Rzeźba ozdobna do wewnątrz i na zewnątrz postać Minionka z taca

Rzeźba ozdobna tylko z galerii sztuki Minion

Współczesna rzeźba ozdobna ręcznie wykonana ze spawanego metalu złomu z recyklingu z intencją artysty Metalminionpl.

Zobacz, czy ta postać Minionka jest w stanie odmienić twoją przestrzeń? Z pewnością jego program pomoże Ci w kreacji prawdziwej rzeczywistości.

W rzeczywistości ta rzeźba ozdobna Minions to ręcznie wykonane dzieło sztuki spawanego metalu, złomu i stali. Wszystkie materiały do budowy figurki sługusa pozyskałem z recyklingu.

Jakich materiałów użyłem?

  1. Podstawowym towarem tworzącym korpus rzeźby stojącej, są dwie niewielkich rozmiarów zużyte gaśnice samochodowe.
  2. I do tego jest kilka pomniejszych półproduktów takich jak: metalowe rurki i pręty, stalowe kulki łożyska tocznego.
  3. Z kawałka plastra drewna liściastego brzozy wykonałem stabilną podstawę rzeźby stworka.
  4. Oprócz tego jest wiele różnych metalowych i stalowych części samochodowych. Z których zrobiłem czapeczkę, podstawkę na świeczkę oraz oko.

Jak wygląda etap twórczy?

Każdy z elementów najpierw wyczyściłem z wszelakich zabrudzeń. Po czym łączenie materiałów w solidną całość postaci Minionka z użyciem spawarki typu Mig. I na koniec, ręczne malowanie natryskowe profesjonalną farbą akrylową w danym kolorze oraz bezbarwnym lakierem.

Tak zabezpieczoną rzeźbę, bez obaw można wystawiać na zewnątrz. Ponieważ, mimo ciężkich warunków pogodowych, ten uroczy sługus Minion zna swoją wartość. I wie, że jest w stanie znieść wszystko, jednocześnie trzymając godną postawę mocarza.

Jakie walory ma rzeźba ozdobna Minionek?

Najważniejszą cechą posągu uroczego sługusa Minionka jest oczywiście walor dekoracyjny. I dlatego to idealny pomysł na ozdobę wnętrza mieszkania lub domu. Ponadto świetnie się sprawdzi w roli ozdoby biurka w twoim biurze. Salon, kuchnia i przedpokój to także trafione pozycję do tego, aby zaprezentować figurkę w pełnej krasie.

Takim najlepszym miejscem do usytuowania statuetki jest pokój dziecięcy. Ponieważ ta urocza postać żółtego sługi stworka Minionka uwielbia przebywać wśród dzieci. Gdyż jego zadaniem jest ochrona przestrzeni oraz wszystkich istot w jego obrębie przed złą energią. Jako stwórca i kreator tworzę swoje dzieła z pewną intencją sprawczą. Innymi słowy, kreuję twardą materię rzeźby, według obowiązujących praw kosmicznych. Podczas pracy programuję energię, z której postać Minions się materializuje.

I tym sposobem powstaje rzeźba ozdobna, która pomoże Ci zmienić otaczająca cię rzeczywistość.
Przede wszystkim ten produkt wprowadzi w twoją przestrzeń życiową harmonię i balans energetyczny. Aczkolwiek musisz wiedzieć, że to tylko narzędzie. To od Ciebie wszystko zależy, jak ten ładunek o wysokim potencjale wykorzystasz. Bądź świadom życia i przy wyborze produktu dekoracyjnego do mieszkania kieruj się zawsze sercem. Tylko wtedy dokonasz zakupu dzieła sztuki, które będzie cię uszczęśliwiać.
Zapamiętaj, bo to ważne!!! Każdy bez wyjątku jest kreatorem rzeczywistości, myśli i słowa są tego sprawcą.

Jaka rzeźba ozdobna do ogrodu i na taras?

Czy rzeźba postaci sługi Minionka jest ozdobą do ogrodu?

Oczywiście, jest to wyrób artystyczny idealnie nadający się do dekoracji przestrzeni na zewnątrz. A mianowicie, ogród lub podwórko to sprawdzone miejscówki, gdzie ten niewielkich rozmiarów posąg uwielbia się lansować.

Co więcej, jaskrawe ubarwienie tego gościa sprawia, że mimo niewielkiego wzrostu rzuca się on od razu w oczy. Tak więc dobór stanowiska na galerię sztuki Minion w twoim ogródku lub podwórku jest bardzo prosty. Bo gdzie nie ustawisz rzeźby minions, tam będzie dobrze wyglądał. Po prostu taki już jest fotogeniczny, a zarazem uniwersalny, do wszystkiego.

Masz jakiś pomysł na ozdobny prezent?

Tak jest, rzeźba ozdobna ze spawanego metalowego złomu postaci Minion to szacowny pomysł na prezent. I to bez znaczenia, czy szukasz prezentu dla młodego, czy starszego, dla chłopaka, czy dziewczyny. Bez wątpienia, ten produkt spełnia wszystkie kryteria, aby służyć jako podarek.

Podsumowując ten wyjątkowy produkt ręcznie wykonany ze spawanego metalu złomu i stali z recyklingu w kilku zdaniach.

Przede wszystkim jest to towar wysokiej jakości, posiadający potencjał energetyczny. Którego zaś można wykorzystać w dobrych intencjach. Choćby tworzyć wyjątkowe chwile w życiu będąc pod opieką luminarza, siewcy światła źródła kreacji.

Ponadto idealna niewielkich rozmiarów ozdoba wnętrza domu i mieszkania. Kolorowa figurka sługusa jest dobrym pomysłem na prezent dla bliskich Ci sercu.

Kolekcjonerska rzeźba ozdobna mini stworka jest jedyna w swoim rodzaju. To jedna z dwudziestu rzeźb z edycji limitowanej postaci z filmu i bajki Minionki rozrabiają. Z numerem seryjnym produktu 23/2022. Autorstwa pasjonata sztuki współczesnej spawanej rzeźby artysty Artura Miliszewskiego. Z numerem seryjnym produktu 23/2022.

Ta rzeźba ozdobna Minions do nabycia w moim sklepiku internetowym Etsy. W którym zaś znajdziesz wiele różnych ciekawych prac artystycznych z metalu i złomu. W różnych konfiguracjach kolorystycznych wymiaru oraz kształtu. Będziesz kliencie zadowolony.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *