Rzeźba Minions to idealna dekoracja do twojego domu

Rzeźba Minions odmieni twoją przestrzeń domu

Już dzisiaj możesz stać się posiadaczem czegoś wyjątkowego, rzeźba minions to unikatowe dzieło sztuki spawanej rzeźby z metalowego złomu.

Rzeźba Minions to jedyna w swoim rodzaju sztuka dekoracyjna. To ręcznie wykonane i ręcznie pomalowane dzieło artysty sztuki współczesnej Metalminionpl z Drezdenka.

Figurka w całości wykonana z materiałów wtórnych recyklingu. W głównej mierze to wysokiej jakości metalowy stalowy złom. Podstawą rzeźby Minionka to zużyta gaśnica samochodowa w liczbie dwóch sztuk.

Wszystkie materiały wyczyściłem ze wszelakich zabrudzeń, pozostałości resztek farb itp. Po czym połączyłem w solidną całość przy użyciu spawarki typu Mig. Następnie rzeźbę Minions wypolerowałem na wysoki połysk. Ostatecznie rzeźba Minions otrzymała ochronne zabezpieczenie w postaci bezbarwnego lakieru.

Podstawę rzeźby Minions wykonałem z kawałka drewna brzozy.

Czy rzeźba Minions to dzieło użytkowe?

Rzeźba Minionek to produkt dekoracyjny, a także użytkowy. Bez wątpienia figurka ta to idealna dekoracja do wewnątrz twojego mieszkania lub domu. Z pewnością rzeźba Minions znajdzie swoje miejsce w salonie, pokoju dziecięcym, biurze, kuchni, jadalni, itd.

W rzeczywistości statuetka Minions to praktyczny stojak na świeczkę, jako dekoracja restauracji lub jakiegoś klubu.

Figura Minions to także wyjątkowa ozdoba twojego ogródka lub podwórka. Ogród to wspaniałe miejsce dla tego uroczego sługusa Minionka. Zapewne rzeźba ta się tam odnajdzie wśród innych dekoracji.

Dobrym miejscem, aby w pełni wyeksponować rzeźbę Minions, jest balkon, patio lub taras. Figura ta posiada powłokę zabezpieczającą przed zmienną pogodą.

Zobacz postacie z filmu Minionki rozrabiają.

Po pierwsze rzeźba ta wykonana na wzór wszystkim nam znanym uroczym postacią z filmu Despicable Me Minions. Te wyjątkowe postacie oczywiście z czasem zyskują tylko na popularności.

Co najważniejsze, figurę Minions wykonałem w ograniczonej liczbie dwudziestu sztuk. I z czego każda z rzeźb przedstawia inny motyw Minionka.

Po drugie, czy figura Minions posiada opcję stojaka na świeczkę?
Figura Minions, przede wszystkim może Ci służyć jako stojak na świeczkę, ale nie tylko. Albowiem to także niesamowity kompan do wspólnego życia pod jednym dachem.

Tak więc mowa tutaj o rzeźbie kolekcjonerskiej. I dlatego jest to idealny prezent dla kolekcjonera sztuki współczesnej rzeźby. Aczkolwiek, może być niezapomnianym podarkiem dla pasjonatów sztuki filmu i bajek.

Na koniec dodam, że dekoracja Minions do nabycia w moim sklepiku internetowym Etsy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *