Rzeźby Minionki Lampy to nowoczesny wystrój wnętrz, który skupia się na minimalizmie, czystych liniach i neutralnych tonach. Ten styl kładzie duży nacisk na naturalne materiały. Chodzi o zachowanie równowagi między funkcjonalnością a designem. Te sympatyczne rzeźby Minionki lampy mają kolorowe wykończenie, które podkreśla ich jaskrawą powierzchnię zewnętrzną wykonaną z metalowego złomu. Co oczywiście zapewnia lekką, ale trwałą konstrukcję.

Zobacz Rzeźby Minionki Lampy Led Kolekcji Galerii Metalminionpl.

Zobacz Opis rzeźby Minionki Lampy Led.

Dekorowanie przestrzeni to w rzeczywistości ekscytujące i wartościowe przedsięwzięcie. Dlatego idealny wybór ozdób i elementów akcentujących może mieć ogromny wpływ na projekt Twojego domu. Ponieważ uwydatnią stylizację Twojego wnętrza, ale także sprawią, że każdy pokój będzie przytulniejszy i przyjemniejszy.

Nie oznacza to jednak, że musisz kupować najdroższe rzeźby dekoracyjne do swojego skromnego mieszkania. Dzięki odpowiedniemu i przemyślanym rozmieszczeniu prostych ozdób możesz zmienić wygląd każdego pomieszczenia w swoim domu.

Rzeźby Minionki Lampy ze złomu nadają subtelnego, ale przyciągającego wzrok polotu nowoczesnej elegancji. Ta nowoczesna figuratywna rzeźba kolekcjonerska obnosi się z wykwintnym rękodziełem. Ponadto zawiera ciekawe dodatki, które tworzy efekt zadumy. Jego złote akcenty nadają mu wyrafinowany i luksusowy wygląd, którego nie sposób przeoczyć.

To wszechstronny produkt, który można wykorzystać do ożywiania pustych powierzchni stołów. Postaw go na bocznym stoliku w sypialni, środkowym stole w salonie, na otwartej półce lub na blacie kuchennym. Połącz go z innymi ozdobami lub kup kilka sztuk, aby wypełnić przewymiarowany pokój lub salon.

Czy rzeźby Minionki lampy powstały z jakościowych materiałów?
Oczywiście, że wtórnych z recyklingu, pozyskanych na sąsiadujących z moim warsztatem składowiskach metali kolorowych. Do budowy rzeźby zużyłem dwie gaśnice samochodowe. Ponadto wiele pomniejszych elementów złomu, metalu, stali, oraz metali kolorowych. W większości są to części maszyn i urządzeń przemysłowych oraz rolniczych.

W następnym etapie usuwam z blachy resztki farby oraz nieczystości używając piaskowania pod ciśnieniem. Kolejno łącze spawając ze sobą kawałki metalu, aby uzyskać pożądany kształt.

Tak wykonane dzieło sztuki jest bardzo solidne oraz estetyczne. Do tego, odporny na uszkodzenia, jak i zmienne warunki pogody. Choćby takie jak deszcz, wiatr, mróz lub słońce.

Artur Miliszewski Galeria Sztuki Wspólczesnej Rzeźby Metalminionpl Zaprasza

Rzeźby pomalowane techniką Hydro dipping.

Co więcej, rzeźbę zabezpieczyłem ochronną warstwą bezbarwnego lakieru. Jednakże najpierw ją ręcznie pomalowałem w jaskrawe odcienie koloru czerwonego, czarnego i żółtego. Ponadto zastosowałem bardzo ciekawą technikę malarską zwaną- Hydro dipping.

Podstawy rzeźby Minionki lampy wykonałem z kawałka plastra drewna brzozy, z filcowymi podkładkami. Co zapobiega przed uszkodzeniem oraz zarysowaniem mebli, na których stanie nasz figurant Minionek.

Rzeźba kolekcjonerska Minionek lampa Led.
Figurka Minionka posiada cechy sztuki użytkowej, ponieważ może Ci służyć jako lampka nocna. Zasilana napięciem 12 volt zasilaczem sieciowym ze źródłem światła w oku. Bynajmniej szklane nakrycie głowy postaci to tylko dekoracja. Ale za to bardzo szykowna i niespotykana.

Rzeźby Minionki lampy Led to idealny pomysł na prezent dla bliskich Ci istot kolekcjonujących sztukę współczesną.

Rzeźba kolekcjonerska sługusa także do nabycia w sklepie Metalminionpl Etsy.

Zobacz moją galerię rzeźby z metalu lub rzeźby ze złomu. Być może interesują cię rzeźby modeli samochodowych. Co więcej, odwiedź stronę z galerią rzeźby Minionka, tam z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.