Duża rzeźba muzyka to lampa kula dyskotekowa, jako idealna dekoracja klubu lub dyskoteki.

Duża Rzeźba Do Domu Figura Elegancki Muzyk

Ta duża rzeźba postaci muzyka to idealna dekoracja klubu dyskotekowego. Być może szukasz ozdoby do domu lub mieszkania? To ta rzeźba jest dla Ciebie.

Duża rzeźba Minions to ręcznie wykonana praca dekoracyjna w postaci z filmu Despicable Me Minions w całości z materiałów wtórnych recyklingu metalu.
Figurę Minionka wykonał pasjonat sztuki spawania złomu ArturMetalminionpl. W związku z tym prace tą jak i pozostałe bardzo starannie wykonałem z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów w atmosferze wysokich wibracji.

Duża rzeźba Minionka przede wszystkim posiada praktyczne zastosowanie, gdyż może służyć jako lampa. Oprócz tego idealnie pasuje jako dekoracja domu, mieszkania lub biura. Ponadto dobry pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby lub prezent świąteczny.
Metal Minions jest częścią limitowanej edycji kolekcjonerskiej rzeźb z numerem.

  • Scrap Metal art Minions – złom metalowy jest głównym budulcem rzeźby Minionka. Który zaś w pierwszej fazie prac został poddany gruntownemu oczyszczeniu, czyli piaskowaniu.
  • Kolejno wszystkie metalowe elementy połączyłem w całość solidnym spawam metodą Tig. Co uczyniło figurę Miniona odporną na jakiekolwiek uszkodzenia i upadki.
  • Następnie malowanie farbą podkładową, farbą akrylową finisz oraz bezbarwnym lakierem nadało rzeźbie realistycznego wyglądu. Co więcej, zabieg ten zabezpieczył metal przed korozją na długie lata.
  • Owłosienie postaci Minionka Muzyka wykonałem, używając do tego sztucznych włosów, czyli peruk.

Duża rzeźba abstrakcyjna w kolorowe wzory.

Duża rzeźba abstrakcyjna w kolorowe wzory ręcznie namalowane. Jest moja technika wielu warstwowego malowania rzeźb farbą.

Lampa Led o napięciu 12 volt, którą posiada Minion, także pochodzi z odzysku. Sprawdziłem jej stan, który w sumie był nienaganny.

W związku z tym, że z zawodu jestem między innymi elektrykiem, to posiadam na ten temat wiedzę, jak i uprawnienia Dlatego śmiało mogę zagwarantować bezpieczne użytkowanie lampy Minions.

Zobacz, czy ta ozdoba Klubu Disco lub Dyskoteki jest ok?

Zobacz, czy ta duża rzeźba postaci Muzyka jest idealną dekoracją twojego klubu Disco? To jedyna w swoim rodzaju rzeźba dekoracyjna na różnego typu imprezy.

Być może szukasz dekoracji wesela, urodzin ważnej osoby, restauracji lub domu weselnego. To wiedz, że ta duża rzeźba do domu spełni twoje wszystkie oczekiwania.

Z pewnością jest to rzeźba wysoko realistyczna. Do tego bardzo starannie wykonana. Widać, jakoby artysta się bardzo przyłożył podczas twórczej kreacji postaci Minionka muzyka Rock end rola.

Duża rzeźba Muzyka do nabycia w moim sklepie online Etsy.

W podsumowaniu wielka rzeźba sławnego muzyka.
Jednym ze sposobów na udekorowanie domu jest dodanie dzieł sztuki do wystroju. Rzeźba artystyczna to uniwersalne medium, które będzie pasować do każdego rodzaju otoczenia. Można go znaleźć we wszystkich rozmiarach i z różnych materiałów.

Ta wielka rzeźba Minions to idealne wypełnienie przestrzeni własnej duszy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *