Ten Słoń to urocza rzeźba do salonu postaci żółtego Minionka.

Rzeźba słonia. Żółty Słoń Minionek Lampa.

Zobacz, czy ta rzeźba słonia uroczej postaci żółtego sługusa Minionka jest tym, czego szukasz. W ofercie Metalminionpl jest wiele różnych dzieł, które mogą cię zaciekawić, zobacz.

Jedyna w swoim rodzaju dekoracyjna rzeźba słonia, uroczej postaci sługusa Minionka z filmu Minionki rozrabiają. Jedną z zalet rzeźby słonia jest jej funkcjonalność. A mianowicie mowa o lampie.

Co istotne, źródło światła pochodzi z odzysku recyklingu. Zostało sprawdzone pod kątem bezpiecznego użytkowania. I spełnia wszystkie przyjęte normy.

Rzeźba słonia żółtego sługusa Minionka to idealna dekoracja do twojego wnętrza.

☑️DOPASOWANA DEKORACJA: Masz już świetną dekorację w swoim pokoju, ale brakuje Ci tego czegoś? Ta rzeźba i figura dekoracyjna wypełni tę lukę. Zawsze masz rzeźbę w odpowiednim rozmiarze i kolorze.

☑️NOWOCZESNA DEKORACJA, KTÓRA WCIĄŻ SPRAWDZA SIĘ PO LATACH: Moje pomysłowo zaprojektowane rzeźby, ozdobne figury czy lampy są dokładnie właściwym elementem dekoracyjnym, szczególnie dla miłośników pięknej i nowoczesnej dekoracji. Ciesz się tym zakupem przez wiele lat i podziwiaj dodatkowe piękno swojej dekoracji.

Przede wszystkim rzeźba słonia nietypowej postaci Minionka z filmu Despicable Me Minion to idealna dekoracja. A która zaś przez wieki będzie znana i lubiana. Oczywiście przez wszystkich miłośników filmów i bajek o tych żółtych stworkach sługusa Minionka.

Z jakich materiałów składa się rzeźba słonia?

Zacznę od najważniejszego, rzeźba słonia to ręczna praca artysty pasjonata sztuki współczesnej spawanej rzeźby ze złomu Metalminionpl.

  • Wszystkie materiały są wysokiej jakości metalowym złomem, pozyskanym z recyklingu.
  • W początkowej fazie prac materiał uległ gruntownemu czyszczeniu.
  • Po czym połączyłem w całość solidnym i trwałym spawem.
  • Kolejno zagruntowałem profesjonalną farbą metal przed korozją.
  • Następnie ręcznie pomalowałem rzeźbę słonia w żółte barwy farbą nawierzchniową.
  • I na koniec lakierowanie metodą natryskową bezbarwnego lakieru.

Po takich zabiegach rzeźba słonia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz na utratę koloru.

☑️MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI: Ekskluzywna figurka wykonana jest ze spawanego metalu stali złomu z recyklingu w kolorze srebrnym. Słoń ma wysokość 48 cm, dzięki czemu świetnie przyciągnie wzrok w Twoim domu.

Czy ta rzeźba jest kolekcjonerska?

Bez wątpienia rzeźba słonia to kolekcjonerskie dzieło sztuki figur postaci uroczego żółtego stworka Minionka. Jest częścią limitowanej edycji z ograniczoną ilością stu sztuk. To idealna rzeźba dla koneserów sztuki współczesnych artystów. A którzy tworzą unikatowe kreacje, jednocześnie pragnąc zaistnieć na rynku sztuki.

☑️UNIQUE: Ponadczasowy design tej dekoracyjnej figury nie dominuje w pomieszczeniu, ale podkreśla charyzmę całego obiektu i tworzy przyjemne środowisko życia. W salonie na kredensie lub obok telewizora, w jadalni na stole w jadalni czy w kuchni rzeźba zawsze Cię zachwyci.
Czy rzeźba słonia to idealny prezent?
Rzeźba słonia to idealny prezent dla bliskich ci osób, bez znaczenia na okoliczności. Dla młodego i starszego może być to podarek.

Z pewnością to dobry pomysł, aby obdarować kolekcjonera sztuki, szefa w pracy. Ponadto oryginalny prezent ślubny.

☑️SPECJALNY PREZENT – Rzeźba od dawna jest prezentem powitalnym. Zaskocz swoich przyjaciół lub rodzinę tą wspaniałą rzeźbą i wywołaj uśmiech na ich twarzach, gdy są ustawiani i podziwiani po raz pierwszy. Na weselach czy urodzinach oprócz prezentów pieniężnych rozdawane są również rzeźby i figurki.
Rzeźba słonia także do nabycia w moim sklepie online Etsy.

Podsumowując, rzeźba słonika jest trafioną dekoracją do twojego wnętrza domu lub mieszkania. Ten słoń to ciekawy i trafiony pomysł na prezent. Ponadto rzeźba wykonana w pojedynczej sztuce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *