rzeźba współczesna Minionek figura dekoracyjna

Współczesna Rzeźba Minionek Dekoracja Ogrodu

Ręcznie wykonana współczesna rzeźba Minionek w liczbie jednej sztuki z materiałów recyklingu metalu złomu. Figurka Minionek to idealna dekoracja do wewnątrz i na zewnątrz.

Trwałe materiały: Mocna metalowa konstrukcja z wysokiej jakości powłoką antykorozyjną ręcznie pomalowana natryskowo, zapewnia najwyższą trwałość. Ponadto profesjonalny bezbarwny lakier chroni przed rdzą oraz ​​jest odporny na wiatr i słońce. Piękna rzeźba Współczesna Minionek w naturalnym kolorze metalu posiada długi czas użytkowania.
Dekoracyjne: Żywe bogate i jasne kolory rzeźby Miniona sprawią, że Twój ogród będzie pełen witalności. Sztuka w stylu współczesnej rzeźby metalu to dobry wybór dekoracji dla Minionka.
Nowy styl wnętrza: Metalowa ozdoba Minionek może być również używany do dekoracji półek na książki, stołu, kawiarni, kominków, szafki nocnej, bagażnika lub dowolnego pomieszczenia wewnętrznego, które chcesz zmienić na modny naturalny styl.
Fajny prezent: piękne rzeźby ogrodowe i figurki na zewnątrz i do wewnątrz, odpowiednie dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Dobry pomysł na kreatywne prezenty dla rodziny i przyjaciół, chłopców i dziewczynek.
GWARANCJA SATYSFAKCJI Moim celem jest wysoka jakość i dobra obsługa. Zapewniam dożywotnią gwarancję jakości na połączenia spawane. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem, skontaktuj się zemną za pośrednictwem mojej strony Metalminionpl.

Współczesna rzeźba Minionek to idealna dekoracja stołu na zewnątrz.

Wygodnie umieszczony wewnątrz i na zewnątrz, dodaje trochę zabawy do domu lub ogrodu!

Ta urocza figurka Minionek jest idealnym dodatkiem do stolika kawowego, półki z książkami lub każdego pomieszczenia, aby uzyskać natychmiastowy akcent w stylu wnętrza.

Niestandardowa współczesna rzeźba Minionek to ręczne dzieło pasjonata sztuki spawania metalu złomu artysty Metalminionpl. Ponadto moje rzeźby figury tworzę tylko w pojedynczych sztukach. Innymi słowy, są to unikatowe rzeźby postaci Minionek.

Jakich materiałów użyłem do budowy rzeźby Minionek.
Co ważne, materiały do budowy statuy pozyskuję na sąsiednich skupach złomu i metali kolorowych. Po czym całość przechodzi proces usuwania starej powłoki farb i wszelakich zanieczyszczeń. Sam etap spawania odbywa się zaś w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Co w konsekwencji ma wielki wpływ na energetykę danego przedmiotu.

Tak na koniec, rzeźba współczesna Minionek także do nabycia w sklepie internetowym Etsy – MetalMinionLamp

Galeria sztuki współczesnej Dekoracje Ogrodowe Figurka Minionek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *