomu figurka Minionka Nr 35/2022
Galeria rzeźby Minionka zaprasza do odwiedzin
Galeria rzeźby Minionka figurka kolekcjonerska postaci z kreskówki Minionek nr 21/2022
Galeria rzeźby Minionka współczesna postać futbolisty
Galeria rzeźby Minionka Dekoracja restauracji figurka z metalu Minionek
Galeria rzeźby Minionka skarbonka postać Minionek nr 1/2018
Galeria rzeźby Minionka ręcznie malowane

Galeria rzeźby Minionka — zobacz rzeczywisty opis dzieła.

W rzeczywistości ta oryginalna rzeźba współczesna Minionka jest ręcznie wykonana z materiałów wtórnych. Krótko mówiąc, Galeria rzeźby Minionka jest tworem rękodzielniczym artysty Metalminionpl. Ponadto dzieła w całości wykonane z materiałów recyklingu najwyższej jakości.

Co istotne jest to jedyna w swoim rodzaju kolekcja rzeźb postaci Minionka. Czym się inspiruje, tworząc moje produkty? Co prawdę inspirację na wygląd rzeźb pobieram z energii źródła. Która to właściwie w danym momencie przez ze mnie przepływała.

Pokrótce jakich materiałów użyłem do budowy figury Minionka?

 1. Głównym budulcem rzeźby Minionka są dwie zużyte gaśnice, z których powstał korpus oraz portki.
 2. Po drugie są to kawałki metalowych rurek i prętów. To one utworzyły rączki i nóżki Minionka.
 3. A czapeczkę zaś wykonałem, używając do tego przykrywki garnka. Do tego porcelanowej kuli zapożyczonej z lampy żyrandola.
 4. Kolejne materiały, z których wykonałem miecz, pochodzą z żeliwnego ogrodzenia.
  A podstawę zrobiłem z plastra 200-letniego drewna. In co istotne, drewno było częścią mojego warsztatu.
 5. Ostatnie oko, które wykonałem ze szklanej kulki. Wewnątrz której znajduje się lampka Led.

Na koniec wszystkie elementy składowe rzeźby połączyłem ze sobą solidnym spawem. Przez co rzeźba jest bardzo wytrzymała i odporna na upadki z wysokości.

Czy rzeźby Minionka posiadają moc?

Bez dwóch zdań, Galeria rzeźby Minionka posiadają zaklęty potencjał. Zacznę od tego, że wszystkie moje prace tworzę w jakimś celu. W rzeczywistości nadaje im pewną intencję.

I dlatego etap twórczy powstaje wtedy, kiedy jestem na wysokich wibracjach. Dzięki temu moje rzeźby posiadają w sobie zaklętą moc. A mianowicie moją energię.

W każdym razie moją intencją było to, aby energia Minionka pomogła ci znaleźć odpowiednią drogę. Która zaś poprowadzi cię wprost do prędzej wyznaczonego celu.

Przede wszystkim Galeria rzeźby Minionka oferuje Ci światełko. Które mądrze użyte pomoże ci być w chwili Tu i Teraz. Bo jak pisałem wcześniej, że posiadam wiedzę na temat kreacji materii. I co oczywiste, chcę się tym dzielić z każdym chętnym. Mam na myśli, istotę gotową poznać niewygodną prawdę. Co prawda tyczy się Ciebie i tego kim jesteś.  Tak więc, jeżeli będziesz zdecydowany zajrzeć za kurtynę iluzji. To zapraszam do rozmowy, mój adres e-mail metalminionpl@gmail.com.

Dla przypomnienia w podsumowaniu powiem, że jako artysta jestem tylko pośrednikiem. Ponieważ energia twórcza pochodzi od źródła. Tak właściwie to dzięki niej czuję połączenie ze stwórcą wszystkiego. Jednakże moim zadaniem jest przepuścić przez siebie napływające informacje. Które w połączeniu z moim ciałem tworzą nowoczesną sztukę rzeźby przekazu informacji.

Podsumowanie figury Minionka może cię zaciekawi?

Z pewnością Galeria rzeźby Minionka posiada produkty o wielu zaletach.

 1. Po pierwsze jest idealną dekoracją wnętrza domu lub mieszkania.
 2. Następnie to ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby.
 3. Co więcej, jest to rzeźba kolekcjonerska wykonana w pojedynczej sztuce.
 4. Kolejno materiały do budowy rzeźby pochodzą w 100% z recyklingu. A co ma ogromny wpływ na środowisko.
 5. Po piąte Minionek powstał z pewną intencją artysty.
 6. I ostatnie, Minionek może służyć jako lampka nocna zasilana napięciem 12 volt.

Jeżeli zbytnio nie wiesz, kim są te urocze żółte postacie Minionka? To proponuje ci zobacz kultową bajkę Minionki rozrabiają.