Bardzo ważne, zanim zaczniesz oceniać moje rzeźby, przeczytaj do końca ten tekst. Oczywiście jeżeli chcesz zobaczyć cały obraz dzieła, kwintesencje przekazu informacji. Ponieważ powierzchowne oględziny mojego produktu poprowadzą cię w ślepą uliczkę. A zatem, jeżeli jesteś gotów zobaczyć, to co za kurtyną przedstawienia?

Jakie Rzeźby są w Kolekcji Galerii Metalminionpl?

Witaj serdecznie w moim świecie sztuki rzeźby współczesnej ręcznie wykonanej z jakościowych materiałów w 100% pozyskanych wtórnie. W mojej galerii znajdziesz rzeźby w różnej konfiguracji stylu wykonania.

Jak i użytych materiałów, kolorystyce, wymiarach, przeznaczeniu itp. Masz do wyboru około 200 różnym modeli rzeźb. Z przeznaczeniem na zewnątrz i do wewnątrz. Jednakże większą część kolekcji to rzeźby ze złomu postaci Minionka.

Oprócz Minionków doświadczysz figur postaci inwencji twórczej artysty. Które są przekazem, to łącznik między rzeźbiarzem a źródłem kreacji.

Między innymi dlatego zapraszam wszystkich do zapoznania się z twórczością Metalminionpl. To, że już tu jesteś, jest znakiem do działania. Albowiem nie ma przypadków. Tak więc raduj się podczas eksploracji tych unikatowych dzieł.

Na czym polega moja sztuka?

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że ten świat nie jest taki, jak się wielu wydaje. Innymi słowy, bierzemy udział w niezłym przedstawieniu, szopce. A za kurtyną rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

Ponieważ wszystko tam wywrócono o 180 stopni, czarne to białe i na odwrót. A zgromadzonej publiczności pokazuje się cienie rzeczywistego obrazu. Oczywiście do granic możliwości zniekształcone, abyśmy nie mogli poznać prawdy.

Bo cała sztuka polega na tym, abyś spał, abyś uległ tej zbiorowej hipnozie. Zapewne teraz zapytasz, co to za prawda, przed nami ukrywana? Pierwsza taka, że ludzkość zmierza do samozagłady. Jednak ja nie o tym. Bo to chyba oczywiste?

Druga prawda jest taka, że każdy z was ma nieograniczony potencjał możliwości. Tak, jesteś kreatorem rzeczywistości, a raczej twoje myśli i słowa. I właśnie to chcę wam pokazać moja twórczość. Moje rzeźby aż krzyczą, obudź się!! Jednakże ludziska śpią w najlepsze.  

Wszystkie rzeźby wykonał jeden artysta rzemieślnik. Tajemnica odkryta.

A mianowicie Artur Miliszewski, czyli ja. Jednak, aby zrozumieć przekaz moich rzeźb. To najpierw trzeba mnie, choć trochę poznać.

  • Dlaczego tworzę sztukę i z jaką intencją?
  • Dlaczego dużo moich prac nawiązuje do postaci demonicznych?
  • Co czuję, kiedy jestem połączony ze źródłem, kiedy kreuję twardą materię rzeźby?

Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, kliknij tutaj.

Jakie style rzeźby zobaczysz w mojej galerii? Ukryta tajemnica.

Rzeźby Ze Złomu

Współczesna sztuka ze złomu to wizualna dokumentacja historii, która może opowiedzieć historię każdemu na świecie.

Rzeźby spawane ze złomu głowa ludzka

Dekoracyjne Rzeźby Głowy

Wyjątkową sztukę rzeźby często wyróżnia rzemiosło lub projekt tym, że po prostu istnieje i nie musi służyć praktycznemu celowi.

Rzeźby ludzkie sztuki współczesnej spawania złomu

Rzeźby postaci ludzkich

Wyjątkowe rzeźby, to doskonały pomysł na urządzenie waszych wnętrz. Obecnie jest coraz więcej miłośników dobrej jakości artystycznych produktów.

Kolekcjonerskie Rzeźby Minionki

Galeria sztuki Minionka w swojej ofercie posiada limitowaną kolekcji postaci z kreskówki Despicable Me Minion.

Rzeźba Minionek ze spawanego metalu złomu nr 8/2020

Rzeźba z Metalu Minionek

Wejdź do świata tych uroczych żółtych stworków Minionka, poczuj tę energię miłości.

Rzeźby z Betonu

Dla wielu ludzi. Sztuka zawsze była częścią ich życia i jest podstawową częścią ich osobowości lub tego, kim są. I dlatego sztuka potrafi pomóc ludziom przejść przez najtrudniejsze chwile w moim życiu.

Rzeźby z kamienia naturalnego

Sztuka z kamienia naturalnego jest dla mnie bardzo osobista, innymi słowy to środek przekazu. W którym zaś mogę wyrażać swoje uczucia i emocje.

Unikatowe Rzeźby z Metalu.

Sztuka spawania artystycznego jest dla mnie bardzo osobista, innymi słowy to środek przekazu. W którym zaś mogę wyrażać swoje uczucia i emocje.

Rzeźby Modeli Samochodowych

Zobacz moją kolekcję unikatowych modeli samochodowych w całości wykonanych z solidnego metalowego złomu.

Rzeźby zwierząt

Sztuka zwierząt sprawia przede wszystkim to, że ludzie czują się bardziej związani ze światem natury. W konsekwencji mogą w głębszy sposób wyrazić swoje emocje. 

Rzeźby Minionki Lampy

Chcesz mieć takiego uroczego przyjaciela w swoim mieszkaniu lub domu? To weź mnie.

Galeria Rzeźby Minionka 

Zapraszam do eksploracji galerii rzeźb postaci uroczego żółtego Minionka. I co, wchodzisz w to? 

Galeria Rzeźby Minionka Nr 31/60

Poczuj ten niesamowity klimat, jaki od oferują ci te urocze postacie z filmu i bajki Minionki rozrabiają.

Jedyna taka Galeria Rzeźby Minionka Nr 61/80

Masz zaproszenie od tych uroczych stworzeń, ponieważ chcą, abyś wszedł w ich rzeczywistość.

Czy rzeźbienie to forma sztuki? Nie siedź tam.

Rzeźbienie to forma sztuki, która tworzy trójwymiarową grafikę osiągniętą przez kształtowanie określonych materiałów. Rzeźby były powszechne w społeczeństwie od bardzo, bardzo długiego czasu.

Wspaniałe rzeźby powstały już w czasach starożytnych cywilizacji, które wykonywały je wyłącznie dla sztuki, upamiętnienia lub często modlitwy.

Dziś rośnie popularność współczesnej rzeźby, nie tylko w miejscach publicznych i wystawach, ale także w przestrzeniach osobistych.

Niektórzy nawet zlecają rzeźbiarzom wykonanie współczesnych dzieł rzeźbiarskich ich lub bliskich do ich prywatnych domów.

Choć rzeźba współczesna i nowoczesna obejmuje techniki rozwijane na przestrzeni czasu oraz elementy kultury popularnej.

Typowe ruchy widoczne we współczesnej rzeźbie to abstrakcja geometryczna, sztuka instalacji, sztuka zwierząt i wiele innych.

W rezultacie współczesną rzeźbę można teraz zobaczyć niemal wszędzie, nawet w domach. Ponieważ, dodają elegancji i wysokiej wartości do każdej przestrzeni.

Czym są Metalowe Dzieła Sztuki? Co każdy musi wiedzieć.

Jednym z popularnych materiałów często stosowanych przez współczesnych rzeźbiarzy jest metal. Metalowe posągi są niezwykle piękne ze względu na ich piękny połysk. Nadają się do umieszczenia w niemal dowolnym miejscu do kontemplacji i uznania.

W domach, w miejscach pracy, a nawet w ogrodach i na trawnikach. Metalowe dzieła z pewnością dodadzą aury klasy i elegancji. Co więcej, wiele osób zamawia je od rzeźbiarzy, które naśladują lub odtwarzają popularne rzeźby z przeszłości.

Jest to możliwe, ponieważ większość artystów rzeźbiarzy jest nie tylko dobra w reprodukcji własnych dzieł sztuki. Albowiem także świetnie radzi sobie z reprodukcją innych posągów i rzeźb w bardziej przystępnej formie.

Jak Artysta Rzeźbiarz tworzy własny styl sztuki?

Dziś jest wielu artystów rzeźbiarzy, którzy tworzą niesamowite dzieła sztuki. Być może jednym z mniej znanych dziś rzeźbiarzy jest Artur Miliszewski.

To jedyny w swoim rodzaju rzeźbiarz, który swoim wyjątkowym dotykiem utalentowanych rzeźbiarskich rąk zamienia metalowy złom w niesamowite rzeźby i posągi.

Artysta rzeźbi bezpośrednio w materiałach, co sprawia, że ​​jego dzieło sztuki jest szczególnie wysokiej jakości. Przede wszystkim lista jego prac wciąż rośnie.

Dlatego, że wciąż tworzy coraz więcej metalowych posągów i współczesnych rzeźb, aby publiczność mogła nacieszyć oczy.

Współczesna Rzeźba ma Wiele Przejawów. Wszystko co chciałeś wiedzieć.

Sztuka jest nieustannie ewoluującym kontinuum i odzwierciedleniem czasów, w których powstaje. Dzięki praktyce nowoczesnych i współczesnych rzeźbiarzy trójwymiarowa forma sztuki z pewnością przeszła długą drogę od marmurowych popiersi i niedopałków z dawnych czasów.
Przez cały XX wiek artyści rzeźbiarzowi na nowo rozważali, na nowo definiowali i przerabiali samą koncepcję rzeźby w sposób głębszy niż kiedykolwiek wcześniej.
 
W ważnym okresie między latami 60. i 70. rzeźbiarze zaczęli eksperymentować z szeroką gamą nowych materiałów i różnymi podejściami do tworzenia swojej pracy. 

Po dominacji ekspresjonizmu abstrakcyjnego, abstrakcji geometrycznej i minimalizmu, które zredukowały rzeźbę do jej najbardziej podstawowych cech. Istotnie rzeźbiarze zaczęli dodawać ruch i monumentalność do tematu czystości linii, który poprowadził współczesną rzeźbę w nowych kierunkach.

W pejzażu sztuki współczesnej rzeźba ma wiele przejawów. Ponieważ istnieje i definiuje nie tylko przestrzeń fizyczną, ale przestrzeń psychiczną, przestrzeń konceptualną i przestrzeń polityczną.

Ponadto naszą obecność w niej, nasz stosunek do niej, nasz ruch przez nią, naszą odpowiedzialność za nią. Tak więc rzeźba to znacznie więcej niż sama rzecz fizyczna.